Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

Любезни колеги и приятели от Стара Загора, в събота приемате ли гости? Идваме да се наредим на ретро парада с некои вехти автомобили ;)

Надяваме се да се видим smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

Разбира се,че ще се видим,а и не само,може да седнем някъде да пием по нещо :smt017 Днес ми се обади Дончо (Penaowner) и от него разбрах,че Тошко от Чирпан и ти Жоро ще участвате в парада.До колкото си спомням началото ще бъде в 13:00ч.,но лично аз мисля да дойда към 12:30ч.Ще се обадя на този-онзи колега от Стара Загора,та белким не съм сам :) В този ред на мисли ако някой колега от Стара Загора чете,нека пише тук ако ще идва да се уговорим къде да се чакаме.

Поздрави и до събота!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално! Ще си направим една софийско-пловдивско-чирпанско-старозагорска среща. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй, чишити ! Мен не ме ли броите бе ! Софийско-пловдивско-чирпанско-разградско-старозагорска среща ще правим. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй, чишити ! Мен не ме ли броите бе ! Софийско-пловдивско-чирпанско-разградско-старозагорска среща ще правим. :mrgreen:

 

:smt017 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй, чишити ! Мен не ме ли броите бе ! Софийско-пловдивско-чирпанско-разградско-старозагорска среща ще правим. :mrgreen:

Аз те броя, ама си трая ;)

Адаша/палавия пичорко/ с МВ-то от Бс. и той ще дойде. Така че, става Софийско-пловдивско-чирпанско-разградско-старозагорско-бургаска среща.

 

Турнето на Шкода продължава s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Тази неделя - 16.12 2012 от 16:00ч. решихме да се съберем пак на "Трафик"-а.Който иска да заповяда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

ами то имаше няколко срещи по повод ремонт на радиатор на парното, деоди в копето и Скара със сок ма няма кои да снима smile091 smile091 smile091 само не сериозни в тази старозагорка група s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Тази неделя - 14.04.2013 от 17:00ч. решихме да направим една среща на познатото място - "Трафика" до Техномаркет Европа.Всеки е добре дошъл,дано се съберем повечко хора s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пак обичайните заподозрени, щяха да идват някой нови колеги да се запознаем ама цъ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко влизам във Форума и пропуснах срещата - я ми пуснете стреличка на 0879 5454 66 поне да се запознаем. Като един от организаторите на Софийския клуб, от години в Пловдивската група, а по месторабота Заралия - грехота е да не се знаем. Само за Казаците знам и това е всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

ОК,чух се с колегата "skodera" и решихме да направим една импровизирана срещичка в петък - 03.05.2013 от 18ч. на малкия паркинг до Трафик-а(Техномаркет Европа). :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Хайде една предсъборна среща - 09.06.2913(неделя) от 18:00ч. на Трафик-а ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колегите решихме да тръгнем за събора в петък в 18ч.Който иска да пътува с нас да заповяда на петролската бензиностанция на изхода за Казанлък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Пишете когато се събирате smile001

Непременно,ние по принцип така и правим.Следи по-често темата :smt017 Поздрави s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Постоянно се ровя във форума и ще чакам сбирка s_flag smile027 smile027

 

 

И аз също,давайте да наредим Шкодиаците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще се проведе ретро парада в Стара Загора. От 13:00 пред общината. Аз, dyankog и jorko palav pi4orko ще Ви очакваме там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме ли броите бе. Сложил съм зимните гуми и веригите на Елишка и щурмувам Балкана. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.