Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Стара Загора и региона


Recommended Posts

Поради факта,че в Стара Загора вече сме няколко шкодопочитатели и по едея на skodera (Ивайло Рангелов) пускам тази тема за срещи,та да се видим кои сме и колко сме :) По първоначална информация от Стара Загора сме няколко човека,има и колеги от близките градчета - Чирпан и Казанлък.Освен това добре дошли са и колеги от други градове,ако,разбира се,има такива \:D/ Ще се радваме да видим повечко шкодички на едно място.Очакваме всичко що е шкода \:D/

Като за първа среща решихме тя да бъде на 27.06.2010(неделя) от 19:00ч. на площада до кръговото на стадион "Берое".Ще се радваме да се включат повечко хора,засега сме 3-ма:

 

lent(Ясен Бойчев) - Skoda 120L 5 speed,powered by 781.136X engine;

 

skodera(Ивайло Рангелов) - Skoda Felicia 1.3MPI

 

NIKI77(Николай) - Skoda 105L

 

Ако има нещо за доуточнение,пишете в темата или ми звъннете на 0887438220 - Ясен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 391
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lent

    106

  • nnenno

    63

  • Nikolas_N

    36

  • skodera

    31

Най-много писали в темата

Там сме, ако има и други мераклии да заповядат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яска, аз към 28, 29-ти ще се прибирам към Чирпан и ще ти се обадя, ако искате да направите една разходка насам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошко,звънкаш предварително едно телефонче и считатай че сме дошли \:D/ smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добра идея е това,тия дни ще му звъня да видим дали неделя ще е на линия :)

 

Между другото,ако на някой му се струва късен часа,може да го изтеглим по-напред,но идеята е да е следобед smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимков материал от срещите,провели се в Стара Загора и региона :) :

 

Шкода среща в Стара Загора,27.06.2010 : http://lent.snimka.bg/super-expensive-c ... 010.514212

Присъстващи:

lent - Ясен Бойчев - Skoda 120L'1980 powered 781.136X engine;

skodera - Ивайло Рангелов - Skoda Felicia 1.3MPI;

kazakinen - Георги и Димитър Казакови - Skoda Garde.

 

Шкода среща в Чирпан,29.06.2010 : http://lent.snimka.bg/super-expensive-c ... 010.514215

Присъстващи :

skodko - Toдор от Чирпан - Skoda 120L ''M'';

lent - Ясен Бойчев - Skoda 120L'1980 powered 781.136X engine;

skodera - Ивайло Рангелов - Skoda Felicia 1.3MPI

 

Като за първи път и на двете срещи гордите притежатели на шкоди бяхме в камерен състав,но има време и смятаме да се увеличаваме.Така че който желае,да драсне едно редче в темата и правим срещата :) Има и колеги от Казанлък - да пишат и ще направим среща и в Казанлък ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте кога се събирате, аз почти всяка сряда съм на Вереята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тодоре , де изгуби хубавите седалки бе ! :mrgreen:

 

А иначе за срещите имате... :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Pearl,първата среща беше на кръговото до Градския стадион "Берое",обаче събираме идеи за някое по-добро място.Засега сме няколко заралиите,ще се съберем да обсъдим въпроса и за всякакви подробности по темата относно място,дата и час ще пиша тук,та да е видно и ако има и други навити,следейки темата ще знаят кога и къде ще бъдем ;) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Заповядайте към Павел баня, нали е в региона !

Всяка Събота и Неделя съм там ,има басейни и всякакви условия за приятен уикенд.

А и какъв път оформиха за колегите от Чирпан през Каваклийка, само за каране и изпробване на автомобила!

Ако някой реши да идва, свиркайте , телефонът ми е: 0886 359 604- Орхан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тоя път до Каваклийка за скоростна отсечка го имам вече...майтапа настрана супер яко е за каране там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всяка сряда / рядко вторник съм във Стара Загора във Верея.

Ако има желаещи за среща- звънкайте и съм на линия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро мислим да правим пак среща,това за Павел Баня през Казваклийка е много добра идея - малко планинско пътуване,завои,природа,красота :smt017 Мисля да го съчетаем с колегите от Чирпан,а ако и от Казанлък се отзове някой - още по-добре! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро мислим да правим пак среща,това за Павел Баня през Казваклийка е много добра идея - малко планинско пътуване,завои,природа,красота :smt017 Мисля да го съчетаем с колегите от Чирпан,а ако и от Казанлък се отзове някой - още по-добре! :)

А от Пловдив приемате ли?

....Съжалявам, че не присъствах на срещата в Чирпан/29. 06./, Тошко ми се обади в последния момент и намаше как да реагирам. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре,приемаме отвсякъде,а и с удоволствие ще се запознаем с пловдивската група :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази Събота бях на басейна в П.Баня....Голям кеф , квото ти душа сака...бира , картофи , кебапчета, гаджета ...чист въздух и прохлада...айде от Пловдив е на 90 , от Ст.Загора на 60 ,а от Чирпан -зад баиро... \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова среща - 29.07.2010 от 19:00ч. на паркинга под Самарското знаме.Засега сме трима,всеки е добре дошъл.Малко късно го пускам като информация,но днес го решихме.

 

А относно идеята за Павел Баня - ще се получи много добре според мен ако се съберем там през някой от уикендите - удобно ще е за всички - пловдивчани,старозагорци,казанлъчани,чирпанлии \:D/ Дайте да се организираме и да направим някаква такава среща,с повечко хора.Давайте идеи и предложения!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от Стара Загора, но още нямам шкода :? Поръчал съм една и скоро ще се включвам и аз в сбирките като горд собственик новобранец на шкодилак smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде братле ще те чакаме.Между другото можеш и да идваш на срещите нищо че си без кола,ще се радваме да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова среща - 29.07.2010 от 19:00ч. на паркинга под Самарското знаме.Засега сме трима,всеки е добре дошъл.Малко късно го пускам като информация,но днес го решихме.

 

А относно идеята за Павел Баня - ще се получи много добре според мен ако се съберем там през някой от уикендите - удобно ще е за всички - пловдивчани,старозагорци,казанлъчани,чирпанлии \:D/ Дайте да се организираме и да направим някаква такава среща,с повечко хора.Давайте идеи и предложения!

Поздрави!

 

Дей тва самарско знаме? дрънни и на Краси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самарското знаме се намира в североизточната част на града,голям паметник е и отстои на няма и колометър от околовръстното шосе - има отбивка за Стара Загора - вхащаш нея и след малко си на точното място. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз другата седмица сигурно във Вторник 03.08 съм в града.

 

Ако има някой навит- да казва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.