Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Русе


ivand911

Recommended Posts

Както виждам много градове си имат редовна организация за среща на феновете на марката. Ние Русенци нещо изоставаме или поне аз не знам за такива срещи. И затова пускам тази тема, ако има желаещи евентуално да за една среща месечно. Колегите от Разград и Шумен са по-активни, дори имат организация за утре за среща в Шумен. Така ,че русенци нека да видим дали можем да се преброим. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    83

  • Favorit

    42

  • BlackPearl

    24

  • diplon

    22

Най-много писали в темата

Е ще се радваме да Ви дойдем на гости ! Правете организацията и бройте и нас. Имате хубава пицария на брега на Дунава.Мое да сгънем някоя друга пица и да гаврътнем галонче бира. smile159

 

п п Само утепете комарите......,че кръвчицата мий свидна. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждам много градове си имат редовна организация за среща на феновете на марката. Ние Русенци нещо изоставаме или поне аз не знам за такива срещи. И затова пускам тази тема, ако има желаещи евентуално да за една среща месечно. Колегите от Разград и Шумен са по-активни, дори имат организация за утре за среща в Шумен. Така ,че русенци нека да видим дали можем да се преброим. :D

 

Преди време имахме такива, но сега някои от момчетата се объркаха с френски коли, други вече имат по важни дела за гледане и т.н. Най лесната работа е да пием по нещо някъде. Лошо няма. Аз винаги налице, няма отърване от шкодите :D

п.с. Срещите е хубаво да са вечер и не отвън, че комарите вече се организират по групи и направо завличат хора. Общината отсече - пари няма за отрова - пращайте смс-си... :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Предложете де ,да изберем едно място в Русе с паркинг. На Левента утре в 14часа например? Или другаде. Ще разгледаме колите ,ще се запознаем. Има заведение ,може да пием по нещо безалкохолно. Ако има желаещи да пишат тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не утре, може другата неделя, ако се разберете нещо, колегата с Йетито, да ми звънне едно телефонче ако изтърва темата.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като другата неделя е Цветница и ще има много именници , не е ли по-добре да направим срещата в събота 16-ти април на същото място - паркинга на Левента в 14,00 часа.Тъкмо до тогава има още 5 работни дни и за срещата да се уведомят още русенски ШКОДАДЖИИ.

 

Нека първата русенска среща да даде началото на редовни бъдещи сбирки .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи твърдо решаваме: ПЪРВАТА ни среща ще се състои на 16-ти април /събота/, на паркинга на Левента в 14.00 часа. Аз съм там !!! Ще ви чакам !!!

Колегите от форума нека привлекат и други събратя шкодаджии ,които познават.

Колкото сме повече - по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам няма върнете някой друг комшия ! :mrgreen: s_flag smile027

 

Няма , разбира се. Добре си дошъл. Знаеш ли къде е Левента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Левента е местността около новата телевизионна кула на Русе.Кулата е доста висока и се вижда от всички страни на града. Отпред има голям паркинг и голямо заведение - Левента - сега винарна.

 

Добре дошли са всички шкоди и от други региони.

post-6520-138453294889_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://maps.google.bg/maps?hl=bg&ie=UTF ... 8&t=h&z=18

Много лесно се стига на идване от Варна. Преди паметника на Русофлите поемаш наляво по една къса улица до бул. Гоце Делчев. На това отклонение има сервиз и шоурум на Дачия. Караш по бул. Гоце Делчев докато завиеш наляво по ул.Ген.Кутузов (там където пише жк.Мальовица-2). Карайки по тази улица след 500-600 метра мисля вляво е паркинга на Левента. 0887503683 е телефона ми ако имаш проблеми с намирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,дочакахме и Русенска среща smile152 Имам информация,че

 

от Разград поне 2 Шкоди ще уважат събитието,ако ни приемете.

smile159 Дано само паркинга е голям,че и камион от Варна ще идва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал и аз да се включа , но днес възникна малък проблем с колата.Ще се постарая и от Шумен да имате гости. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте. Мисля ,че за първа среща мястото и паркинга ще са достатъчни. Ако има други предложения, може да променим мястото за другите срещи. Ако има и други русенци четящи форума и те са добре дошли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам останали малко стикери "Шкода клуб България" за стъкло и номер, ще ги донеса ако някой иска да си вземе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.