Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Русе


ivand911

Recommended Posts

  • Отговори 291
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    83

  • Favorit

    42

  • BlackPearl

    24

  • diplon

    22

Най-много писали в темата

И аз съм ОК за неделя. Други желаещи има ли? Аз има какво да покажа по колата - DRL и кожен лост за скоростите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK, неделя 14 часа е срещата. Който дойде ,дойде. Аз ще съм там. Левента. Някой ако иска друг час да го напише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не се познавам с никой и се чудя още... :)

Не се чуди , ами идвай да се запознаем !

Неделя , 14,00 часа - Левента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направихме си среща днес. Запознахме се с колегата Оксанка. Малко снимки:

http://ivand911.snimka.bg/automobiles/s ... 012.704406

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли желаещи за Вонеща вода? Само аз ли ще представям Русе? Краси знам, че ще решава в последния момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли желаещи за Вонеща вода? Само аз ли ще представям Русе? Краси знам, че ще решава в последния момент.

 

Аз ако нямам много работа ще дойда, но ще разбера 2-3 дена преди това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Краси за решаването на проблема smile159 По пътя към тапицера колите странно се разбягваха пред мен smile168 -смехорията се изясни,след като Фери ми показа забравено от баща ти ножче,стърчащо между капака и калника над фара,като щик на стара пролетарска "Мосинка".Ножчето при първа възможност(да не го търсите) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота ще дойда на Вонеща вода само за деня. Има ли други от русе които ще пътуват събота ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда там от петък. Не знам през деня(събота) дали ще има хора в хотела, сигурно всички ще са се пръснали натам насам. Сигурно ще се съберем отново за вечеря. Ама може и да не съм прав де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някои са забелязали сигурно ,че шоурума на Шкода се ремонтира. Ще се разширяват.

Още така разбрах ,че ЕТ са закупили място за сервиз в града(някъде по улица Пристанищна ако съм разбрал правилно, около гара Запад).

Срещичка? Айде не се спотайвайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Правете организация за Сокола.

 

Привикайте и Ванката с РСката !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.