Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Русе


ivand911

Recommended Posts

  • Отговори 291
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    83

  • Favorit

    42

  • BlackPearl

    24

  • diplon

    22

Най-много писали в темата

Първата срещата премина добре. Събраха се 8 коли от клуба. Имахме гости от Разград(PVV и bobi-rz) и Варна(micyri). От Русе бяхме аз, citrus, tod.or, simichoil, Favorit, majesty. Ще постнем снимки в кратък срок. Колите бяха: едно Yeti, три Фабии, два Суперба и две Октавии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща,дано стане традиция за нови съвместни мероприятия s_flag Ето и малко снимки:http://boyan63.snimka.bg/automobiles/16-04-2011.585752

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, чудесна среща сте заформили!

 

Все така да продължавате и да се умножавате...

 

П.С: Може и аз да ви посетя в някоя от следващите мероприятия!

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим на Русенци за топлото посрещане и се надяваме срещите да станат традиция. Ще прескачаме да Ви наглеждаме приятели, пък и може да заформим нещо и към нас. Важното е ,че началото е поставено и връщане назад няма. А Левента е едно прекрасно място на което не бях ходил, със страхотна панорама към Русе и Гюргево. Запознах се с доста хора и си побъбрихме на воля за коли и сервизи. Прекарахме с Боби един чудесен ден сред сродни души и надявам се всички са доволни . Предварително се извинявам за качеството на снимките , но са от телефона. Колегите от Русе снимаха с по професионална техника.

http://pvvv.snimka.bg/automobiles/sreshta-v-ruse.585759.all

 

А това са снимките от апарата на ivand911 . Дори имахме и гости от Румъния. :mrgreen: /Кво да прайш-разрастваме се /

http://pvvv.snimka.bg/automobiles/ruse.585778.all

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата срещата премина добре. Събраха се 8 коли от клуба. Имахме гости от Разград(PVV и bobi-rz) и Варна(micyri). От Русе бяхме аз, citrus, tod.or, simichoil, Favorit, majestic. Ще постнем снимки в кратък срок. Колите бяха: едно Yeti, три Фабии, два Суперба и две Октавии.

И един камион!!!! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз предлагам, когато някой реши какво ще прави за събора да сподели тук. Колко дни ще бъде там, кога ще тръгва. Да видим ще се събираме ли на тръгване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Аз предлагам, когато някой реши какво ще прави за събора да сподели тук. Колко дни ще бъде там, кога ще тръгва. Да видим ще се събираме ли на тръгване.

 

Пуснал съм темичка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хайде да организираме нова среща? Така и не се видяхме на събора. Другата събота или неделя? Може някоя скара да си спретнем някъде? На някоя поляна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мисля да гледам в неделя. Може да заформим колективно гледане на някое интересно място. В събота обаче съм на рожден ден на маман в Шумен и ще пропусна. Тази година датите се припокриват и с рали кроса в Разград , но в Русе ще е по- интересно. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще се срещнем в неделя тогава. Жалко, че има Формула1 същия ден. Това също трябва да се посети:

"Най-голямата закрита картинг писта в България ще бъде в Мега Мол Русе"

http://www.rusenews.eu/news/35123#2

Сега се надявам и други русенци да се обадят в темата. Имаме една Октавия vRS да гледаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето подробности за новата писта:

 

http://auto-kart.com/pista.php?id=41

 

Пистата е 310 м, обиколката е 1 лв.

 

Настилката е доста (меко казано) хлъзгава, но все пак ще е интересно да се посети... Като имам път натам, задължително...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеална е пистата. Тъкмо , русенци се събират за среща, правят си едно състезание и после в кръчмата! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Доста време мина от последната среща. Давайте да организираме нова? Давайте мнения как да се популяризираме в Русе. Има доста Шкоди по пътя. Да пуснем една обява в Утро за 5-10 лева ,че съществува Шкода Клуб България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай тъй Русе..... Активизирайте се , че малко позападнаха нещата.

Ама като гледам само 2мца сте.

Сега Пламен и Цецо (тира) трябва да се включат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота или Неделя - 14:00 на Левента ?

Пишете кой кога може и да се съберем.

 

Аз съм ЗА. Но по принцип ми се струва вечерна среща на по бира още по добра идея. Примерно към 8-9 часа някъде. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ям миди в мидената ферма "Дълбока" до Каварна съм на линия. Зависи от времето . Ще следя темата с интерес. smile035 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за ранна среща 14 часа. Бира може да ударим и на Левента в ресторанта на външните маси. Или да си носим. Ама който е със навигатор може и да пие. Ранна среща , ще подредим колите ,снимчици. Някой ако дойде извън града ,ще може да присъства. Ако има желание след това може и на друго място да се съберем по-късно? Ще обсъдим клубните работи, някои лъжливи истории и т.н.

Пък оня дето пита за комарите ако идва той ще черпи. smile048

Ами нека да говорим за Събота 14 часа? Против?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.