Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На момчето МВ то


anastas

Recommended Posts

Всичко много хубаво се получава! Особено като знам от какво кратко време я правиш.

Предницата много ли ще е ниска?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 339
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    103

  • Krankenstein

    49

  • Skoda_Estelle

    44

  • maxrpm

    14

Най-много писали в темата

От бързане турил горния носач наобратно.... :mrgreen:

(Като го гледам кво прави и се срамувам и изпитвам комплекси вече, една кола две години ми седи разфърляна.... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

smile092 дано да не бръмчи кото всичките ми брички че ще го удря у земята smile092

021867146.jpg

средната камера е натъпкана с телчета и омотана с тел дано да се зъдържи деееъ

021867150.jpg

свърши ми термо лентата иначе плана е цялото да се омота

021867186.jpg

 

021867189.jpg

 

021867191.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че няма да бръмчи много с това...няма

ама много си я спънал

иначе - красива излаботка :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам vw то на страна ползваш го за склад и реших да те поздравя на тате с кочинката (моята бивша вече съм на по-късата версия автоматик )

021873490.jpg

 

иначе евала изпускателчето е 1 път

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че няма да бръмчи много с това...няма

ама много си я спънал

 

В краен случай винаги може да резне кривката с резонатора и да остане само крайното... на пежото съм само с резонатор вместо крайно гърне и нататък права тръба чак до отпред в "паяка", ама питай ме какво е на дълъг път - таз глава камбана smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

021867189.jpg

 

Първата ми асоциация беше точно с ей това:

 

s1_bc9b14fe8a.jpg

 

 

MB-то да не вземе да плюе отрова след тази интервенция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моита кобра е като четириглав змей

Сами колкото и да затапва ще си върви повече от 99% от колите по пътищата така че по добре да е тихо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ревни с колко задния капак на рс-са е по-висок от еркивия, че нещо нямам място.
RS-овият капак има наклона на стандартиня R-ков, т. е. не е по - висок. Просто спойлерът в края го прави визуално по - издут:

 

skoda130RS_11.jpgp117.jpg

 

141_1980130rs02.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моита кобра е като четириглав змей

Сами колкото и да затапва ще си върви повече от 99% от колите по пътищата така че по добре да е тихо :D

Тка е.Прав си.

И аз препънах Опела със стоково гърне от Фолсваген за да не бръмчи,че не е приятно за околните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile035 браво, става страхотна. Сега ме е яд, че на времето съм бил малък - дядо ми имаше такава (1000), но я продаде. А баща ми имаше 100S нея пък аз я издадох за скрап :oops: със напълно ремонтиран двигател (трябваше и само боя). Продължавай в същия дух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ревни с колко задния капак на рс-са е по-висок от еркивия, че нещо нямам място.
RS-овият капак има наклона на стандартиня R-ков, т. е. не е по - висок. Просто спойлерът в края го прави визуално по - издут:

 

skoda130RS_11.jpgp117.jpg

 

141_1980130rs02.jpg

 

доста грешиш. липсват ми 10см. нали се сещаш, че има рс-ви. капака е с поне 5см по-висок. въпроса е колко? явно ще правя и капак.

 

засрах темата, който може да трие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре да е по висок 2 , 3 санта не повече , Ванка аз съм карал и без капак кво те притеснява незнам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се извинявам за отклонението от темата!

Ванка, капака на 130 RS не е по - висок в средата. Но ти направи каквото си си наумил, сигурен съм, че ще е уникално, защо трябва да е като на RS...

A всъщност щом правиш нещо - пусни една тема, та да не клепаме на другите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля да трия, щом на Наско не му пречи, пък и доста интересна тема зачекнахте. Понеже имам и 2-та вида капаци /оригиналдЪ/ тия дни ще ги замеря дали имат някаква разлика във височината. Според мен ако има такава, тя ще е от към страната на маската, понеже откъм задното стъкло купетата са еднакво високи.

 

п.п. Ванка, казваш че не ти стига мястото, а под капака всичко оригинално ли ти е? Щото на времето чехите едва ли са мислили за някой нашенец, дето след четвърт век ще реши да слага по-голям мотор на РС-а. Я най-добре наистина си открий една темичка и пусни снимчици, та да видим кое, как и защо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става с такава го направих :D има и един недостатак резбата на входа е 12х1 иска си преходче другия недостатак е че няма уграничител на буталцето (за ръчни имат зегерка за да не изкочи буталото когато натиснеш крачна спирачка )та сега лоста играе като ограничител което не е много лошо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо съм останал с впечатлението че е 10мм. Незнам дали имат разлика 100с от по новите (105, 120 и т.н.). Мисля че резбата е стандартна за спирачни тръбички.И леглото вътре си е за конус само кадето са малко по дълбоки резбите но слеко изпеляване стават перфектни. Тръбичката от задния троиник се нави без никакъв проблем. А за ограничаване на буталото да не изкочи при натискане на спирачките или лостовата ти система трябва да го ограничава или както си направих аз една чашка на стругар, която ползвах и за стоика на помпата. Но знам че си измислил как да го ограничиш. :smt017 А ръчната сега иска само завои smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чушка, ше взема да ти подаря един китайски фотопапарат, че да снимаш със мазни ръце :mrgreen:

=D> за ръчната!!! От много време и аз искам такава да си направя :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.