Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи в Русе


ivand911

Recommended Posts

Дай ми един Скайп(на лични) и ще ти ги пратя. Единия е 212мб ,другия е 250 мб. Ти ако искаш ги качвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ivand911

    83

  • Favorit

    42

  • BlackPearl

    24

  • diplon

    22

Най-много писали в темата

Не бях виждал новия Колумбус, сега вече ще спя спокойно. :D Страхотна среща сте спретнали, браво. Благодаря за снимките. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Русе,хубава среща с хубави коли! =D>

Не бях виждал новия Колумбус, сега вече ще спя спокойно.

Ице,къде го видя туй нещо? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва имах в предвид :

 

024894114.jpg?r=0

 

Ма после погледнах темата на колегата simichoil във vRS раздела и видях, че колата е дошла със стандартно радио, демек таз хубавина е афтърмаркет. :oops: Много добре стои, :smt017 затова така съм се заблудил. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата Favorit за Октавията.

Радвам се, че тази кола остана в ценител. Само една липсичка има по нея, надявам се да я коригира - калобраните. Ще изглежда още по-страхотно с тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само една липсичка има по нея, надявам се да я коригира - калобраните. Ще изглежда още по-страхотно с тях

Твърдо не! Точно липсата на калобрани прави тази задница so sexy!!!

Ванко и Коко са изпипали всичко перфектно. Аз много се радвам, че точно тази кола попадна в точно този човек!

Ако беше моя тази машина, щях да й сменя само цвета на спирачните апарати и канта около решетката от червен на зелен, както е при другия еталон - Klementina. Но и с червено хич не е зле.

Оф, страшна Škoda, много изпипана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не бутам по външния и вид - перфектен е. На всички мои коли съм слагал калобрани но на тази в никакъв случай. Червения цвят засега си го оставям. Може би за зимата само 2 черни въздуховода може да добавя, повече за практичност че да не капе вода по кожата... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 16 часа близо до Плевен ми се видя нещо от рода Р3836АР,ама беше толкова лъскава,че ме заслепи smile126 Може и да се лъжа,защото колата ми се стори малко по-светла отколкото е в действителност ,ама си беше голяма Убавица s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 16 часа близо до Плевен ми се видя нещо от рода Р3836АР,ама беше толкова лъскава,че ме заслепи smile126 Може и да се лъжа,защото колата ми се стори малко по-светла отколкото е в действителност ,ама си беше голяма Убавица s_flag

 

 

Забелязва се манекенката значи.... :D Имах малко работа в Плевен днес и пак го посетих ;) Трябва аз да съм бил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Трябва да помислим за нова среща. Да закрием годината. Може този уикенд. Нали уж времето се оправя. Аз пусках на софиянци подсещане за някое превземане, ама те се ослушват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги Русенци, очертава се Зимна национална среща. Дайте да се организираме, кой има желание да ходи. Може би групово отиване до там?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.