Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

Мислим,но ще решим дали да е в събота,или в неделя.Тъкмо ще обсъдим някои организациоонни неща във връзка с нахлуването на пришълците от Дивия Запад - София и Пловдив :lol: в Стара Загора,разбирай на 23 и 24.10 Най-вероятно пак ще се съберем на Самарското знаме,но за час и точно за кой ден - ще пиша в темата.Очакваме ново попълнение в клуба - червена 120-ка 87-ма г(на ''Princo"),колегитеe ''pvatanasov1" и "mirodichev" да идват да се запознаем,че само във форума им четем постовете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Въпреки че нямам Шкода/имам събрат Сеат/,чета форума от известно време Благодарение на Sharp 987.

Сега чета ,че се организира среща в Стара Загора на която може би ще дойда и аз.

Поздрави:Веско

 

P.P Брей това ми бил 1-ия пост, да ми е честит! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги хайде на среща в неделя на познатото място който е свободен да заповяда в 17ч.Ако имате други предложения или сте съгласни пишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте колеги smile056

Мога и аз да намина на някоя среща...по стечение на обстоятелствата всеки уйкенд съм в Стара Загора.

 

Да Ви е честит новия мол smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте колеги много ще се радваме да дойдете.Най вероятно към 28ми ще се съберем.Приемам предложения за място понеже вече е студено и на самарското нее много удачно. Да има паркинги място кадето да се видим на по-топло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за паркинга пред м-н 'Техномаркет' в Железник? Там може да се седне в заведението 'Трафик'.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На 28.11(неделя) от 15:00ч. на паркинга на ТЕХНОМАРКЕТ ЕВРОПА.Това остава окончателно.После ще седнем по на кафенце в "Трафик".Който желае да заповяда да се видим и да побъбрим за шкоди ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся някой колега с автодиагностика да закачим фелациото,че ходих на 2 диагностики и все различни работи ми казват :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадете се на Наско 0884980422 и специални благодарности от мен smile126

Благодаря Боби! Надявам се всичко да е наред с километража и борд компютъра на твоята Октавия. А относно ракийката ти, пробвахме я в сервиза с колегите, всички я харесахме =D>

А ако не ми мине котка път и дойда на 28.11(неделя), мисля да взема лаптопа и някой тестер и да ви позакача а пък вие ще почерпите ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадете се на Наско 0884980422 и специални благодарности от мен smile126

Благодаря Боби! Надявам се всичко да е наред с километража и борд компютъра на твоята Октавия. А относно ракийката ти, пробвахме я в сервиза с колегите, всички я харесахме =D>

А ако не ми мине котка път и дойда на 28.11(неделя), мисля да взема лаптопа и някой тестер и да ви позакача а пък вие ще почерпите ;-)

 

Благодарим предварително! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те чакаме към края на другия месец .Иначе ние се запознахме с Наско благодарим му за диагностиката smile126 .Надяваме се че следващия път ще има по сериозни фенове на марката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Първа среща за 2011 година - 16.01.2011(неделя) от 15:00ч. на паркинга на ТЕХНОМАРКЕТ ЕВРОПА (Железник,до заведението ''Трафик'').Всеки е добре дошъл,дано се съберем повечко хора та да увеличим старозагорската група smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа среща за 2011 година - 16.01.2011(неделя) от 15:00ч. на паркинга на ТЕХНОМАРКЕТ ЕВРОПА (Железник,до заведението ''Трафик'').Всеки е добре дошъл,дано се съберем повечко хора та да увеличим старозагорската група smile027

smile056 Ще се опитам да скъсам сенджира и да дойда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска се очертава паркинга да е пренаселен ! :mrgreen: Пежата имат сбирка от 15:00,ние фиатите от 15:00 също и вие.Найс ! smile021 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.