Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgtransexpert

Green_Witch

Пловдив падна. Ред е на Стара Загора! 23-24.10.2010 г.

Recommended Posts

dude_BG

Ако успея да дойда, ще е само за през деня, така че не ме бройте за нощувка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Thunderbolt

вас не ви слуша главата smile117

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
sharp789

Още е рано, но да кажа, че и ние може би пак ще дойдеме 2+1 :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
C2H5OH
вас не ви слуша главата smile117

главИТЕ.

Аз ако дойда, ще съм за през деня, без преспиване. За сега не ме бройте твърдо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L

Ясене, дайте някакъв разумен краен срок за записване.

Мисля, че 17ти е раничко. Напр. 20ти? :-k

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Green_Witch

Ако искате, можем да направим организирана заявка за нощувките, но ако на някой 2 звезди са му малко за една нощувка - да казва.

Предполагам, че ще е доста по-лесно за домакините да ги освободим от ангажимента за нощувките. Всеки от нас има интернет, ще разгледа и ще реши къде да положи морна глава след запоя. Но остава въпроса за организираното пиене и ядене. Ако местните вече са избрали мястото - да казват. Пък ние след това по google ще се ориентираме къде да си наемем стаите за спане.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L
....Предполагам, че ще е доста по-лесно за домакините да ги освободим от ангажимента за нощувките.

:smt017

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

И аз смятам,че е по-добре всеки да си прецени за нощуването,в района на Баните има доста хотели.В този ред на мисли благодаря на Динка относно линковете за местността и хотелите smile152 Тези дни ще решим къде да е сядането на маса,а също може да направим на другия ден някое преходче или разходка в околността и да разгледаме някои интересни местенца :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Peter_B

Няма ли вариянт за някаква хижичка, в която хем да спим, хем да направим салтаната и да не се разкарваме нагоре-надолу на пияна глава? :-k

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

И за това ще помислим,мисля че ще намерим решение.Старозагорските минерални бани са нещо като ''курортно'' селище - освен хотели мисля има и отделни заведения и механи.Като стана дума за хижа - най-близо се пада Каваклийка,но трябва да проверя дали е функционираща,защото имаше по спомен стара и нова хижа :roll:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Ето линк към хижата : http://td-chirpan.com/index_hut.html Хубавото е,че пътя от Чирпан до нея е много як,също има асфалтов път през с.Турия за Павел баня и излиза на подбалканския преди Казанлък.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L
И за това ще помислим,мисля че ще намерим решение.Старозагорските минерални бани са нещо като ''курортно'' селище - освен хотели мисля има и отделни заведения и механи.Като стана дума за хижа - най-близо се пада Каваклийка,но трябва да проверя дали е функционираща,защото имаше по спомен стара и нова хижа :roll:
Ето линк към хижата : http://td-chirpan.com/index_hut.html Хубавото е,че пътя от Чирпан до нея е много як,също има асфалтов път през с.Турия за Павел баня и излиза на подбалканския преди Казанлък.

Колеги, моля не се отклонявайте от мястото "Старозагорски мин. бани" или нещо наблизо и не усложнявайте допълнително ситуацията за домакините, да търсят хижи през девет планини - в десета.

Ясене, дайте някакъв разумен краен срок за записване.

Мисля, че 17ти е раничко. Напр. 20ти? :-k

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Жоро,сега като се замисля наистина 17-ти е рано.По-добре ще е както казваш до 20-ти включително.На 21.10(четвъртък) ще отидем да направим резервацията,така ще има повече време за заявяване на участие и за доуточняване на нещата.Утре заралии ще решим къде ще е мястото на срещата и ще пиша,часа е уточнен от самото начало - 12:00ч.Предполагам пловдивчани и софиянци ще използвате магистрала "Тракия" и ще влезнете в Стара Загора от южната порта на града.Другия вариант е да слезете от магистралата малко след Чирпан и да влезете от запад.Това ми се струва по-удачно,защото пътя за баните е недалеч от западния край на града,а и на входа е Практикер - може срещата да я направим на паркинга :roll: Ако пък решите да се накефите до края на магистралата,на 2км след кръговото по посока града има голяма отбивка и заведение мисля :roll: Там също може да се чакаме.Така да се каже,да защитим портите на града от наществието на Дивия Запад :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L
....Утре заралии ще решим къде ще е мястото на срещата и ще пиша,часа е уточнен от самото начало - 12:00ч... Ако пък решите да се накефите до края на магистралата,на 2км след кръговото по посока града има голяма отбивка и заведение мисля :roll: Там също може да се чакаме.Така да се каже,да защитим портите на града от наществието на Дивия Запад :lol:

Имах предвид около 12ч. да сме на входа на Ст.Загора откъм края на магистралата на посочената голяма отбивка.

