Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив падна. Ред е на Стара Загора! 23-24.10.2010 г.


Green_Witch

Recommended Posts

Ако успея да дойда, ще е само за през деня, така че не ме бройте за нощувка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    27

  • Green_Witch

    27

  • joro-120L

    16

  • Peter_B

    10

Най-много писали в темата

вас не ви слуша главата smile117

главИТЕ.

Аз ако дойда, ще съм за през деня, без преспиване. За сега не ме бройте твърдо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясене, дайте някакъв разумен краен срок за записване.

Мисля, че 17ти е раничко. Напр. 20ти? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате, можем да направим организирана заявка за нощувките, но ако на някой 2 звезди са му малко за една нощувка - да казва.

 

Предполагам, че ще е доста по-лесно за домакините да ги освободим от ангажимента за нощувките. Всеки от нас има интернет, ще разгледа и ще реши къде да положи морна глава след запоя. Но остава въпроса за организираното пиене и ядене. Ако местните вече са избрали мястото - да казват. Пък ние след това по google ще се ориентираме къде да си наемем стаите за спане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Предполагам, че ще е доста по-лесно за домакините да ги освободим от ангажимента за нощувките.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам,че е по-добре всеки да си прецени за нощуването,в района на Баните има доста хотели.В този ред на мисли благодаря на Динка относно линковете за местността и хотелите smile152 Тези дни ще решим къде да е сядането на маса,а също може да направим на другия ден някое преходче или разходка в околността и да разгледаме някои интересни местенца :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли вариянт за някаква хижичка, в която хем да спим, хем да направим салтаната и да не се разкарваме нагоре-надолу на пияна глава? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за това ще помислим,мисля че ще намерим решение.Старозагорските минерални бани са нещо като ''курортно'' селище - освен хотели мисля има и отделни заведения и механи.Като стана дума за хижа - най-близо се пада Каваклийка,но трябва да проверя дали е функционираща,защото имаше по спомен стара и нова хижа :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк към хижата : http://td-chirpan.com/index_hut.html Хубавото е,че пътя от Чирпан до нея е много як,също има асфалтов път през с.Турия за Павел баня и излиза на подбалканския преди Казанлък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за това ще помислим,мисля че ще намерим решение.Старозагорските минерални бани са нещо като ''курортно'' селище - освен хотели мисля има и отделни заведения и механи.Като стана дума за хижа - най-близо се пада Каваклийка,но трябва да проверя дали е функционираща,защото имаше по спомен стара и нова хижа :roll:
Ето линк към хижата : http://td-chirpan.com/index_hut.html Хубавото е,че пътя от Чирпан до нея е много як,също има асфалтов път през с.Турия за Павел баня и излиза на подбалканския преди Казанлък.

Колеги, моля не се отклонявайте от мястото "Старозагорски мин. бани" или нещо наблизо и не усложнявайте допълнително ситуацията за домакините, да търсят хижи през девет планини - в десета.

Ясене, дайте някакъв разумен краен срок за записване.

Мисля, че 17ти е раничко. Напр. 20ти? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро,сега като се замисля наистина 17-ти е рано.По-добре ще е както казваш до 20-ти включително.На 21.10(четвъртък) ще отидем да направим резервацията,така ще има повече време за заявяване на участие и за доуточняване на нещата.Утре заралии ще решим къде ще е мястото на срещата и ще пиша,часа е уточнен от самото начало - 12:00ч.Предполагам пловдивчани и софиянци ще използвате магистрала "Тракия" и ще влезнете в Стара Загора от южната порта на града.Другия вариант е да слезете от магистралата малко след Чирпан и да влезете от запад.Това ми се струва по-удачно,защото пътя за баните е недалеч от западния край на града,а и на входа е Практикер - може срещата да я направим на паркинга :roll: Ако пък решите да се накефите до края на магистралата,на 2км след кръговото по посока града има голяма отбивка и заведение мисля :roll: Там също може да се чакаме.Така да се каже,да защитим портите на града от наществието на Дивия Запад :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Утре заралии ще решим къде ще е мястото на срещата и ще пиша,часа е уточнен от самото начало - 12:00ч... Ако пък решите да се накефите до края на магистралата,на 2км след кръговото по посока града има голяма отбивка и заведение мисля :roll: Там също може да се чакаме.Така да се каже,да защитим портите на града от наществието на Дивия Запад :lol:

Имах предвид около 12ч. да сме на входа на Ст.Загора откъм края на магистралата на посочената голяма отбивка.

