Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

  • 5 седмици по-късно...
  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

Ей ама къде се покрихте всички то на никои ли не му се събира за по няколко Бирички и сладки приказки за любимата марка s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр

 

мисля че ще бъда в Стара Загора уйкенда, ако има сбирка ще намина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги извинявам се за отсъствието ми но ми се беше скапал компютъра !Предлагам да направим една среща на 7 ми август ако ви е удобно.Предложете място ако не на самагското пък после ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги извинявам се за отсъствието ми но ми се беше скапал компютъра !Предлагам да направим една среща на 7 ми август ако ви е удобно.Предложете място ако не на самагското пък после ще видим.

:smt017

 

Еми хайде - от 19:00ч. на паркинга на парк "Бранителите на Стара Загора"(Самарското знаме както е по-известно).Ако има други предложения - нека ги чуем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Алууу.....имали мараклии за среща?Бая време мина,поприбра се грозде-мрозде,свариха се ракии - мракии,зазимиха се пчели - оси :D Дайте да си спретнем една срещичка да се видим кой как,какво...Времето вече не е това,което беше.Съответно мястото за срещи няма да е това,което беше.Мисля добре ще е да се ориентираме към долния паркинг на "Техномаркет Европа" - кв.Железник и кафенето "Traffik". ;) Давайте предложения за сбирка през някой от почивните дни и час.Например 17:00ч. в неделя - 16.10.2011г.От мен толкоз засега s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алууу.....имали мараклии за среща?Бая време мина,поприбра се грозде-мрозде,свариха се ракии - мракии,зазимиха се пчели - оси :D Дайте да си спретнем една срещичка да се видим кой как,какво...Времето вече не е това,което беше.Съответно мястото за срещи няма да е това,което беше.Мисля добре ще е да се ориентираме към долния паркинг на "Техномаркет Европа" - кв.Железник и кафенето "Traffik". ;) Давайте предложения за сбирка през някой от почивните дни и час.Например 17:00ч. в неделя - 16.10.2011г.От мен толкоз засега s_flag

 

На кой викате долния паркинг ? По-близкия до магазина ( вътрешния) или по-близкия до улицата ( външния) или пък някой трети ? На мен винаги ми е удобно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алууу.....имали мараклии за среща?Бая време мина,поприбра се грозде-мрозде,свариха се ракии - мракии,зазимиха се пчели - оси :D Дайте да си спретнем една срещичка да се видим кой как,какво...Времето вече не е това,което беше.Съответно мястото за срещи няма да е това,което беше.Мисля добре ще е да се ориентираме към долния паркинг на "Техномаркет Европа" - кв.Железник и кафенето "Traffik". ;) Давайте предложения за сбирка през някой от почивните дни и час.Например 17:00ч. в неделя - 16.10.2011г.От мен толкоз засега s_flag

 

На кой викате долния паркинг ? По-близкия до магазина ( вътрешния) или по-близкия до улицата ( външния) или пък някой трети ? На мен винаги ми е удобно ...

 

Под "долния паркинг" имам в предвид този,който е най-близо до магазина.Той е по-малък като площ от двата.Първо се влиза в големия,продължава се направо и тогава е малкия.

 

Значи уточнихме датата,часа и мястото - 16.10.2011г. (неделя),малкия паркинг на Техномаркет Европа.

 

Нека ако някой има други предложения,да пише тук в темата,за да коригираме нещата.Ако ли не,остава горепосоченото. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Заралии знам че е късно но днес се събираме nnenno,lent и аз на "трафика" в железник в 18,30ч. ако някой изяви желание да дойде да заповяда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да заформим една среща на 18.12.2011г.на Трафика в квартал Железник от 16.00ч. който желае да заповяда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то стана като първия учебен ден.... дано и аз да дойда да се запознаем :)))) \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.