Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща барбекю на Пчелина 11.09.2010г. - 11ч


PVV

Recommended Posts

Понеже цял месец хайманосвам по морето почивните дни, а Боян оправя хладилници, телевизори и компютри от токовия удар по вина на ЕОН, решихме ,че най-накрая трябва да се съберем и да направим барбекю в Пчелина. Обадихме се и на други хорица яздещи шкоди и който доде -доде. Ще си хапнем и пийнем и ще отбележим закриването на летния сезон. Все пак повод трябва да има. Та който е айляк и желае да заповяда.

Ако има въпроси дерзайте на лични за доуточнения.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, постоянно като разхождаш мацките из Бургас и като претоварваш колата..... точките един ден свършват! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори да не свърша с ремонта съм на линия.Ама давайте и съседните региони smile027 Ще ви посрещнем както подобава.Заповядайте

smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз правих планове да дойда,но проблемите ми се редят един след друг...........ремонти в къщи,колата и тя сдаде багажа вчера,а и 90% в събота пак ще заминавам към Холандия.

А толкова ми се искаше да се видим! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не си забравихте фотоапаратите smile021

Щото аз чакам снимки........на кИфтета и скари да сравнявам , софииската или разградската скара е номер 1 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо,леко се поиздънихме.В неделя сутринта тъкмо оправяхме организацията и.. се оказа,че никой няма да дойде от колегите.На всичкото отгоре жените се бяха разлютили нещо и категорично отказаха да споделят нашите Шкодаджийски мераци.Чудейки се какво да правим,с Пламен предприехме простичък,но както се оказа по-късно успешен тактически ход.

Отправихме предложение на булките да ги умилостивим със шопинг терапия до Метро Русе и те естествено приеха.Палнахме Супърба и газ за Русе.Там госпожите се развихриха и успешно се прибрахме към 19 часа.Разтоварваме торбите пред нас ииииииии изненада!Изникна предложение да направим срещата у нас под шатрата/само не си мисли,че ние с Пламен имахме някакъв пръст в тази работа/.И се почнаха едни скари и салати,ама забравихме да снимаме. По-точно има три снимки,ама Пламен ще ги пусне,че мен ме е срам smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво. smile126 Ей тва са мъже - евала - хем жените излъгали, хем все пак среща и скара заформили. :smt017 Чакам снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей не пишете такива работи в форума ,че и жените ни го четът.Такива идей........аааааа ще се караме! :smt0344

Че във Варна има 4 МОЛ-а ,къде ще му излезе края smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вий се бъзикате , ама на нас с Боби скарата ни излезе доста солено. Никакви таквиз мероприятия повече , че ще се разоря. Аз също няма се срамувам със снимките дет се е опитвал да прави Боян. Абе неделята си беше провал от всякъде. Само дето свърши добре, с доста унищожени мръвки и бира. Пускам само най -добрата снимка. ( другия път Боби те ще си ги пускаш и червиш).Тук фотографина е на 2х2 л бира и си му личи-хич не ме е фокусирал. :mrgreen:

post-2096-138453250877_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вий се бъзикате , ама на нас с Боби скарата ни излезе доста солено. Никакви таквиз мероприятия повече , че ще се разоря. Аз също няма се срамувам със снимките дет се е опитвал да прави Боян. Абе неделята си беше провал от всякъде. Само дето свърши добре, с доста унищожени мръвки и бира. Пускам само най -добрата снимка. ( другия път Боби те ще си ги пускаш и червиш).Тук фотографина е на 2х2 л бира и си му личи-хич не ме е фокусирал. :mrgreen:

Само не разбрах къде е снимката............ smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , то винаги ще има недоволни.Не стига,че ви пускаме най-хубавата снимка пък и претенции има smile091 Ако има конкурс за най-калпава снимка,ще се явя с другата и да видим как ще ме стигнете!Ама апарата е качествен-снимал е през окото ми smile150 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудила как изглеждат околните, ако си поел 2х2 л. бира. Не било чак толкова зле. Дори можеш да разпознаеш жените от мъжете, което е голям плюс.

Момчета, за следващото барбекю го дайте по-сериозно. Тъкмо си мислех, че ще ни засенчите сбирката от Бонсови, пък то какво се оказало... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.