Ако няма други предложения, се приема! :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PRO

В района на Минералните бани няма ли къде да се чакаме. Все пак ще има и от други посоки пристигащи smile117

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nicolas

България не свършва с края на АМ "Тракия" нали така??? или бъркам...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

PRO,ако на вас бургазлии ви е по-удобно и може да се оправите,може да се чакаме на входа на Баните. Ако искате да се движим в група хванете околовръстното в посока Свиленград и след моста с отклонение за Хасково спрете.Оттам ще се включим ние.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Green_Witch

Най-разумно е да се посочи конкретно място с точни координати и всички да се съберем там. Както стана в Пловдив - всички се събрахме на едно място и после в стройна колона - към Първенец. :D

Сега домакините трябва да предвидят място за около 30-тина коли. :)

p.s. Мол имате ли? Че пловдивчани не ме отведоха на мол - да компенсирам в Стара Загора. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mecho_klecho

Абе те МОЛ си имат ма мъж ти ни беше предопредил че ще отнеме 4-5 часа разглеждането му от твоя страна и ни каза да не те водим никъде, направо на Първенец.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Green_Witch

Да вдигнем малко пушилка в тази тема, че старозагорци явно са притеснени от бъдещата среща.

Поиграх си да направя 2 по-счупени маршрута от София до Стара Загора.

Този не се препоръчва за бързащи и такива, които си щадят колите. Т.е. той е само за корави мъжаги. smile035

Състоянието му е като на поредния забравен път в България. В някои участъци има доста дупки, по някои завои има свлачища. Предимството му е, че е доста приятен като пейзажи и доста пуст.

Втория е Подбалканския, който тази година го отремонтираха и е път като слънце. Поне според моите критерии. Не е много натоварен, но трудно се изпреварва в някои участъци. Завоите са прекрасни. Като километри - той е най-кратък. Като време - не смея да твърдя, че се пести време спрямо магистралата.

Третия вариант от София е по магистралата. За нея карта не ви е необходима.

Последно - маршрута от Стара Загора към Баните.

Както се вижда - пътища колкото искаме и каквито ни сърце обича. За това, ако часът е 12 в Стара Загора - нека се разберем къде точно в Стара Загора да се чакаме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L
...Поиграх си да направя 2 по-счупени маршрута от София до Стара Загора.

Ако минете по магистралата, може да се съберем с вас и да пътуваме заедно в колона. :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Утре сутринта - 14.10 аз и Ивайло(skodera) ще ходим до баните и ще вземем актуална информация за хотели,нощувки и т.н.Като се върнем оттам ще пиша кое как е и какво сме решили относно ОКОНЧАТЕЛНОТО И ЕДИНСТВЕНО МЯСТО НА СРЕЩАТА,както и къде ще се сяда на маса.Моля имайте още малко търпение,малко ми е трудно с Google maps - в момента го разучавам като неандерталец - компютър :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Green_Witch
Утре сутринта - 14.10 аз и Ивайло(skodera) ще ходим до баните и ще вземем актуална информация за хотели,нощувки и т.н.Като се върнем оттам ще пиша кое как е и какво сме решили относно ОКОНЧАТЕЛНОТО И ЕДИНСТВЕНО МЯСТО НА СРЕЩАТА,както и къде ще се сяда на маса.Моля имайте още малко търпение,малко ми е трудно с Google maps - в момента го разучавам като неандерталец - компютър :lol:

Като се има предвид, че ви се натрапихме и ви поставихме пред свършен факт - няма проблеми да почакаме колкото е необходимо. По спомен станцията на Марица Изток е най-евтиния вариант за там. Питайте, дали за групи правят отстъпки и колко трябва да сме минимум, за да се направи такава отстъпка (ако има).

@Жоро, накрая ще ме накарате наистина да мина по магистралата, за да сме повече бройки с "бабите" на куп. :D Пък аз на връщане ще си мина по "алтернативния", за да се порадвам на завоите. :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L
...Жоро, накрая ще ме накарате наистина да мина по магистралата, за да сме повече бройки с "бабите" на куп...

Даа, ще се срещнем на удобно място по път, ще пием по кафенце и продължаваме!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
coverdale

Има голяма вероятност и аз да участвам в мероприятието,но повече яснота ще имам в началото на следващата седмица! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.