Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив падна. Ред е на Стара Загора! 23-24.10.2010 г.


Green_Witch

Recommended Posts

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    27

  • Green_Witch

    27

  • joro-120L

    16

  • Peter_B

    10

Най-много писали в темата

Ей, изпревари ме !

Тъй кат гледам от изток , запад и юг ще се превзема Зарата, що пък да не нападнем и от североизток. Пишете ме и мене с жената-

една двойна стая ще ни стигне. :mrgreen: За салатите не знам колко ще са-за пиенето ич, щот няма съм шафьор. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 стая двойка с отделни легла smile049 За салати, ще преценявам на място. Имаме цял ден, така че чакането не е проблем smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите ти няма ли да се присъединиш?

Mладене, ако питаш мен още не знам - ако някой от Сф има място в колата и няма да преспива може да му направя компания и да помогна малко с гориво, че иначе ми идва малко нанагорно с финансите.. smile049

 

п.п. колегата PRO ако обещае там да даде кръгче с някоя от "талигите" в аватара си ще дойда на 101% :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите с удоволствие ще те взема но в Неделя ще изцепя към Шумен да си взема жената. Сигурен съм че някой от колегите ще те върне до София.

Иначе в Събота съм сам така че няма проблем.

 

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Krankenstein Ние сме двама в Маргарита. Ако ти се пътува на връщане към София в събота по-късничко (да не кажа по нощите) с ниска скорост - ще те приберем. Няма да те оставим на старозагорските мечки, я! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите ти няма ли да се присъединиш?

Mладене, ако питаш мен още не знам - ако някой от Сф има място в колата и няма да преспива може да му направя компания и да помогна малко с гориво, че иначе ми идва малко нанагорно с финансите.. smile049

 

п.п. колегата PRO ако обещае там да даде кръгче с някоя от "талигите" в аватара си ще дойда на 101% :)

Toй да земе да посне една снимка от GPS-a! :smt004
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще мина да ви преслушам салатките...Мите за сега съм сам, ще се радвам на копания (нафтицата от мен и без това имам да те черпя) .Без преспиване съм,за протокола... smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. колегата PRO ако обещае там да даде кръгче с някоя от "талигите" в аватара си ще дойда на 101% :)

 

Няма проблем за кръгче, само че ще съм с градския автомобил. Пистовите са само виртуални, трябва да се разходиш до нас на компютъра да ги пробваш :D

 

Toй да земе да посне една снимка от GPS-a! :smt004

Е щом настояваш smile021

 

post-6048-138453256125_thumb.jpg

Магистралите в Германия са голяма работа ей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук са никовете на всички,заявили еднозначно че ще присъстват на мероприятието.Моля колегите,писали "може би" и "най-вероятно" да решат какво дали ще идват до 20.10 вечерта,за да ги включим в бройката за резервиране на места.Също така от постовете на някои колеги не ми стана много ясно колко човека са,затова след никовете им съм поставил ''?'' с цел да конкретизират броя на хората,за да бъде всичко коректно.Относно резервациите за нощувката - моля също така да е написано ясно и точно,за да не се получат недоразумения. smile027

 

СПИСЪК НА ЗАЯВИЛИТЕ УЧАСТИЕ ЗА СРЕЩАТА - 23.10.2010г.(събота) :

 

1.lent

2.skodera

3.skodaman +2

4.Peter B

6.Green_WIitch +1

7.driver

8.joro-120L

9.chavdarlk +3

10.masterOne ?

11.bobi-rz +2

12.PVV +1

13.nicolas ?

14.PRO +1

15.kuriera +1

16.skodko +2

17.burziqvlak

18.sharp789 +2

19.lubomirov1985 +6

20.mecho_klecho

21.XC^^The_Devil^^

22.fabia_bs

23.owner +1

Toва са хората засега,ще актуализирам ежедневно списъка и на 21.10 ще направим на негова база окончателната резервация smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и двете ми принцеси отпадаме от мероприятието, може да ни заличите като бройка на масата и резервация за спане. Благодаря.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще присъстваме и ние:

1. Апартамент 1бр.

2. Къщичка 1бр. - общо сме 7 човека :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, време не остана. Готови ли сте? smile027

 

Сега по същество. Какво стана с пловдивчани? Ще ни посрещнете ли както преди и да тръгнем в стройна колона с "бабите" до Стара Загора? И ако да - в колко часа и къде?

 

Софиянците, които не биха се навили да пътуват с мен - няма да ги спирам. Аз не бързам за никъде. Само кажете часа за среща в Пловдив, за да си правя сметката в колко да тръгна. Останалото - лесна работа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие се уговорете кога ще сте в Пловдив, предлагам 10:30 че полувин час докато се съберем, видим и разцелуваме ;) , че 11:00 да тръгваме, ма ако нещо друго решите кажете, а предлагам да се съберем на ТАЗИ БЕНЗИНОСТАНЦИЯ на магистралата малко след разклона за Пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие се уговорете кога ще сте в Пловдив, предлагам 10:30 че полувин час докато се съберем, видим и разцелуваме ;) , че 11:00 да тръгваме, ма ако нещо друго решите кажете, а предлагам да се съберем на ТАЗИ БЕНЗИНОСТАНЦИЯ на магистралата малко след разклона за Пловдив

 

 

Ама ще се целуваме ли? smile048

 

Мястото и часът ме устройват. Аз ще съм там. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти като неискаш някои друг може да иска :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.