Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

Днеска се очертава паркинга да е пренаселен ! :mrgreen: Пежата имат сбирка от 15:00,ние фиатите от 15:00 също и вие.Найс ! smile021 smile027

 

Дано стигне паркинга :lol: Ние със шкодите не сме много,ама от другите клубове сигурно са бая smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

Ами ей сега отивам до ОМВ да ударя един душ на кака Фела и отивам да си пазя място :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз ще дойда,ще се обадя на когото имам координати.Дано се съберем повечко хора,времето го дават да е пролетно.Значи остава уговорката за 16:00ч. на паркинга под Самарското знаме :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да напрашим една среща утре на Самарското знаме към 16:00 часа ? Дали ще има навити ? smile035

 

Навити имаше,бяхме двама - "lent" и "skodera",но новият колега "nnenno" ни върза тенекия smile009 Бяхме на линия от 16:10ч. до около 18ч. но за съжаление той не се появи smile049 Очакваме да се реваншира smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то в това хубаво време и аз не успях да скъсам синджира да дойда.

 

Трябва да се обръща внимание smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Смятаме с колегата lent да направим едно събиране преди големия събор другия месец на Старозагорските минерални бани по точно да си направим едно барбекю там на езерото.Та който има желание да заповяда тъкмо ще се разберем кой,кога и дали ще идва на събора.Все още няма дата но очакваме и предложения. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже никой не даде предложение за дата така като гледам най разумната е15ти пишете ако сте съгласни.Час 11ч.на поляната до езерото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже никой не даде предложение за дата така като гледам най разумната е15ти пишете ако сте съгласни.Час 11ч.на поляната до езерото.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре- 20.05 към обяд ще минаваме през Казанлък - отиваме на събора - Соколски манастир.Ако имаш желание драсни ей сега едно телефонче,че като минаваме през Казанлък да ти звъннем да се запознаем ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 ОК,тъкмо мислех да пусна предложение за среща този уикенд :)

 

18:00ч. добре ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е що да не е добре. А и аз имам един реваш, че малко се поолях за предната среща !!! s_flag . Ще се видим в неделя на Смарското знаме в 18:00 часа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

язък.....пак се случи да съм дежурен,карай друг път :)

 

и дано се събере кворума s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С радост мога да заявя че тази среща се получи доста добре .Запознахме се с колегата nnenno, октавията му е страхотна .Надявам се и при следващите срещи да има възможност да присъства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за добрите думи за моята зелена магия и да надявам се на другата среща да се съберем от по рано та да опсъдим това онова на по Бира или две

ПОЗДРВИ s_flag s_flag s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.