Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На момчето МВ то


anastas

Recommended Posts

абе днес моя кола/щерката/ беше в кричим и ми прати доста матрял smile045 и пак ще бъде. крий се под навеса. още не ти е дошла зелката в тиквата за кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 339
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    103

  • Krankenstein

    49

  • Skoda_Estelle

    44

  • maxrpm

    14

Най-много писали в темата

Най - новия модел японско окачване - "камикадзе"

Не мислех, че анастас някога ще сътвори подобна глупост като хондов мотор на мокро окачване, дето аз с 52++ коня му разказах играта, че полуоската сама си изпадна на земята при смяната

Случаино попаднах и ми стана яко , бати съединители ли не къса корони ли не чупи камиони ли не теглих полуоските чисто здрави ги свалих вчера , извода е ясен не вярвам на никои даже и на макса !

Mда, преди около 2 години някъде, много бях ядосан на тая полуоска, дето изпадна сама. Вече и аз май нищо не знам, едно е сигурно - на всички шкоди им се чупи всичко и това е :lol::lol: :mrgreen:

 

Ей сега ще видя какво първо ще сдаде багажа на моята, като я удавя с бензин в събота. Няма да се учудя дори и колана да се прецака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото караш с дългите кашкавалени полуоски... и Р-ката ми беше с такива, но се наложи доста бързичко да ги изхвърля. И после за 10 г. ръчки по ретро ралита се наложи да сменя само оная с износения конус, дето взехме нова от Сашо. А Наско го мани - той не ги прави за каране, а само за изложби - дотам и обратно на камиончето, какво да им се счупи? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 5 месеци по-късно...

Турбо франкенщайн.....Глава х22 колектор к20 дросел м50 и тепърва започва хибридизацията :D

предвидливо съм изтрил всички надписи

031711253.jpg?r=0

 

031711254.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нправих си горивна реика че пръскалките са си големи 870 кубика smile049 , маркуч на фи 8мм :D да се лее бензин....

Излезна ми 0 лв. замислям се ако трябвяше да купувам всичко..... те за тва не карам 911 turbo

 

031736608.jpg?r=0

 

031736609.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поясни малко за лаиците това пак хондьов матор ли е? Индексите поне на мен не ми говорят... а, и ако имаше хонди със задно щеше ли да ги твориш тия изгъзици? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е Кричим моторс къмпъни , да от хонди е сърбан мотора ... мен ме остави кажи кога ще те видя със шкода :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е Кричим моторс къмпъни , да от хонди е сърбан мотора ... мен ме остави кажи кога ще те видя със шкода :lol:

Чакам да слезнеш малко по на юг. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши или дрънни като тръгнеш натам, може да си джиткаме заедно и да ме гледаш с Шкода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червеното мъркуче е много спортно, с голямо Фи! :P

 

замислям се ако трябвяше да купувам всичко..... те за тва не карам 911 turbo

Скъпото май ще дойде с бавния и слузест охлюв smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Кога ти е рождения ден бре? Търкалят се едни свещички ен жи ка кат за тебе, а коледната елха вече е разтурена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.