Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgtransexpert

Green_Witch

Пловдив падна. Ред е на Стара Загора! 23-24.10.2010 г.

Recommended Posts

Green_Witch

Въпреки, че някои от нас още не са сколасали да качат снимките от съботния поход към Пловдив, от Бургас изскочи ново предложение.

Нова среща, като пловдивската, но този път в Стара Загора.

Близо до града, в Старозагорските Минерални Бани има доста голяма леглова база, доста места за паркиране и чудна природа. Мястото е приемливо за всички от клуба, независимо къде си паркират Шкодите след работа.

Сега остава да уточним всичко около едно подобно мероприятие. :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mecho_klecho

Аз съм навит само да не е тази събота и неделя че имам работа по нататък да е, пък и ще пообиколим региона все ще намерим някоя пещера.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodaman

тази събота и неделя физически няма да успеем да се организираме,да съберем бройките и да направим резервации...........нека остане за 23-24-ти октомври че след това не се знае какво време ще хване............Давайте предложения за дати,мястото е ясно вече smile035 smile027

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L

Аз също съм за 23 - 24.10.

Очаквам колегите от Ст. Загора да се включат с предложение за мястото на срещата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Peter_B

smile035 smile035 smile035 Подкрепям с две ръце.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Green_Witch

Ето малко информация за мястото и околните забележителности.

А ето тук пълен списък с хотелчетата.

Ходила съм в Марица Изток. 2 звезди, прилична цена на нощувката, огромна зала, като за сватби и доста прилично обзавеждане в стаите.

Ето и цените на станцията. Има голям паркинг до станцията - събира достатъчно коли.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodaman

Колежке,златна си,ако се занимаваш с друго а не с туроператорска и организационна дейност си на грешен път............това ти е призванието smile027 smile035

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Green_Witch
Колежке,златна си,ако се занимаваш с друго а не с туроператорска и организационна дейност си на грешен път............това ти е призванието smile027 smile035

С друго се занимавам, а за организационната ми дейност - няма да говоря. По-силна съм в математиката. Аха ха ха ха. Просто потърсих в google, а в цитираната по-горе станция съм била и останах много очарована. :D Ако местните имат нещо друго предвид - да казват! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Идеята е много добра,с удоволствие ще станем домакини на едно такова събиране.Правилно сте се насочили към Старозагорските минерални бани - там има добри хотели,хубава природа.На прима виста се сещам за още едно място - комплекс ''Ушев" - в околностите на баните,малко след село Малка Верея.Като дата за събирането - 23 и 24.10 е добре,стига да се съберат желаещи.Аз подкрепям :) За началното място на събиране трябва да помислим за ралии малко,за да е достатъчно удобно и лесно за всички. :smt004

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PRO

За 23-24 не се сещам за друг ангажимент. Бройте и мен smile035

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Нека започне заявяването за участие!Накрая ще направим списък,по който ще се прави резервацията!

Автоматично да се счита че ще участвам :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodaman

ехеееееее,почна се.........браво,браво........ smile035 ........надушвам голяма и уникална среща.......мноооого шкоди на паркинга и голяяяяма маса.........какво му трябва на човек за да е щастлив smile035 smile049 smile027

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L

Динке, закови датата в темата 23.10. и това е. smile159

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodaman

пускайте списъка.............мен ме бройте трима.........аз жена ми и малката smile035

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Peter_B
ехеееееее,почна се.........браво,браво........ smile035 ........надушвам голяма и уникална среща.......мноооого шкоди на паркинга и голяяяяма маса.........какво му трябва на човек за да е щастлив smile035 smile049 smile027

+1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
SKODA 105 RS

Този път може и аз да се включа \:D/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodera

И аз съм за с каквото можем ще помогнем само се организирайте и си кажете предпочитаниятя.Ако трябва с колегата lent ще огледаме на място.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L
Нека започне заявяването за участие!Накрая ще направим списък,по който ще се прави резервацията!

Автоматично да се счита че ще участвам :)

А списъкът обикновено се прави от домакините.

Почнахме нещо май да досаждаме, а на всичкото отгоре и се самопоканихме. ;) smile027

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Green_Witch

Ние сме двама. Най-вероятно ще нощуваме там някъде и на другия ден ще се прибираме към София. Поне за сега идеята е такава, но всичко ще стане ясно следващата седмица, когато младежа си направи работния график, защото по някога има смени и през почивните дни.

Ако искате, като заявяваме кой с колко хора ще идва - да казваме и дали ще нощуваме или не. Защото за домакините ще е по-лесно така.

Другото ми предложение е да уточним място и час за събиране в Стара Загора. Така всеки ще си прецени кога да тръгне, ако не иска да пътува с група от града си. Ходенето до Пловдив беше страхотно, но до Стара Загора едва ли всички биха издържали със средна скорост от 80-90 км./ч. Въпреки икономичния разход. :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L

Да, предложенията са разумни!

Предлагам в 12ч. да сме на мястото за събиране в Ст.Загора. Ако има други предложения, моля!

А домакините да дадат един краен срок за записване.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Краен срок за записване - мисля че е добре да е 17.11.2010(неделя).На 18-ти ще направим резервацията :smt017

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodaman

Идеята е добра,нека се организираме със заявките до края на тази седмица за да може в началото на другата да се запазят и стаи и заведение smile027

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ID A

По-добре пуснете събирането на заявки до следващата сряда.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodko

Бройте ме и мен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Нептун

в такъв случай започвам да правя миниомбронзки smile004 :smt032

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.