Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив падна. Ред е на Стара Загора! 23-24.10.2010 г.


Green_Witch

Recommended Posts

Според мен маршрута на всички идващи от запада е най-удобен така-София-АМ Тракия-Пловдив-"Стария път"-Чирпан-"Стария път"-Стара Загора. В Стара Загора мястото на срещата ми се струва най-добро на паркинга на мол-а, най-лесно ще ни побере всички и от там вече както казахте в стройна колона към баните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    27

  • Green_Witch

    27

  • joro-120L

    16

  • Peter_B

    10

Най-много писали в темата

Този път няма да пропусна стига да не стане нещо непредвидено. Аз така като гледам ще си стане един мини събор!!! smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,и аз мисля че този маршрут ще е най-добър,стига бързите шкоди да не подминат пътния възел около Свобода.Инак чак до края - кръговото,щото при Клаояновец няма пътен възел за връзка.Мислех си и друго - ако направим мястото на срещата на паркинга на Практикер - точно на входа на града откъм запад,на първия светофар в дясно и сме на паркинга.Само че е по-малък от на PARK MALL и с оглед на това че ще е събота,не знам дали ще ни побере :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше,и аз мисля че този маршрут ще е най-добър,стига бързите шкоди да не подминат пътния възел около Свобода.Инак чак до края - кръговото,щото при Клаояновец няма пътен възел за връзка.Мислех си и друго - ако направим мястото на срещата на паркинга на Практикер - точно на входа на града откъм запад,на първия светофар в дясно и сме на паркинга.Само че е по-малък от на PARK MALL и с оглед на това че ще е събота,не знам дали ще ни побере :roll:

 

Именно, за това предложих да е на мола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма, няма! Спокойно. Обещавам да не влизам в Мола, а само на паркинга му. За по-сигурно ще си поверя парите на моето момче, за да не се изкушавам. А мога и да се завържа за седалката на Маргарита, за да не излизам от нея изобщо. smile091

 

p.s. По последни данни, ние ще останем в събота до по-късно вечерта, но ще се прибираме към София по някое време. т.е. Няма да можем да нощуваме, че на Младежа смените му са малко криви през почивните дни и в неделя следобед 99.9% ще е на работа. Та, за да не тичаме в неделя сутрин в последния момент към София - по-добре да тръгнем от Стара Загора в събота вечерта. Ще стоим максимално дълго на купона. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,след обещанието на Green_Witch че няма да влиза в мол-а :lol: ,решаваме окончателно:

 

ДАТА: 23.10.2010г(събота)

ЧАС: 12:00

МЯСТО НА СРЕЩАТА: паркинга на PARK MALL Стара Загора. http://maps.google.bg/maps?hl=bg&biw=10 ... CB8QnwIwAQ

Място за провеждане на мероприятието : Комплекс ''Ушев" - 6км северозападно от Студентски град,на 2км след с.Малка Верея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предоставям на вниманието Ви едно хубаво местенце - Комплекс "Ушев" : http://ushevhotel.com/bg/

Мястото е чудесно,комплекса разполага с хотел и механа.Има охраняем паркинг.Намира се в околностите на Старозагорски минерални бани,малко след село Малка Верея.Пътя е асфалтов и не е лош.Посещавал съм комплекса - механата и хотела,и личното ми мнение е,че това е по-добрия вариант от баните,защото там са предимно Големи хотели не с механи,а с ресторанти,а някак си се губи традициоонното и българското(имам в предвид че механата е по-уютна в сравнение с ресторанта,а и ресторантите работят по заявка и с предварително избрана програма)А и така като гледам цените за нощувка в комплекса са долу-горе същите като в хотелите на баните,та дори и по-ниски в някои случаи.Това разбира се ,не пречи ако решим да посетим и баните и околните забележителности,стига да има желаещи :)

 

Чакам отзиви за предложението,а утре ще пиша с подробности след като се върнем от разузнаването smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, "ушев", адското име smile091

 

 

за жалост аз отпадам твърде рано от организацията ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен за Ушев, както и за първоначалното събиране на паркинга на мола. =D>

Макар, че има потенциална опастност да задръстим центъра на Стара Загора при потеглянето smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно - ще ви прекараме по околовръстното,защото така е най-удобно и бързо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото за сядане на маса вече е уточнено - комплекс "Ушев" - http://ushevhotel.com/bg/ . Сутринта ходихме на място и направихме предварителна резервация за 23.10 от 13:00ч.Има достатъчно голям паркинг,който ще побере колите.След като приключи заявяването за участие на 20.10,ще дадем бройката на хората за резервиране на 21.10 Ако се съберем повечко хора,от комплекса искат като информация бройка на салатите поне,за да не се забавят в сервирането повечко време.Така че за да не се забавят поръчките,ако някой си избере салата(вж сайта по-горе) нека пише каква да е тя,за да може на 21.10 като отидем да дадем бройката на хората,да имат в предвид и поне част от салатите smile049

Относно нощувките - най-добре е всеки сам да си прецени ако ще нощува,то къде.Има 2 варианта - Старозагорските минерални бани и комплекс "Ушев".

Ето линк към хотела на "Ушев" - http://ushevhotel.com/bg/hotel/ Актуалните цени,които ни казаха днес - 14.10 са:

двойна стая - 40лв;

апартамент - 50лв;

къщичка 3-ка - 15лв/легло.

Линк към хотела на Мини Марица - Изток : http://hotels.marica-iztok.com/bg_custom_prices.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплекса изглежда страхотно. Даже и хоро ще можем да тропнем. :D

 

Ние сме 2 броя. Без нощувка. И две Шопски салати, ако може. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние също ще присъстваме с началника, но може би ще сме повечко хора и няма да уточнявам бройка все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би и Ние със съпругата ми ще дойдем.Все още не съм сигурен дали ще съм в Стара Загора тогава.

Иначе избора е супер, много е готин комплекса.Ако трябва нещо за помощ свиркайте ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще мина и аз да ударя някоя загоряля Загорка smile027 , и ако ми се услади , може и да да поостана , ако има съмишленици с задни матори :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще мина и аз да ударя някоя загоряля Загорка smile027 , и ако ми се услади , може и да да поостана , ако има съмишленици с задни матори :mrgreen:

Е как няма да има? Нали лично ще дойда да ви събера от Пловдив и да ви поведа колоната? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно - ще ви прекараме по околовръстното.... ;)

Еее, не сме дошли, да ни прекарвате! :mrgreen:

 

....Пиши ме и мен в списъка! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НА мен доста ми се идва но ще видиме как ще се получат нещата! Но май, че ще направя възможното да присъствам да пиема по напитка, така да се каже на клубно ниво! ;) smile048 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най вероятно ме бройте и мен smile159 заедно с една Овчарска салата за спане ще потвърда по късно не съм решил още.

дано няма непредвидени обстоятелства който да ми попречат да дойда... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май като гледам и аз ще се включа в банкета, било и само за вечертта. Имам и други ангажименти но ми се ще да поразкарам колицата преди да я зазимя :) Другата седмица ще потвърдя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студио за 2+2 + вана.

Една "Салата Ушев", две "Овчарски", няколко Заарски мастики + Калнобатски менти, бутилка бяло вино "Мезек Шардоне".

Нататък ще видим...

Четохте ли менюто (цените са от 2008 година!)?

В началото пише нещо за някакви печени същества???

---

И все пак, паркингът на Практикер е по-подходящо място, не може да няма места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, "ушев", адското име smile091

 

aaa, ФнимаФайте само с пиячката, че другаря Ушев ша ви чака на изхода с дрегера smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.