Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътуване до Сърбия - особености?


evin

Recommended Posts

Не е въпроса до парите! Споделих, защото много хора не го знаят, а пътя след КПП-то направо те качва на магистралата, ако не се усетиш да се отклониш преди това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • evin

    7

  • diana_kraice

    6

  • PRR

    4

  • Alexandar

    4

Най-много писали в темата

ДА ако си до Пирот можеш да минеш праз стария път без да се качваш по магистралата, избягваш 3 лева такса.Но няма още таблеа за това, надявам се до месец да има табели с точни указания. Факт е, че магистралата е трилентова и доста скъсява пътя, стария път си е ... абе като нашите по лесно казано. Кофти е на дефилето в завоите, ако има ТИР пред теб е гадно изпреварването - там седят яко касички с радрче, а и идва март месец. Да си кажа честно писна ми да си купувам мартеници по 50 лева (ако някой ме е предал на моя мъж убивам ви). Там си спазвайте ограниченията ако не искате изненеади-говоря за стария път, имаше коли с камери на две места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Хей които е тръгнал да се прибира през КПП Калотина да забрави, опашката мина над 30 километра, обратно през Пирот и през Стрезимировци. Днес ми щукна да се разходя, но нали съм руса и не погледнах какво ме чака и ...изненадата бе яка.Добре, че имам женска ориентация и се справих да намеря пътя . Ето ви и карта да следите може да е полезна.

https://kamere.amss.org.rs/  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година първата вълна беше последната седмица на Юли.Тази година са подранили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Привет, Колеги!

 

Обмислям пътуване до Ниш, като ще се наложи да оставя колата 4-5 дни на паркинг там.

 

Имате ли препоръки относно паркинг и ориентировъчни цени? Или би било удачно да се ползва обществен такъв?

Автомобилът е Октавия 1 от 1999 г., не се "набива" на очи с външния си вид, но е с български регистрационни табели.

 

Алтернативата е автобус, който пътува повече време и е с цена на билета от 24 лв. на човек в посока. Доколкото разбрах, линията се обслужва само от една компания ("МАТПУ" ЕООД - София / "НИШ ЕКСПРЕС"), поради което има само два курса дневно, за съжаление не толкова удобни в моя случай.

Споменавайки цени, разбрах, че магистралната такса до Ниш е около 5 лв. в посока. Когато се добавят разходите за гориво, общата сума е по-ниска от автобуса, а пътуването ще бъде по-кратко и удобно. :)

 

Благодаря Ви предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ndandanov написа:

Автомобилът е Октавия 1 от 1999 г., не се "набива" на очи с външния си вид, но е с български регистрационни табели.

 Честно да ти кажа в градовете близки до границата с България има доста коли с български номера. Поне в Димитровград доста сърби карат с български табели.

В този ред на мисли, не е чак толкова набиващо се на очи. До някъде са свикнали с нашите номера и не би трябвало да има проблеми. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Някой да е ходил тези дни до Сърбия? В този участък, който са затворили от пътя до Калотина влиза ли Петрола при Драгоман, че там зареждам обикновено?

Редактирано от alexander80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.