Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Русе


ivand911

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 291
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    83

  • Favorit

    42

  • BlackPearl

    24

  • diplon

    22

Най-много писали в темата

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги! На скоро станах собственик на кола с марката ШКОДА. За дългогодишните собственици на коли с тая марка ще поясня, че си купих Skoda Fabia 1 vrs. Колата беше на Васко( burziqvlak). Днес си говорих с Краси( Favorit) и с Искрен(BlackPearl), че ще е хубаво да се направи една среща на шкодаджий от Русе и от близките градове. Много бих се зарадвал да се осъществи една такава идея. Ако има съгласни да направим нещо подобно моля пишете. Ще се радвам да се запозная с повече хора от форума. Благодаря !!!!!!

 

Edit: Blackpearl: Идеята е много добра, но при наличието на друга такава тема за срещи в Русе...обединявам темите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я като имаш време сега, измисли една хубава дата скорошна и хубаво място топло с голям паркинг където да пием по нещо и да се видим. Че лятото се събирахме на кулата но там сега има само вятър и студ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи Краси за дата не знам,нека колегите които са съгласни да направим нещо подобно те да предложат дата, че аз съм свободен както ти каза но не всеки е като мен :) . За място с голям паркинг за сега се сещам само за МОЛ Русе и по точно да посетим La Strada ако има желаещи.....

Само искам да добавя, че в неделя ще мръдна до София, така че ако е преди неделя супер или ако сте съгласни за другата седмица по някое време. Пишете мнения, че много ми се събира с Шкода маниаци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо...., нов колега ! Честито за колата ! Със здраве да я ползваш и много километри да навъртиш !

 

Идеята за среща в Русе ,заедно с колеги от близките градове , е чудесна ! Ако има и други - нека се организираме , за мен датата няма значение ! Предлагайте и да решаваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на онова заведение в парка(след басейна, дето започва крайречната част на парка). Там има паркинг, за 7-8 коли няма да е проблем. Събота 14 часа? Мисля си ,че в МОЛ събота и неделя ще е лудница и няма да можем да си чуем приказката, коли се движат постоянно, трябва да се пазим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на онова заведение в парка(след басейна, дето започва крайречната част на парка). Там има паркинг, за 7-8 коли няма да е проблем. Събота 14 часа? Мисля си ,че в МОЛ събота и неделя ще е лудница и няма да можем да си чуем приказката, коли се движат постоянно, трябва да се пазим.

За събота в 14 часа ми се струва ок на мен:) Не знам дали за всички желаещи ще е добре, но за сега аз съм за. Стига само да не е неделя само, че както казах ще отсъствам:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид това място:

http://maps.google.bg/maps?q=43.86218,2 ... src=6&z=18

Не знам как се казваше заведението. Може и на друго място?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам предвид това място:

http://maps.google.bg/maps?q=43.86218,2 ... src=6&z=18

Не знам как се казваше заведението. Може и на друго място?

Такак както го гледам отбелязано мястото колега ми прилича на Дунавски кът. Намира се точно до басейн Норд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава на Дунавски кът в събота в 14 часа. Шкодите са задължителни. smile091 Някой ако иска някаква промяна да казва по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава на Дунавски кът в събота в 14 часа. Шкодите са задължителни. smile091 Някой ако иска някаква промяна да казва по-бързо.

В събота в 14 часа съм там:) Надявам се че и Искрен (BlackPearl) ще уважи ако може събитието, за да видя отблизо и неговата Черна Перла. А дано и още колеги да дойдат, че за сега сме само 3-ма за съжаление:((((

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава на Дунавски кът в събота в 14 часа. Шкодите са задължителни. smile091 Някой ако иска някаква промяна да казва по-бързо.

В събота в 14 часа съм там:) Надявам се че и Искрен (BlackPearl) ще уважи ако може събитието, за да видя отблизо и неговата Черна Перла. А дано и още колеги да дойдат, че за сега сме само 3-ма за съжаление:((((

Сигурно и други ще дойдат. Ти прочете ли тази тема, имаме снимки и от предни събирания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може да дойда

 

Ако не ти купи някой дотогава колата - че иначе с други марки не те искам :) smile004 smile004 smile004

 

Ако не изникне нещо - и аз съм там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У туй заведение има ли големи порции ! И пенлива бира.Да не е кафене..... :mrgreen:

Засега само питам- нищо не обещавам ! :mrgreen:

Сериозни сте русенци . =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прочетох цялата тема и видях снимките от предната среща. Харесаха ми много и се надявам тая среща да стане постоянно събитие, по подобие на срещите на колегите от другите градове:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота е редовен работен ден за цяла България. Да отложим срещата за следващата събота /28.01./ по същото време - става ли ? Освен това ще има повече време за да се организират и шкодаджий от близките градове .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота е редовен работен ден за цяла България. Да отложим срещата за следващата събота /28.01./ по същото време - става ли ? Освен това ще има повече време за да се организират и шкодаджий от близките градове .

Колеги за събота да е работен ден не го знаех, така че се извинявам:( Аз съм за и другата седмица и като се замисля маи така ще е най добре, хем и другите колеги от другите градове ще могат да доидат. Ще има повече от седмица да се разберм:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ако наистина е работен ден, което аз немога да кажа със сигурност да е за 28-ми. А ко някой знае със сигурност да каже дали е работен тая събота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.