Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Русе


ivand911

Recommended Posts

  • Отговори 291
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    83

  • Favorit

    42

  • BlackPearl

    24

  • diplon

    22

Най-много писали в темата

Тъй като не сме много, е хубаво да се съберем всички.

Някой да има проблем за неделя 29ти(14 часа), казвайте?

Аз се съмнявам ,че от други градове ще дойдат? Нямам предвид Разград, те са близо. Иначе всички са поканени.

Напишете по един ред ,кой кога може да присъства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май съм объркал темата........... А, не съм бе?

Май за тази среща се дискутираше по възможност да се съберат повече хора и от други градове?

 

А, да бе, объркал съм се!

 

Нищо, next time. И без това се събирате толова често......всеки месец правите срещи. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко трудна работа в тая зимна обстановка. Едва ли ще е разринато в парка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля ,че ако двата ресторанта(и Норд) там искат клиенти трябва да се погрижат за пътя до там? Иначе какво да правят, да затварят ли? Абе то ако е разринато няма проблем, нали е зимна среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за 14 часа в неделя е плана. Ти да не минаваш през Русе. Парк на младежта се казва. Ако има някой около Възраждане да провери какво е състоянието в парка? Ако не на МОЛА в Ластрадата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес споменах на един мой приятел, че в неделя ще си правим среща на Дунавски Кът в парка и той ми каза че се съмнява да е отворен тоя ресторант сега през зимата. Каза ми , че лятно време ги зареждал със зеленчуци и познавал собственика. Така че незнам какво да правим( то се знае де, среща трябва да има), но незнам и аз да не ви подведа с грешна информация. Предложете каде да отидем ако наистина в парка не е отворено и условията не позволяват:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отложете я за друга дата.

Може повече хора да могат да присъстват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе момчета, не се стряскайте, танка Руди е тук :o , вече два дни само разривам пътища и вадя коли от преспие. дори и да не е разчистено, ще мина напред и пътя е готов :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега парка(Дунавски кът) отпада. Има път, обаче заведението не работи. Така или отлагаме или отиваме на друго място. Другото място беше Ластрада в Мола. Или предлагайте други места с паркинг. До Мола всеки може да стигне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги значи дайте да направим срещата на La Strada в МОЛ-а. Утре в 14 часа, че там поне ще е сигурно достигането от всички.За колеги от други градове ще е трудно да дойдат, но ако успеят ще е супер. Ако се съберем малко хора нищо не ни пречи това утре да е подготовка за по голяма сбирка през следващите седмици:))))))). А ко всички сте съгласни утре в 14 часа да е сборната среща от страната на ледената пързалка.Там да се съберем с шкодаците и ще решаваме плана за действие. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ЗА, имам и друга идея ама не знам колко е удачна, CAFFEINN, пред църквата на центъра, но пък там се събират от RENAULT форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи утре на ЛаСтрада. Паркиране от страната на ледената пързалка. Ако няма място там за 6-7 коли една до друга, да минем на големия паркинг в дясната страна, там обикновенно няма коли(те се струпват до входа на Карефур обикновено). Събираме се ,правим няколко снимки и се качваме горе. Там ще обсъждаме къде по-нататък ще се събираме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

За съжаление не можах да дойда на срещата, надявам се е било хубаво както винаги. Оставих си колата да се позареди акумулатора, че идват студове и да не ме остави някоя сутрин. С малката бяхме да се пързаляме и не си бях взел телефона, затова не ти вдигнах Краси.

Чакам снимки s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от днес(5бр):

http://ivand911.snimka.bg/automobiles/s ... 6.26228343

На снимката Фабията на Favorit я няма. Паркинга на МОЛа беше тъпкан.

Срещата беше супер. Бяхме 3 Фабии и Йети. Запознахме се с колегата diplon. Поговорихме си за плановете за колите ,кой какво е намислил, за проблемите. Атмосферата в заведението беше супер. Но все пак още търсим друго място за срещи с паркинг(предложения се приемат). Срещата беше около 2 часа, после навън още 30 минути някъде. Много ми хареса волана на diplon. Мисля ,че присъстващите бяха доволни. Можах да споделя моите идеи и да получа мнение за тях. smile152

 

diplon, лепилото е Loctite super attak Power gel Гъвкаво 3g.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.