Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив падна. Ред е на Стара Загора! 23-24.10.2010 г.


Green_Witch

Recommended Posts

Дайте ми малко време да помисля за външния вид и интериора на Маргарита за следващата среща! smile091

 

п.с. Пък и защо само аз да паля фитилите? Гледам, че не само на мен ми се пътува дълго и напоително. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    27

  • Green_Witch

    27

  • joro-120L

    16

  • Peter_B

    10

Най-много писали в темата

Ауууууууу, сетих се за надписа ти, дет падна smile001 - спокойно, ний не бързаме, среща на топло и зиме става, даже тогава е по-сладко - тежки мръвки, тежки маси, тежко вино, весели муцуни, печките бумтят, а сняг засипва Шкодите на паркинга - идилия!!!!! :mrgreen:

 

п.с. Ти, ти и никой друг :D - тука имаме едни кутсузи, дет кат се обадят и срещите се случват след един сезон, а при тебе е по мед и масло - казваш "айде бе" и след две седмици става сбора. :mrgreen: :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динке,имаш "последователи"! smile056

Чакаме "знак" само от теб, да знаеш. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, почна се!

Колелото леека, полеека започна да се завърта! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видим тоzi път на коя географска ширина ще спре :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа без Бургас, и на мен ми се кара smile091 Освен да дойда да ви ескортирам от София. Заповядайте, ще намерим кръчма с колегите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах намерение да ви водя в Полски Тръмбеш, но там нямат МОЛ. smile091 smile091 smile091

 

И понеже до сега дестинациите бяха основно на юг, а зима иде и... На север винаги е по-забавно... Може да изберем старата столица... Велико Търново е красив град, с много забележителности за разглеждане, а пък Царевец е едно чудно местенце за зимни снимки за календара... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Урааааа...ще ходим значи на гости на болярите smile001 и ще превземаме крепости smile035

Ама дано да се организираме преди да затворят проходите,че иначе е голяма еротика smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Може да изберем старата столица... Велико Търново....

Но там нямаме ятаци! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но там нямаме ятаци! :-k

 

Споко, кака вече разцъква някакви яки хотелчета. До момента съм се спряла на следните места:

 

"Имението" Двойна стая - 65 лв.

 

"Болярско село" Двойна стая - 50 лв.

А пък ако искаме да сме на пъпа на Търново - "Трапезица" като цени и леглова база май ни устройва повече от всичко останало. Двойна стая около 40 лв.

 

@fabia_bs Дам, и на мен ми се иска да не е толкова скоро след последното насвинване, за да не вземем да си омръзнем. :lol:

 

Ако сте навити - направо да пускаме нова тема и да си правим планове от рано... \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правете една нова тема и да започваме да пишем в нея :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе хора свят ми се зави от пътуване бре :mrgreen: .

 

Споко, кака вече разцъква някакви яки хотелчета....

 

Я вземи да инвестираш в една туроператорска фирма...под пари ще останеш ейй... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе хора свят ми се зави от пътуване бре :mrgreen: .

 

Я вземи да инвестираш в една туроператорска фирма...под пари ще останеш ейй... smile001

 

За да я направя трябва да продам Маргарита заради първоначалния капитал, а без нея няма да е същото. smile091

Новата тема е готова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така бееее......,тамън се бях навил за Бургас,съчетан с едни кални бани в Поморие....! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така бееее......,тамън се бях навил за Бургас,съчетан с едни кални бани в Поморие....! :(

До търново се намира "Вонеща вода". Там мисля, че имаха подобни процедури. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така бееее......,тамън се бях навил за Бургас,съчетан с едни кални бани в Поморие....!

Е ние сме си тука, заповядай! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом колегията е решила за Велико Търново,така да бъде!Пък Бургас ,ще си го посещавам самосиндикално. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом колегията е решила за Велико Търново,така да бъде!Пък Бургас ,ще си го посещавам самосиндикално. smile027

 

O, не! И те ще развеят бяло знаменце скоро. :D Заканили сме им се - няма да ни се измъкнат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече всички треперим...

Ще вземем да се съберем бургаската секта и да обсъдим превантивни мерки :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се превземе цял град , а да не се вземат трофеи. И аз си завоювах ей тез трофейчета за милата Елишка, щото другото лято няма се излагаме я. Естествено всичко това от колекцията на Казакови, за което искрено им благодаря. smile126 Докато си пиехме ракийцата вечерта се уговорихме да ми ги пратят, и днес заветните части пристигнаха по Еконта. Сега вече Елишка спокойно ще си врътка динамцето и няма да се притеснява ,че ще и се скъса ремъчето. :mrgreen: Още веднъж благодарско и smile159

post-2096-138453260858_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.