Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Летни воаяжи по морето с Елишка


Recommended Posts

След като приключи събора май месец в главата ми се зароди пъкления план да поразкърша снагата на Елишка малко по ретро паради из страната. Като разгледах календара на парадите и моя с ангажиментите реших, че ще е най -добре да се включа в парадите ,които се провеждат по Черноморието . Речено сторено. За целта ми трябваше базов лагер ,където Елишка да почива между мероприятията, а не да я лашкам за всеки парад по 400 км. И той беше намерен в с.Димчево близо да Бургас.

 

И така, дойде датата 10.07.2010 г. когато в Бургас се проведе поредния парад на ретро автомобили. Имаше много коли и мотори и ние с Елишка си прекарахме чудесно. Доста хора от Бургаската група бяха там и мисля ,че си прекарахме чудесно.
Съответно участието ни беше оценено и от организаторите на парада: Първа купа.
Снимки от мероприятието може да видите тук:

http://pvvv.snimka.bg/automobiles/parad-klasicheski-avtomobili-burgas-2010g.517422.all

post-2096-138453249839_thumb.jpg

post-2096-138453249864_thumb.jpg

post-2096-138453249868_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След това Елишка беше прибрана в базовия лагер и закача мероприятието в Несебър , което беше на 23.08. 2010 г. За него отедох един ден по-рано, защото трябваше да се направи малък ремонт по смукача и да се изкъпе красавицата, пожеже ни валя дъжд и се пооцапахме малко. Тук срещнах отзивчивоста на колегите Дянко и Мартин, които ми помогнаха-Дянко с ремонта ,а Мартин с къпането . И пак следваше другарска вечер с бургаската група пътуване до Несебър и Слънчев бряг и поредната купа за участие.
Снимки може да видите тук:

http://pvvv.snimka.bg/automobiles/retro-parad-neseb-r-2010g.528046.all

post-2096-13845324987_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново прибиране в базовия лагер и почивка до парада в Созопол. И ето я датата 04,09,2010г. Бърз преход със Субчо от Разград до с.Димчево-мятане на Елишка, бегом до пристанището в Созопол, подреждане сред останалите класики, бира с Дянко и Валдо докато чакамме чужденците и ценителите да се накефят максимално на колите . Кратка разходка из Созопол в компанията на още две прекрасни Шкоди и обратно към Бургас.
http://vbox7.com/play:17254ead

 

Снимки от парада в созопол може да видите тук:
http://pvvv.snimka.bg/automobiles/retroparad-sozopol-04-09-2010.531420.all

 

Следва редовната среща на бира и пица с Мартин (skodamen) вечерта и сладка приказка за коли и проблеми.
И днес по обяд с Елишка се разделихме с морето и поехме обратно към Разград. По пътя се отбих в Шумен да навестя родителите си и да напълня багажника с домати и други селскостопански благинки. Естествено Елишка и тук привлече вниманието и желаещите да се снимат с нея бяха доста.

post-2096-138453249873_thumb.jpg

post-2096-138453249879_thumb.jpg

post-2096-138453249882_thumb.jpg

post-2096-138453249884_thumb.jpg

post-2096-13845324989_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

След като приключи събора май месец в главата ми се зароди пъкления план да поразкърша снагата на Елишка малко по ретро паради из страната...

Браво Пламене! Инициативата ти е похвална!
Такива образци трябва да участват в ретро парадите, а не да стоят в гаражите!
Честито и за наградите! :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз точно затова се захванах с колата. Да я показвам колкото се може повече. Лятото обиколихме повечето ретропаради по морето, сега правим сбирка на Пчелина и днес се записах за Карнавала на плодородието в Шумен на 02.10.2010г. Почивка Елишка ще види ,като падне сняг и и облека шалтенцето. Ма то тогава май съединителче ще й се прави. :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Зимата отмина и се започна подготовката за събора и лятото. Първо някои части се простиха с двигателния отсек и отлетяха за Стрелча. Днес съм особено щастлив ,защото всички се завърнаха обратно и то във вид в който аз исках. Сега следва ремонт на бензиновата помпа, динамото вече е с нови лагери, смяна на маслото в двигателя и спирачната течност и още няколко по- малки пипвания и ....към Сокола. След това да се готвят в Бургас за гости , че вече ми се кара на югоизток. Като сглобя всичко и измия двигателя ,ще пусна пак снимки. По Великден ще има възкресение за Елишка. :)

post-2096-138453297987_thumb.jpg

post-2096-138453297992_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.