Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

Здравейте,колеги!Добра среща сте си направили!По принцип напоследък заралии малко сме позанимарили срещите,предимно поради ангажираността на всеки от нас.Но ако желаете може да се организираме и да направим една среща да се запознаем  :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

Тъй като сме много заети всеки който е от форума и види колега да свира по пътя и ще се запознаем. Още повече, че всички сме със стикери и се познаваме помежду си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за една среща и ви предлагам на 14ти на трафика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, Събота ще съм инцидентно и за малко в Стара Загора, та ако позволите да ви разбутам "графика" и имате желание да се видим, ви предлагам една извънредна среща в 12ч, на обичайното място :flag_skoda:

Ако има мераклии, да се преброяваме :D/

 

Поздрави!

 

П.С. Приемам заявки за стикери и лайсни :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники,

Много ми се иска, но не съм 100% сигурен, че ще мога. Ако жената отиде с децата сама на село става.

В неделя ще бъде писта Стара Загора, що не останете да гледаме.? :champion:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, с най-голямо удоволствие бих останал, но си идвам единствено за да прибера буркановоза от спа процедури (боя :D ). Та към 14ч я взимам от майстора и бегом към София, че и други задачки ме чакат :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще идва ли някой на обичайното място и в колко часа?

Много е горещоооо :beach_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично пропускам,че днес имам майстори у нас,а пък и нали срещите са последната неделя от месеца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, пишете ако има скоро събирания. Ще се радвам да се запозная с още Шкода Фенове от Ст.Загора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като до сега не съм идвала на тези срещи, не познавам никой и се надявам тази неделя да имам възможност да се запознаем, моля да ми кажете как да ви разпозная?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ако дойдете в 18ч. ще ни разпознете по това,че сме около колите.Оглеждайте се за коли с марка "Шкода".На задните стъкла на колите има стикер "SKODA CLUB BULGARIA"

Редактирано от lent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки от днешната среща. Повече хора се включиха и за щастие изпреварихме потопа.post-342-0-84575700-1435510487_thumb.jpgpost-342-0-60685600-1435510532_thumb.jpgpost-342-0-11900200-1435510561_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яд ме е че не спретнах една снимчица със всички шкодаци но вината е моя, че късно дойдох. Получи хубава среща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здрaвейте,колеги!Тaзи неделя - 26.07.на срещaтa от 18ч.на обичaйното място ще имa лaйстни за рег.номер от новия тип - skodaclub.bg,кaкто и стикери SKODA CLUB BULGARIA от всички видове - малки,големи,за вътрешно и външно лепене.Aко някой нямa да може да присъствa,но желaе стикери/лaйстни,некa ми прaти ЛС за да се уговорим кaк и когa дa ги получи!

 

Успешен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз съм една седмица на вилата до Казанлък, нямате ли и там някоя среща?

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.