Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

Е може и по друго време и час.

На мен само утре не ми е удобно. Яска, предлагай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

През рaботните дни съм aнгaжирaн до 21 чaсa,така,че нямa нуждa да се съобрaзявaте с мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадете се като се съберете - да ви дам наставления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутрин потегляме за Кaлояново.Aко има желaещи в последния момент - пишете да се уговорим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Колеги,заповядайте на среща на 30.10 (последната неделя на текущия месец) от 16:00  ч. на познатото място - паркинга на "Трафик"-а.Ще има стикери за стъклата и лайстни за рег.номер,така,че ако някой иска ще може да си вземе  :)

Редактирано от lent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и  аз  да се присъединя, ако съм в града. Това място  предполагам е в Железник ( Техномаркет )? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравейте заралии. Преди бях доста зает и не намирах време и не идвах на срещите, но сега съм в дълъг болничен и може ако се събирате да дойда да се видим. Още ли се събирате всяка последна неделя на месеца и в колко часа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Заралии, нека да направим 1 среща на Старозагорските бани да се видим, тия опелджии ни удариха в земята. Ще видим някоя дата да е удобна за повечето и да се съберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Привет градски! Някой ходи ли по някакви събирания на Шкодилаци в града ни !? Споделете час и място да се видим, че само ви мигам и се чудите за какво ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Здравейте колеги ?,

Има ли свободни за среща някъде в града да се видим?

Надявам се поне с някой да се видим. ?

 

IMG-af6253713d7fe23d64140f06e46541ae-V~2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.