Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обявление за превземането на Пловдив (9 октомври 2010г.)


Green_Witch

Recommended Posts

Софиянци превзехме Пловдив, ама пловдивчани тази нощ са направили коварен щурм на Смолян, превзели Планетариума и забили знаменце на клуба върху купола му отгоре. Какво ще направят смолянлии - Божа работа. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Green_Witch

    31

  • joro-120L

    14

  • РусенскоВарено

    11

  • dude_BG

    8

Най-много писали в темата

Срещата беше много добра дано скоро да има още подобни.

 

А сега малко за след сбирката.

 

След като закрихме мероприятието в Първенец отскочихме до Бачковският манастир, с няколко колеги, от там отидохме на OMV-то на околовръсното и след като там се изпращахме 2 часа, софянци и няколко пловдивчани си заминаха, останахме Аз Вальо и Анастас и решихме да хапнем на някоя кръчма, към нас се присъедини и Радка.

Затворихме кръчмата в 2 през ноща и чоплеики семки около колите решихме да отскочим до Смолян да разгледаме планетариума и така към 4 сутринта бяхме в Смолян, намерихме хубав паркинг да пренощуваме в колата и на сътринта хапнахме по едно шкебме изгледахме прожекцията в планетариума и препичаики се на слънце на Радка и доиде идеята да отидем до пещерата УХЛОВИЦА. Поразгледахме я за около 3 часа и тръгнахме към Пловдив, спряхме още на една две кръчми по пътя и в 19:00 бяхме в Пловдив.

 

Ето малко снимки

 

Беше уникално дано някои ден да се съберем повече хора в такава авантюра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Беше уникално дано някои ден да се съберем повече хора в такава авантюра

 

Каква авантюра само! Да ходите на МОЛ и да цъкате новите колекции есен-зима, а? При това с някакви аверчета от Москвич клуба. И всичко това - след като ни изпратихте да си ходим! Да бяхте казали да останем и ние планетариум да видим, в пещери да се наврем и нови парцалки от МОЛ-а да купим! Егати домакините! smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислехме за тебе бе скъпа, с тези токчета как щеше да обикаляш по пещерите, а за мола да отидахме че от Армани бяха пуснали новта есен зима колекция и да я пробваме как кни седи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще се отклоня от темата:

Разстоянието от София - до Лукойл след караулката и до стадиона в Пловдив, с движението по магистралата в колона с около 100 - 110 km/h, ми даде среден разход на "печката" 3,5 литра нафта на 100км., което до сега не съм го постигал :D .Съжалявам, че не снимах борд компа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи по-често трябва да карате със старите баби, за да са ви икономични колите. :lol:

 

@mecho_klecho, ти за токчетата не бери грижи. Следващия път обезателно да ме заведете на МОЛ, да не ми се правите много много, че верно ще взема щангата накрая. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софиянци превзехме Пловдив.................. smile091

 

И то как - на щурм, нямаше никой да защити портите: :mrgreen:

 

020985723.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи по-често трябва да карате със старите баби...

Хмм, аз със "старата баба" мога и 6/100 да му го докарам. Моят ще е 15/100 но нищо ;)

 

90-100 км./ч. е най-икономичната скорост. Мишо също може да се похвали с рекорд на газ. В крайна сметка отидохме за да се забавляваме, а не да изливаме суров бензин след нас. ;)

 

@POW давай още снимки! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма суров бензин, с запалване от фаво с по - голяма искра всичко е ток и жица

 

Пък Мишо е пичага, той не сили защото карба му е прецакан и не върви колата, ама то и аз да бях и аз нямаше 70лв да дам за карб. Тея Пиербург са някакви супер сложни за мен, само кабели и маркучи, автоматични смукачи ... блах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

90-100 км./ч. е най-икономичната скорост. Мишо също може да се похвали с рекорд на газ. В крайна сметка отидохме за да се забавляваме, а не да изливаме суров бензин след нас. ;)

 

@POW давай още снимки!

