Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ретро парад Бургас - 10.07.2010 г.


skodaman

Recommended Posts

Колеги,тази събота/10.07/ ще се проведе традиционния ретро парад в Бургас.Откриването е в 10 часа на Пантеона в Морската градина.Колите ще бъдат изложени там до 14 ч.Очаква се да има доста интересни автомобили.След парада мислим да седнем някъде да хапнем и пийнем,но още не сме решили къде,ще пишем допълнително!От нашия клуб засега има двама участници в парада,Пламен/PVV/ с Шкода Октавия/1963г./ и Дянко/dyankog/ с ВАЗ 2101/1972г/.Всички които проявяват интерес са добре дошли и на ретро парада и после на събирането ни smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може без Зденка! Мартине, нали ще участваш?! :smt034

 

п.п.И да направите снимки! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме! Но аз може би ще съм със колело,колата ще почива 1 месец :?

Как ще почива? Нали ще я разхождаме до Батак, отказа ли се да я дадеш за ремарке smile004

 

@skodaman: А ще има ли по-различни коли от миналата година или отново същите участници? Ние ще пропуснем, ще ви помоля да направите снимки smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dnes.bg/stranata/2010/07/05/100-godishen-ford-na-retro-parad-v-burgas.93897

 

Забавно ще е !

smile027

Айде на парад ! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Бургас давайте снимки!Знаем за купата на Шкодата smile152 smile152 Браво Пламене за куража да тръгнеш с този ремък.Следващия път аз ще те придружавам smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде давай снимките,че почна мача!!!!!!

Купи ли имаме? Някой ще черпи, май smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер беше парада,имаме си и две купи,спечелиха ги Пламен/PVV/ с Шкода Октавия 1963г. и Дянко/dyankog/ с ВАЗ 2101,пускам линк със снимки от парада smile027

http://picasaweb.google.com/camellia.74 ... directlink

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По новините на канал 1 имаше репортаж от събитието както и малък коментар от нашият приятел Пламен smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По новините на канал 1 имаше репортаж от събитието както и малък коментар от нашият приятел Пламен smile027

Еми браво,ето така се става медийна звезда smile056 ,сега ще почнат едни продуценти да звънят,за участия в чешки сериали smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е призьора Пламен(PVV),да не укъсал по пътя към Разград? :-k

Спокойно.Той се прибира със Супърба и е по-бавен smile091 Чакам и аз да пусне снимките smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ,Боби не се бъзикай ! Мини ти през Ришкия ,да видиш кво е ! А на мен ми се наложи на връщане. Едва успях да се включа за финала. Искам да изкажа огромната си благодарност към Мартин ,който ме посрещна на входа на града и ме подведе към местото на парада. Колите наистина бяха много и коя от коя по хубави. Най -хубавото обаче беше ,че ги разглеждахме заедно с колегите от бургаската група и Казака, който също участваше. Мартине ,мисля ,че не си прав вашето МБ също беше наградено. Но наградите не са толкова важни. Важното е ,че прекарах един ден в компанията на skodamen, skodko, fabia_bs, dyankog, filipkarolev, Казака и сигурно изтървах някой.Заедно разглеждахме, коментирахме ,почерпихме се , а с някои се оказахме дори комшии. :mrgreen:

Още веднъж благодаря момчета за гостоприемството Ви.

 

Мойте снимки ще ги пусна утре , а сега за загрявка това:

http://bbt.tv/video/1598

 

Новините стават интересни след 14,30 минута smile048 smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене тая новинарска емисия ми скъса нервите........зарежда до 8:52 мин. и до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене тая новинарска емисия ми скъса нервите........зарежда до 8:52 мин. и до там.

При мен зарежда до 8:42 smile048 Нормално, като за без пари толкова smile001

 

Поздравления за Шкода участниците! Жалко, че не успяхме да присъстваме. Марто трябва да направим една сбирка, че се забравихме. Има и какво да разглеждаме, така че избирайте дата и да ходим на цаца и бира smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори , ама и аз не знам кво става! ](*,) И при мен почна да спира на осмата минута. Явно е от самият сайт. За утеха ще ви пусна и моите снимки. Надявам се да ви харесат.

http://pvvv.snimka.bg/automobiles/parad-klasicheski-avtomobili-burgas-2010g.517422.all.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за снимките! smile159

За мен беше удоволствие да видя толкова добре направени и съхранени автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.