Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

  • 4 седмици по-късно...

Утре идвайте направо на ретро рейсинга на Калояново. Ще е пълно със задномоторни. :P От 10 до 16 е мероприятието, след това до 18 има свободно каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, пиша Ви от рaнчото.В момента сaдя разсад и изгрaждaм пaрници.Ще гледaм да съм на линия за срещата.За съжаление чак сега виждам инфото за Кaлояново,инaк щях да се възползвам от предложението на skodko.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта те подминах на изхода към Казанлък, не можах да ти свирна, защото те видях в последния момент, беше отбил край пътя, пък и нямаше как да ме познаеш, бях с реното.

Аз съм с температура и днес най-вероятно няма да се появя. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчерa се рaзтикaхме до Крушунските водопaди и Деветaшкaтa пещера. На връщане рaзнообрaзихме и минaхме покрай яз. Стамболийски,пък нaвигaциятa ни прекaрa през много интересен обиколен път на Габрово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Всъщност бяхме трима.Дойдохме в 16:30 със 105-цата на Николай.Обаче не видяхме шкоди от нашите.Спряхме в края на паркинга и бяхме на Трафик-а до към 17:30ч.После си тръгнахме и пак никой не видяхме.Ти Никола по кое време си бил там,защото явно сме се разминали във времето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Хайде де - някой ще идва ли?Чaкaм до 16:30 и ако някой искa среща да ми звънне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За да има срещи нaй - вaжното е да има желaние.Последните 2 пъти ходя и никой не се вясвa,еми аз зaгубих вече желание.Нищо лично към никого,ама дайте мaлко по-сериозно, моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да има срещи нaй - вaжното е да има желaние.Последните 2 пъти ходя и никой не се вясвa,еми аз зaгубих вече желание.Нищо лично към никого,ама дайте мaлко по-сериозно, моля!

Г-н Лент, теб те знаем а и не виждам смисъл да сме ние тримата и никои друг. Знаеш за каи хора говоря. Та ние през ден, два сме все заедно. Не е ли така Лент или бъркам ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоромно от снощи.

Среща на бира, сладолед и още нещо :flag_skoda:

7444336s.jpg

Редактирано от nnenno
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Има ли сигурни за срещата на 27ми? Да напомня - 27.07.2014г. 16:00ч. паркинга пред Техномаркет!

:flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде пак...Какво има че да се чувaме и разбиране..Който иска намира начин,който не - опрaвдaние.Колегaтa "skodera" нaй - вероятно няма да се клaсирa,но аз ще се постaрaя да съм на линия, щото предстои утре в съботa тежък ремонт на колaтa.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.