Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Русе


ivand911

Recommended Posts

"Оня" няма да идва smile091 отпускар е!

И по цял ден се излежава на плажа със семейството си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    83

  • Favorit

    42

  • BlackPearl

    24

  • diplon

    22

Най-много писали в темата

Както решите, обаче аз за ранна среща не съм сигурен че събота ми е работен ден. Че и неделя вероятно... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК , тогава за неделя или понеделник? Понеделник бил почивен ден.

 

Аз пак да уточня моето положение. Нямам почивен ден и ми е удобно всяка вечер. :) Ако така се разберете ме пишете и мен към групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, ти не трябва ли да добавиш нещо в подписа си? smile001

 

 

Опаааа :) Искам да знам какво има за добавяне :.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, ти не трябва ли да добавиш нещо в подписа си? smile001
Опаааа :) Искам да знам какво има за добавяне :.........

Клюкарника работи здраво. Носят се слухове за нещо синичко, с нещо бежавичко... Но Краси докато не каже, са си само клюки.

Аз обаче едно се чудя - как се сдържа човек да не се похвали, при подобна покупка. Аз например не бих издържал. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клюкарника работи здраво. Носят се слухове за нещо синичко, с нещо бежавичко... Но Краси докато не каже, са си само клюки.

Аз обаче едно се чудя - как се сдържа човек да не се похвали, при подобна покупка. Аз например не бих издържал. smile049

 

Аз за това му задавам, да се похвали ама нещо нъцки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

quote="rsk"]

Краси, ти не трябва ли да добавиш нещо в подписа си? smile001
Опаааа :) Искам да знам какво има за добавяне :.........

Клюкарника работи здраво. Носят се слухове за нещо синичко, с нещо бежавичко... Но Краси докато не каже, са си само клюки.

Аз обаче едно се чудя - как се сдържа човек да не се похвали, при подобна покупка. Аз например не бих издържал. smile049

 

smile021 Ще пием ли бира или няма не разбрах сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом Събота е работен ден - остава Понеделник или Вторник - следобед - към 17:00. Предполагам тогава всички ще са свободни и може да се съберем тогава.

 

Краси - похвали се де....хайде че малко ми остава да дойда до у Вас и да надникна в гаража :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си уговаряте ли среща? Или на спам за колата на Краси го обърнахте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде понеделник вечерта на бира. smile027 Ще докарам и манекенката да я видите. :D

 

17 часа добре ли е и къде? Остава за понеделник. Левента? Николово? И казвайте за колата ,че се изприщих. Виждам някаква Октавия 2 сигурно? Някой да казва ден и час окончателно. И да е по светло, че имаме манекенка и vRS да гледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да 18 часа ако може. За място нямам претенции. Ето ви снимка, че да спрем с хубавия спам че това модераторите са лоши хора, зли хора.... :mrgreen:

 

post-85-138453329067_thumb.jpg

 

post-85-138453329082_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O, LK!! Тогава понеделник 18 часа на Левента. Който има против да казва, ако познава някои от колегите дето не са писали сега да се свърже с тях. Аз пратих на всички съобщение да следят темата. tod.or, marvel и citrus не са откликнали още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждам , виждам ! Клюкарника зорко се следи !

На Краси - ЧЕСТИТА ПРИДОБИВКА - със здраве да я караш и много да и се радваш !

На срещата предполагам , че ще дойда !

До скоро !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, стана добра среща. Всички бяха на срещата. Малко снимки:

http://ivand911.snimka.bg/automobiles/s ... lub.618656

vRS и манекенката бяха в центъра на събитието. Но имаше много хубави Шкоди. 7 коли ,не е зле за Русе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.