Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Русе


ivand911

Recommended Posts

Снимки от днес(5бр):

http://ivand911.snimka.bg/automobiles/s ... 6.26228343

На снимката Фабията на Favorit я няма. Паркинга на МОЛа беше тъпкан.

Срещата беше супер. Бяхме 3 Фабии и Йети. Запознахме се с колегата diplon. Поговорихме си за плановете за колите ,кой какво е намислил, за проблемите. Атмосферата в заведението беше супер. Но все пак още търсим друго място за срещи с паркинг(предложения се приемат). Срещата беше около 2 часа, после навън още 30 минути някъде. Много ми хареса волана на diplon. Мисля ,че присъстващите бяха доволни. Можах да споделя моите идеи и да получа мнение за тях. smile152

 

diplon, лепилото е Loctite super attak Power gel Гъвкаво 3g.

Благодаря адаш за инфото на лепилото. Сега веднага ще отида до Кауфланд, че ми е близо до нас да си взема едно:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    83

  • Favorit

    42

  • BlackPearl

    24

  • diplon

    22

Най-много писали в темата

  • 4 седмици по-късно...

Колеги снегът се разтопи и вече май е време да направим една сериозна среща в града.Пускам едно запитване за това какво мислите, а и има предложение от други колеги от близките градове за гостуване.Така че време е да направим нещо.Всеки който има идеи да пише :)))) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такаааа ! Ний с Боби след похода до Пчелина тъкмо се чудехме на кой да отидем на гости. Мойта отдава намеква за шопинг в Русе, но при таз зима само това ми беше у главата. Сега вече ситуацията е друга и бих хапнал нещо голямо, вкусно и русенско в компанията на познати.Ако се организирате ,може и да ви посетим. Пък и картинг пистата не съм виждал още- може и там да врътна едно , две кръгчета. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене, айде бе! Ще спретнем батъл!

 

Аз от кога се чудя , къде да си поразходя колата, че цяла зима стои лъсната и полирана в гаража и не е излизала на разходка!

 

Пък и за шопинг съм надъхан и за картинг и за маса, стига да има организация!

 

На линия съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво затишие има май,колегите от Русе да не се уплашиха ?Хайде посрещайте ни,че после и в Разград ще ви каним s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия естествено :) Айде Исе докарай перлата да я видим, че съм си харесъл волана тъкмо бартер нещо за него да ти предложа smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако се организирате за тази събота отпадам , защото снощи ми се обадиха скъпи приятели от Бургас , че ще ми идват на гости да гледат мача на Лудогорец с Берое. Ако се организирате за друга дата ще следя темата и с най-голямо удоволствие ще се исипя в Русе. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за другата, тъкмо от РусИ да могат хубаво да се организират колегите и да са по многобройни!

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да се разходя , зависи кога ще е , да ви затворя с по 1 обиколка на картинга smile021

Ама тогава пък ще идват едни "трезвеници" по моя край .. та ще видим :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава 10 март събота към 10 часа(или 11ти)? Ами срещата да е сутринта ако искате шопинг и картинг. И накрая едно хапване горе на Левента?

Искрене пазиш ли си фунията(6Q0129621A) отпред за въздуха дето си я сменил със тази от Купрата? Без маркуча ,само фунията дето влиза въздуха през нея. Оказа се че има разлика между фунията на 96кВ и тези за по-малките ТДИта(6Q0129621B). Просто преди маркуча тази на 96кВ е цял размер докато другите са стеснени сериозно. Не е като на Купрата ама все пак разликата в отвора е 30-40% повече въздух. На Купрата на фунията и маркуча им искат вече страшни пари. Ако я пазиш твоята фуния, донеси я в Русе да сравним.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русе, какво става?

 

Нещо много слабичко се развива темата!

 

Ще има ли нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи пичове другата събота от 10 часа как ви се струва.Пиша конкретна дата за да се започне някъкво обсъждане.Примерно на 10.03.2012 от 10 часа среща на предлагаите:))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам, май сте само ти и Краси от Русе.( и Иван евентуално)

 

Голям интерес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тука е така. Ами нека който мисли да идва да се обади тука ,да напише един ред. Аз написах за 10 часа ако има желаещи за картинг или нещо друго. Ако не, направо да се видим на Левента на паркинга както винаги към 14 часа. Ако трябва може да влезем в ресторанта нещо да пийнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се завърнах и отваряйки форума виждам , че се заформя среща. Независимо в събота или неделя ще бъде , аз ще дойда. Уточнете деня , часа и мястото на срещата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Heка колеги от други градове ако мислят да идват да кажат. Ако няма желаещи, май русенци да се съберем пак на мола както предния път. В 14 часа? За 5-6 човека е достатъчно.

Ако има хора от други градове да правим друга организация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хайде бе хора, бъдете по активни.Исе качвай се в Перлата и подбирай по пътя колегите от Разград и заповядайте. Излагаме се, къде са другите колеги от Русе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То идеята беше от Русе да се съберете повечко хора. Иначе, аз всяка седмица прихождам с буса, винаги мога да се видя с теб и Краси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като доста колеги отсъстват предлагам да отложим срещата за следващата неделя от 14 часа. Среща на Левента, снимки и приказки. От там към Текето в стройна колона , паркираме, сядаме в някое заведение. Пийваме(хапваме) по нещо, приказки, снимки и се прибираме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русенци трябва да се разберете!

Ние, с Пламен и Боби лесно ще се организираме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.