Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив падна. Ред е на Стара Загора! 23-24.10.2010 г.


Green_Witch

Recommended Posts

Въпреки, че някои от нас още не са сколасали да качат снимките от съботния поход към Пловдив, от Бургас изскочи ново предложение.

 

Нова среща, като пловдивската, но този път в Стара Загора.

 

Близо до града, в Старозагорските Минерални Бани има доста голяма леглова база, доста места за паркиране и чудна природа. Мястото е приемливо за всички от клуба, независимо къде си паркират Шкодите след работа.

 

Сега остава да уточним всичко около едно подобно мероприятие. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    27

  • Green_Witch

    27

  • joro-120L

    16

  • Peter_B

    10

Най-много писали в темата

Аз съм навит само да не е тази събота и неделя че имам работа по нататък да е, пък и ще пообиколим региона все ще намерим някоя пещера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази събота и неделя физически няма да успеем да се организираме,да съберем бройките и да направим резервации...........нека остане за 23-24-ти октомври че след това не се знае какво време ще хване............Давайте предложения за дати,мястото е ясно вече smile035 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за 23 - 24.10.

Очаквам колегите от Ст. Загора да се включат с предложение за мястото на срещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко информация за мястото и околните забележителности.

А ето тук пълен списък с хотелчетата.

 

Ходила съм в Марица Изток. 2 звезди, прилична цена на нощувката, огромна зала, като за сватби и доста прилично обзавеждане в стаите.

 

Ето и цените на станцията. Има голям паркинг до станцията - събира достатъчно коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке,златна си,ако се занимаваш с друго а не с туроператорска и организационна дейност си на грешен път............това ти е призванието smile027 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке,златна си,ако се занимаваш с друго а не с туроператорска и организационна дейност си на грешен път............това ти е призванието smile027 smile035

 

С друго се занимавам, а за организационната ми дейност - няма да говоря. По-силна съм в математиката. Аха ха ха ха. Просто потърсих в google, а в цитираната по-горе станция съм била и останах много очарована. :D Ако местните имат нещо друго предвид - да казват! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е много добра,с удоволствие ще станем домакини на едно такова събиране.Правилно сте се насочили към Старозагорските минерални бани - там има добри хотели,хубава природа.На прима виста се сещам за още едно място - комплекс ''Ушев" - в околностите на баните,малко след село Малка Верея.Като дата за събирането - 23 и 24.10 е добре,стига да се съберат желаещи.Аз подкрепям :) За началното място на събиране трябва да помислим за ралии малко,за да е достатъчно удобно и лесно за всички. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека започне заявяването за участие!Накрая ще направим списък,по който ще се прави резервацията!

Автоматично да се счита че ще участвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехеееееее,почна се.........браво,браво........ smile035 ........надушвам голяма и уникална среща.......мноооого шкоди на паркинга и голяяяяма маса.........какво му трябва на човек за да е щастлив smile035 smile049 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехеееееее,почна се.........браво,браво........ smile035 ........надушвам голяма и уникална среща.......мноооого шкоди на паркинга и голяяяяма маса.........какво му трябва на човек за да е щастлив smile035 smile049 smile027

 

 

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за с каквото можем ще помогнем само се организирайте и си кажете предпочитаниятя.Ако трябва с колегата lent ще огледаме на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека започне заявяването за участие!Накрая ще направим списък,по който ще се прави резервацията!

Автоматично да се счита че ще участвам :)

А списъкът обикновено се прави от домакините.

Почнахме нещо май да досаждаме, а на всичкото отгоре и се самопоканихме. ;) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме двама. Най-вероятно ще нощуваме там някъде и на другия ден ще се прибираме към София. Поне за сега идеята е такава, но всичко ще стане ясно следващата седмица, когато младежа си направи работния график, защото по някога има смени и през почивните дни.

 

Ако искате, като заявяваме кой с колко хора ще идва - да казваме и дали ще нощуваме или не. Защото за домакините ще е по-лесно така.

 

Другото ми предложение е да уточним място и час за събиране в Стара Загора. Така всеки ще си прецени кога да тръгне, ако не иска да пътува с група от града си. Ходенето до Пловдив беше страхотно, но до Стара Загора едва ли всички биха издържали със средна скорост от 80-90 км./ч. Въпреки икономичния разход. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, предложенията са разумни!

Предлагам в 12ч. да сме на мястото за събиране в Ст.Загора. Ако има други предложения, моля!

А домакините да дадат един краен срок за записване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краен срок за записване - мисля че е добре да е 17.11.2010(неделя).На 18-ти ще направим резервацията :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра,нека се организираме със заявките до края на тази седмица за да може в началото на другата да се запазят и стаи и заведение smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.