Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Русе


ivand911

Recommended Posts

Маи най-вероятно няма да е тая седмица значи.И аз отпадам вече за тая седмица, поех друг ангажимент:))) Ще трябва затягане на редиците, излагаме се вечееееееееее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    83

  • Favorit

    42

  • BlackPearl

    24

  • diplon

    22

Най-много писали в темата

Ами следващата неделя тогава. Дано който беше зает тази седмица да е свободен следващата. Дано Искрен дойде да му видим новия волан. И дано времето да е добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомням за неделя 14 часа, Левента паркинга. Времето се очертава хубаво.

 

Айде вече неделя :) ще дойда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам всеки момент да ми звъннат да си вкарвам колата в сервиз за отстраняване на гадуриики от зимата, но ако немога да дойда с мойта кола, ще е заедно с Краси Favorit:)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синоптиците казаха , че ще е 20+ градуса в неделя. Що пък да не смукнем по една студена бира на Левента. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък да не смукнем по една студена бира на Левента.

Хайде де ......откога чакам този момент ! Ще ви чакаме двамата с Боби !

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво ще кажите срещата да я изместим за сутринта в 10 часа, за да може и Искрен от Добрич да дойде? Днес се чух с него и ми каза, че утре следобяд е зает и няма да може да дойде.Ако е сутринтта ще успеел, защото в 3 следобяд трябвало да е в Добрич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко поста на Ванката прозвуча като....Искрен иска!

 

Да кажа, че днес си говорихме и ме пита: Утре ще идваш ли.

Аз му отговорих, че няма. Причината е, че съм зает, а и срещите в Русе се правят....и аз не знам как да кажа.

Първо беше на...не си спомням, аз бях на ски, помолих ако е възможно да е следващата седмица, после се събрахте 3ма човека.

 

Миналата седмица- беше събота (аз направих възможно да се освободя), нямаше среща. За тази седмица си викам, пак ще е събота....ама не, оказа се неделя. Точно тази нямам възможност и е искам и да преправям програмата на колегите заради това, че аз не мога да дойда.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исе не съм казал, че ти искаш да променим часа.Много добре знаеш, че тва беше мое решение да попитам.Жалко че все нешо не се получава със срещата точно тука в Русе, но нищо.Щом няма да можеш да дойдеш добре, друг път надявам се.Вече времето е хубаво и се надявам скоро пак да се съберем. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, разбира се, че не си го казал. Просто може другите колеги като прочетат поста да си помислят това.

Все пак , те не знаят какво си говорихме днес.

 

П.С: А и все още не съм си сложил волана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С: Ванка, няма да мога да присъствам и в 10:00ч. да е. Има промяна в плановете и от 10:30 до 14:30 съм зает.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна среща се получи днес. Не знаех , че около Русе има такива невероятни местенца. За съжаление половината град беше решил да се разхожда в парковете около Николаево и намирането на кръчма на теферич беше мисия невъзможна. Домакините обяче се справиха с тази задача. Така се събрахме на една обща маса на по чаша бира и сладка приказка в едно спокойно и приятно хотелче насред девствената гора. Аз лично не разбрах как минаха 3 часа в сладки приказки и запознанство с колеги от Русе с които не се познавах лично. А на връщане забърсах и от магазина на Краси комплект кабели за Елишка. Даже на цвят са убийствени-ще ходят на бабичката. :mrgreen:

 

post-2096-13845337272_thumb.jpg

 

Сигурен съм , че и друг път ще се включа в срещите на Рущуклии. Пък може и да заформим нещо при нас. Живот и здраве да е , срещите с приятели винаги са приятни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля ,че срещата беше супер. Премина по план с малки отклонения. По същество срещата беше на три локации(Левента, Текето- Николово и един хотел на 2-3 км от Текето) с предвижване в колона. Събрахме се с 7 коли и едно Сузуки. Хората със Сузукито се разминават само с мъмрене днес. smile048 Малко снимки от срещата. Чудесни места и чудесни хора.

http://ivand911.snimka.bg/automobiles/s ... 012.662771

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща стана и ако не беше Сузукито трудно щяхме да стигнем до Русе,дори някои от русенските колеги са си изпатили скоро.Благодарим за срещата,сега вече е ваш ред да ни гостувате-пак на теферич,с барбекю,а може и футбол да гледаме /нашите бият здраво/ s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Една срещичка? На Норд или Дунавски кът(след Норд). Паркинга на Дунавски кът е по-добър. Гледам и двата ресторанта работят, времето е хубаво. Да обсъдим Събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието на русенската група s_flag НИКОГА не ходете на автомивката на бензиностанция "Еко" намираща се на изхода за Варна на кръстовището между "Дружба" и "Чародейка"-преди малко бях там да си мия колата-за пореден път излизам с щета от там :smt0344 изродите успяха да ми счупят врътката на ел. огледалата(наложи се да я търсят,и намерят естествено)в прахосмукачката,....за съжаление не подлежи на лепене,бяха изскубнали и уплътнителя на задна дясна врата(прилежно затворена,а той виси отдолу извън вратата [-X Преди време ми прецакаха и капака на пепелника тия идиоти-вече е само отворен ](*,) Та пропускайте да ходите там,само нерви....поне едно извинете да бяха казали.... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.