Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgtransexpert

lent

Срещи в Стара Загора и региона

Recommended Posts

skodko

На 15-ти се прибирам и качвам снимките, миналата седмица не ми остана време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Princo

Тази събота мислите ли да направите срещичка ? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Мислим,но ще решим дали да е в събота,или в неделя.Тъкмо ще обсъдим някои организациоонни неща във връзка с нахлуването на пришълците от Дивия Запад - София и Пловдив :lol: в Стара Загора,разбирай на 23 и 24.10 Най-вероятно пак ще се съберем на Самарското знаме,но за час и точно за кой ден - ще пиша в темата.Очакваме ново попълнение в клуба - червена 120-ка 87-ма г(на ''Princo"),колегитеe ''pvatanasov1" и "mirodichev" да идват да се запознаем,че само във форума им четем постовете :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
VesMil

Здравейте колеги,

Въпреки че нямам Шкода/имам събрат Сеат/,чета форума от известно време Благодарение на Sharp 987.

Сега чета ,че се организира среща в Стара Загора на която може би ще дойда и аз.

Поздрави:Веско

P.P Брей това ми бил 1-ия пост, да ми е честит! =D>

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodera

Колеги хайде на среща в неделя на познатото място който е свободен да заповяда в 17ч.Ако имате други предложения или сте съгласни пишете.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Аз съм на линия! :smt017

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kuriera

и аз идвам на срещата в неделя стига мама да ме пусне smile091 ама споко там съм

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Octavian_stz

Кога сте има нова среща в Ст.Загора?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
minimalizum

Здравейте колеги smile056

Мога и аз да намина на някоя среща...по стечение на обстоятелствата всеки уйкенд съм в Стара Загора.

Да Ви е честит новия мол smile159

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodera

Заповядайте колеги много ще се радваме да дойдете.Най вероятно към 28ми ще се съберем.Приемам предложения за място понеже вече е студено и на самарското нее много удачно. Да има паркинги място кадето да се видим на по-топло.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Octavian_stz

Какво ще кажете за паркинга пред м-н 'Техномаркет' в Железник? Там може да се седне в заведението 'Трафик'.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodera

:smt017 Идеята много ми допада идеално местенце

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

На 28.11(неделя) от 15:00ч. на паркинга на ТЕХНОМАРКЕТ ЕВРОПА.Това остава окончателно.После ще седнем по на кафенце в "Трафик".Който желае да заповяда да се видим и да побъбрим за шкоди ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
minimalizum

някой има ли диагностика да закачим моята ОКТИ 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

И аз търся някой колега с автодиагностика да закачим фелациото,че ходих на 2 диагностики и все различни работи ми казват :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bobi-rz

Обадете се на Наско 0884980422 и специални благодарности от мен smile126

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Octavian_stz

Благодаря Боби! Надявам се всичко да е наред с километража и борд компютъра на твоята Октавия. А относно ракийката ти, пробвахме я в сервиза с колегите, всички я харесахме =D>

А ако не ми мине котка път и дойда на 28.11(неделя), мисля да взема лаптопа и някой тестер и да ви позакача а пък вие ще почерпите ;-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Благодаря Боби! Надявам се всичко да е наред с километража и борд компютъра на твоята Октавия. А относно ракийката ти, пробвахме я в сервиза с колегите, всички я харесахме =D>

А ако не ми мине котка път и дойда на 28.11(неделя), мисля да взема лаптопа и някой тестер и да ви позакача а пък вие ще почерпите ;-)

Благодарим предварително! smile126

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
dsangelov

пропуснал съм да прочета за срещата :oops: другия път съм на линия :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
skodera

Ще те чакаме към края на другия месец .Иначе ние се запознахме с Наско благодарим му за диагностиката smile126 .Надяваме се че следващия път ще има по сериозни фенове на марката

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
lent

Първа среща за 2011 година - 16.01.2011(неделя) от 15:00ч. на паркинга на ТЕХНОМАРКЕТ ЕВРОПА (Железник,до заведението ''Трафик'').Всеки е добре дошъл,дано се съберем повечко хора та да увеличим старозагорската група smile027

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
minimalizum
Първа среща за 2011 година - 16.01.2011(неделя) от 15:00ч. на паркинга на ТЕХНОМАРКЕТ ЕВРОПА (Железник,до заведението ''Трафик'').Всеки е добре дошъл,дано се съберем повечко хора та да увеличим старозагорската група smile027

smile056 Ще се опитам да скъсам сенджира и да дойда

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
pvatanasov1

А бе хора. Я ми кажете като дойда как ще ви разпозная?!?!?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
dsangelov

по шкодите smile091

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Princo

Днеска се очертава паркинга да е пренаселен ! :mrgreen: Пежата имат сбирка от 15:00,ние фиатите от 15:00 също и вие.Найс ! smile021 smile027

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.