 

Верно е най икономичната, досега съм се радвал на 4,2/100 разход, вече съм с нов рекорд от вчера: :mrgreen:

 

020986455.jpg

 

Параметрите ни като темпо на придвижване, :mrgreen: съответно минимален и маскимален, на магистралата: ;)

 

020986537.jpg

 

020986535.jpg

 

Очаквайте още около 400 снимки: компромати, Шкоди, Шкодаджии и Шкодажийки - все хубави хора - деца, манджи, подкупи, Фейсбук муцуни, БМВ-та 3-ки и т.н. Всичко това - утре, деца, съжалявам, но днес от 09:00 до 18:30 брах грозде, в 20:30 бях в София, имаше зверска и малка катастрофа, едната следствие на другата, на 90-тия км на магистралата до Макдоналдса, уморен съм, не мога сега да сортирам, за да направя и кача читав албум. Моля да ме извините.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей вие тая нафта, мноооого я пазите smile001 . На отиване, някъде при Макдоналдца, по комп ми беше 5.2 после въобще не съм гледал. А на връщане, на входа на Сф, беше 7/100 със средна скорост 105 км/ч. Това е от тръгването от кръчмата със спазване на ограниченията и 120 по темпомат на магистралата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тези разходи вижте как и отиват на Динка едно две дечица.

 

020983411.jpg

020983421.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод разхода и моята доста прилично се държа от към разход. За да го засека, обаче ще трябва да наливам до горе и тогава да смятам, но и това не е гаранция, че ще ми излязат правилни сметките.

 

Мечо, човек да не излезе с дечурлигата за 5 минути. После - иди обяснявай, че тези деца не са твои и изобщо нямаш спомен как са те гепили за ръката. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен и дъщеря ми, прекарахме чуден ден с прекрасни хора от София и Пловдив !

А русата кака с бялата шкода , да знае че си има още една фенка от Пловдив... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатяги сте всички. Ще гледам някой друг път да си превъзмогна антисоциалността и да се присъединя smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък за сефте се повозих при Даниел и.... се радвам че съществуват хондите.

Пък се запознах и с драивър, който се оказа доста приятен и интересен събеседник.

На жоро120Л го подложих на малко пропаганда да слагаме 105 глава после и 100с карб, но той удържа фронта и отказа.

Нагледах се на задномоторни шкодички и все още искам да се преместя да живея в ПЛД... От анастас не очаквах БМВ, но може би е искал да ни покаже че има окачване и мотор, върху който да спусне купе 120 и да осъществи мечтата ми детска smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве по-нататък пак ще се возиш, ма на чиста писта че в тряфика небива да се правят глупости

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...той не сили защото карба му е прецакан и не върви колата, ама то и аз да бях и аз нямаше 70лв да дам за карб. Тея Пиербург са някакви супер сложни за мен, само кабели и маркучи, автоматични смукачи ... блах

Бъркаш малко. В по-преден пост ти казах, че и V12 да има под капака пак няма да гоня.

Освен това моята толкова си може. Газ, бензин, с хартийки, без хартийки, с много газ, с малко газ - все тая. По баира към тунелите - 4та скорост. Или 5та, при условие, че съм сам, сипал съм 98 и имам попътен вятър. Освен това аз съм си пенсионер зад волана. Така че от мен скорости над максимално позволените от закона трудно ще видиш. Но пък за сметка на това минах 202 км с 11.5 л газ. За има няма 25 кинта ходих до Пловдив и се прибрах в София, ама през Бачково за по-пряко. Абе за пореден път се убеждавам, че това с високите скорости е глупава работа. Да изхарча два пъти повече гориво за да стигна с 1/2 час по-рано.

Иначе срещата беше супер. И поне от моя страна - гаранция, че ще се повтори майна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...На жоро120Л го подложих на малко пропаганда да слагаме 105 глава после и 100с карб, но той удържа фронта и отказа.

Саше, много си готин и голям фен, но при мен тез номера не минават! ;)

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.