Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разход на газ...


Recommended Posts

  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    11

  • danny

    11

  • Skoda20VT

    10

  • The Best Forman

    6

Най-много писали в темата

Landi Renzo имат и 7 годишна гаранция или 150 000км, като на всеки 12 месеца или 10 000км минаваш на обслужване и профилактика, като различните километри или месеци е различна поддръжката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте

 

Колко литра бутилка се побира на мястото на резервната гума на Шкода Октавия 1.8т 4х4 2002г. ?

Редактирано от hackANDslash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

а във фабия 2 комби, на мястото на резервната гума колко голяма бутилка се събира някой дали може да сподели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и един друг малко по-страничен въпрос,

газовите с OBD заемат ли OBD буксата или си взимат сигнала от друго място?

OBD буксата си я ползвам постоянно и за това питам

 

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, привързва се към кабела, използват пин7 за ISO протокол или пин6+пин14 за CAN.Ако се използва пин7 (ISO) линията се заема и използването на ELM327 (сега е модерен за живи данни на телефона) се блокира.CAN-а позволява повече от 1 устройство за комуникация.При теб като гледам трябва е след 2007 и трябва да е по CAN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами при мен е някакъв KWP2000 (исо вариант), не е can, а обд-то си ми трябва

значи до колкото разбирам обд газова отпада така ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде и аз да се похваля, газифицирах се с Romano Antonio Eco, без OBD

на първо четене всичко е розово :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри. Модела на газовата не е толкова от значение, всички по - известни марки над средния им клас стават, въпроса е да са ти я сложили като хората. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

времето само може да покаже :)

като изхабя и една пълна бутилка ще спомена разхода как е, но колата се държи на газ перфектно, никаква разлика и неудобства не виждам на газ, дано така да работи и за напред и разхода да не е трагично завишен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера останах много приятно изненадан от разхода на бимата ми. Колата е Е36 97-ма 323(2.5 170 коня) автомат с lpg tech г.и. градския разход ми дойде на 14/100, а на магистрала със 140 на темпомат 10/100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

привет,

малко впечатления при 5 бутилки вече изхабени

бутилката 43 литра събира около 36-37 литра, с които минавам средно 440-450км грубо усреднено, с една бутилка минах 500км с друга едва 400 но горе долу стъпва на 8,3-8,4 на сто разход смесено каране, изхождам от това че за 5 бутилки съм изминал 2200км което прави 8.3-8.4 на сто

 

определено съм доволен, и ако така безпроблемно си работи за напред ще съм още по-доволен

 

да похваля и сервиза, монтажа е извършен от ProGas на сливница (близо до сточна гара), чудесна работа и спокойно мога да ги препоръчам,

имах разни опасения преди да сложа газ, но се оказаха напразни, въобще не виждам разлика в работата на мотора, работи чудесно

 

 

поздрави

Редактирано от danny
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте на всички.

По-долу пиша един малко дълъг пост, но го прочетете внимателно защото после да не се озовете в моята ситуация и да се налага да псувате, да си скубете косите, да си образувате излишни нерви и негативни емоции.

 

Ето каква беше картинката при мен след като и аз се излъгах да си сложа ГИ при въпросните Progas на ул. Панагюрище 15 в София.

1. Първо там се оказа че работят пишлегарчета видимо на 25-30 г. то лошо няма ама и не разбират от това което правят.

2.Сложиха ми ГИ за 4 часа, при положение че разпитвах преди това на други места които ми казаха минимум ден а някои казаха 2 дни.

3.Една година ми харчеше около 20-22 на 100 извънградско при положение че 4 пъти ми го донастройваха. Мои познати ми казаха и по форуми четох че като моята кола харчи максимум 9-10 на 100 извънградско. След 5-6 настройка г/д го докараха на 12.

4.После ходих на други 2-ма газаджии и като погледнаха как са сложили ГИ направо останаха в потрес отдих и йм казах какво да си оправят и те не можаха, бе малоумници.

5.После на 10 000 км отидох за смяна на газови филтри след като ги смениха спряха да ми работят DVD-то и стоповете (няма никаква връзка но факт!).

6.После на 20 000 км пак смяна на филтри взеха си ми пак 30 кинта, и познайте пак DVD-то не работеше, но уви и компютъра на колата се сбъга почнаха обороти да играт, стрелката на температурата се дига от 0 до 90 градуса за 2 секунди и т.н. Айде дадох 100лв. на майстор да оправи нещата.

7.Докато беше в гаранция ми настройваха ГИ 10 пъти и все се мръщеха. Исках да я върна и да ми си върнат парите но уви пълна лъжа и измама са.

8.Все като ходех казваха газта е фалшива която сипваш, колата ти не е добра , търси си проблема в нея. Само че аз нямам никакви забележки по колата и на диагностика я карах и никакви забележки нямаше.

Не знам какво още да ви разкажа. Въобще не съм доволен, както и по горе колегата каза от скоро Progas са на пазара. За мен лично това са най-големите мушенници и измамници.

 

Хора не си налагам мнението, само споделям опита си. Съвета ми е НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В PROGAS, аз лично няма да стъпа повече там а пък Вие ако искате негативни емоции ходете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.