Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обявление за превземането на Пловдив (9 октомври 2010г.)


Green_Witch

Recommended Posts

БоЗеееееее! То направо като Пловдивски събор ще стане. Много хубаво! =D>

 

Ало, домакините, имате ли толкова голяма кръчма, дето да ни сбере? :-k

 

Хей, хубустници! Ние за всичко се разбрахме, но не и за часа на тръгване. Остава ли 9:30 - 10:00 на уречената бензиностанция в София? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    31

  • joro-120L

    14

  • РусенскоВарено

    11

  • dude_BG

    8

Най-много писали в темата

.... После - само ще се преброим и готово. Пловдив е голям град - все ще се намери място, което да ни побере. :D
БоЗеееееее!.... Ало, домакините, имате ли толкова голяма кръчма, дето да ни сбере? :-k

Край на записването! Кой дошъл- дошъл!

В противен случай - Ицето да носи такъмите и да правим обяд на поляна. smile048

 

А сега сериозно!

Колкото и хора да се съберем, все ще се намери хубава кръчма за нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще мога да кажа в края на седмицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги с деца ще има ли? Че да знам 1+ колко да заявя.

Значи 1+1/2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има - ако смятам правилно; Антонио, принцесите на Чарли, мойта кипра - 4 досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има - ако смятам правилно; Антонио, принцесите на Чарли, мойта кипра - 4 досега.

Я не обиждай дететооооо smile150

А да станем 4бр желание имаш ли?

Що па да нямам :-k Само дето мойта с 4-те цвята не е спортна ами туристическа машина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да станем 4бр желание имаш ли?

Що па да нямам :-k Само дето мойта с 4-те цвята не е спортна ами туристическа машина.

Не е проблем, разбирам, че с дете на борда и хартийки в карбуратора чудеса не стават, не пречи да се возим и бавничко, важното е да се видим с пловдивската тайфа, та да им почоплим малко по колите евентуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грижи за чопленето Саше.

Ама дори и да нямаше хартийки, дори и турбина да сложа пак с мен возията е бавна, въпреки че имам оферти за много як бууст на мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало Жоро и Петър какво направихте с резервацията в Първенец ще има ли място за всички да ни направят една маса вътре защото като гледам вън няма да можем да седнем, даите някакъв упдеит че събота иде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах само едно! Ще има ли предварителен сборен пункт на стадиона, за да направим една шкода колона до Първенец или направо на ресторанта? А час на срещата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е първо на стадиона де, не всички колеги са наясно къде е Първенец и къде е отбивката към кръчмата. Поне аз така си мисля. Час на срещата на стадиона в ПД - два часа след тръгването от СФ, тва май 12 на обяд прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, в първия пост в темата е описано всичко, за което вече сме се споразумели. И понеже никой не възразява за най-късно тръгване от София в 10:00 часа - време е да го добавя официално. При моето темпо - все до 12 ч. ще стигна на уреченото място в Пловдив, но бих помолила тръгващата група от София да се толерираме и да не се разкъсваме много, за да е по-красива и стройна редицата с клубни стикери.

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не мога да правя повече корекции в първия пост нека преговорим:

Кога?

09.10.2010 г.

Къде?

В ПловдивЪ

За колко?

За един ден.

 

Сборен пункт

Час на тръгване от София: 9:30 - 10:00 ч.

Маршрут: Магистралата :)

 

Мястото за тръгване от София.

 

А това е мястото на срещата в Пловдив!

 

Мястото за обилен обяд в Пловдивско най-вероятно ще е ето тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си нося големата тресчотка с камак 52 smile096 (колегите от Пловдив знаят как бия с нея ) Мечка на теб немога да разчитам да ми пазиш гърбината много си сух вече , Отгората пък е стар ..... ще превземат те smile096 нагледци с нагледците , ще ядете обилно ама бой с тресчотки !!!!! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си нося големата тресчотка с камак 52 smile096 (колегите от Пловдив знаят как бия с нея ) Мечка на теб немога да разчитам да ми пазиш гърбината много си сух вече , Отгората пък е стар ..... ще превземат те smile096 нагледци с нагледците , ще ядете обилно ама бой с тресчотки !!!!! smile048

 

Фукаш се с някакви нищожни камъченца, защото не знаеш каква щанга крие кака ти под седалката. smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не сам на работа и аз сам там.Поздрави на всички с хубави колички/шкодички/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало Жоро и Петър какво направихте с резервацията в Първенец ще има ли място за всички да ни направят една маса вътре защото като гледам вън няма да можем да седнем, даите някакъв упдеит че събота иде.

 

Релакс Дани... Работата е сигурна :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така никой не изявява желание да се вози в "БАБА НАСТА" с мен и жената???

Вярно , че съм новобранец в групата ама .... , не папам хора само ЖИВОНТИ / както казваше племенничката като малка/ .

 

Казвам се Теодор , от кв.Левки 0885 18 22 29 , ако някой се престраши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така никой не изявява желание да се вози в "БАБА НАСТА" с мен и жената???

Вярно , че съм новобранец в групата ама .... , не папам хора само ЖИВОНТИ / както казваше племенничката като малка/ .

 

Казвам се Теодор , от кв.Левки 0885 18 22 29 begin_of_the_skype_highlighting              0885 18 22 29      end_of_the_skype_highlighting , ако някой се престраши.

 

Ти ела на сборния пункт в събота сутрин - тогава ще видиш колко много хора ще пътуват с теб и жената. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ела на сборния пункт в събота сутрин - тогава ще видиш колко много хора ще пътуват с теб и жената. ;)

 

То това е ясно като гледам листата за присъствие =D>

 

А големите "хладни оръжия" / ключове , щанги и т.н / защо не станат задължителен атрибук в колите , за помощ при атаката ??? smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А големите "хладни оръжия" / ключове , щанги и т.н / защо не станат задължителен атрибук в колите , за помощ при атаката ??? smile021

 

Спокойно. Защо мислиш, че така набързо закърпих Маргарита? Тя вече е подготвена като троянски кон.Пък и нали съм мома - ще мина по-лесно през портите на града. Пък после - пловдивчани да му мислят. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислим ние, мислим... Имам мачете в багажника, ловджийски нож във вратата и швейцарско ножче в жабката... Вий елате, пък ще видим кой какво ще хапва smile004 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.