Ако няма други предложения, се приема! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRO,ако на вас бургазлии ви е по-удобно и може да се оправите,може да се чакаме на входа на Баните. Ако искате да се движим в група хванете околовръстното в посока Свиленград и след моста с отклонение за Хасково спрете.Оттам ще се включим ние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-разумно е да се посочи конкретно място с точни координати и всички да се съберем там. Както стана в Пловдив - всички се събрахме на едно място и после в стройна колона - към Първенец. :D

 

Сега домакините трябва да предвидят място за около 30-тина коли. :)

 

p.s. Мол имате ли? Че пловдивчани не ме отведоха на мол - да компенсирам в Стара Загора. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе те МОЛ си имат ма мъж ти ни беше предопредил че ще отнеме 4-5 часа разглеждането му от твоя страна и ни каза да не те водим никъде, направо на Първенец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вдигнем малко пушилка в тази тема, че старозагорци явно са притеснени от бъдещата среща.

 

Поиграх си да направя 2 по-счупени маршрута от София до Стара Загора.

 

Този не се препоръчва за бързащи и такива, които си щадят колите. Т.е. той е само за корави мъжаги. smile035

 

Състоянието му е като на поредния забравен път в България. В някои участъци има доста дупки, по някои завои има свлачища. Предимството му е, че е доста приятен като пейзажи и доста пуст.

 

Втория е Подбалканския, който тази година го отремонтираха и е път като слънце. Поне според моите критерии. Не е много натоварен, но трудно се изпреварва в някои участъци. Завоите са прекрасни. Като километри - той е най-кратък. Като време - не смея да твърдя, че се пести време спрямо магистралата.

 

Третия вариант от София е по магистралата. За нея карта не ви е необходима.

 

Последно - маршрута от Стара Загора към Баните.

 

Както се вижда - пътища колкото искаме и каквито ни сърце обича. За това, ако часът е 12 в Стара Загора - нека се разберем къде точно в Стара Загора да се чакаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Поиграх си да направя 2 по-счупени маршрута от София до Стара Загора.

Ако минете по магистралата, може да се съберем с вас и да пътуваме заедно в колона. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутринта - 14.10 аз и Ивайло(skodera) ще ходим до баните и ще вземем актуална информация за хотели,нощувки и т.н.Като се върнем оттам ще пиша кое как е и какво сме решили относно ОКОНЧАТЕЛНОТО И ЕДИНСТВЕНО МЯСТО НА СРЕЩАТА,както и къде ще се сяда на маса.Моля имайте още малко търпение,малко ми е трудно с Google maps - в момента го разучавам като неандерталец - компютър :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутринта - 14.10 аз и Ивайло(skodera) ще ходим до баните и ще вземем актуална информация за хотели,нощувки и т.н.Като се върнем оттам ще пиша кое как е и какво сме решили относно ОКОНЧАТЕЛНОТО И ЕДИНСТВЕНО МЯСТО НА СРЕЩАТА,както и къде ще се сяда на маса.Моля имайте още малко търпение,малко ми е трудно с Google maps - в момента го разучавам като неандерталец - компютър :lol:

 

Като се има предвид, че ви се натрапихме и ви поставихме пред свършен факт - няма проблеми да почакаме колкото е необходимо. По спомен станцията на Марица Изток е най-евтиния вариант за там. Питайте, дали за групи правят отстъпки и колко трябва да сме минимум, за да се направи такава отстъпка (ако има).

 

@Жоро, накрая ще ме накарате наистина да мина по магистралата, за да сме повече бройки с "бабите" на куп. :D Пък аз на връщане ще си мина по "алтернативния", за да се порадвам на завоите. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Жоро, накрая ще ме накарате наистина да мина по магистралата, за да сме повече бройки с "бабите" на куп...

Даа, ще се срещнем на удобно място по път, ще пием по кафенце и продължаваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има голяма вероятност и аз да участвам в мероприятието,но повече яснота ще имам в началото на следващата седмица! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.