Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На момчето МВ то


anastas

Recommended Posts

Хо хо хо тва е идеята на Otgorata момци и момици ,кара ми се нещо сторо за ежедневка даречим че винаги съм мечтал за една такава ежедневка писна ми от новите модерни колесни ...ся ше кажете абе изтрещя карай си новичкото и си броикай !! горския е виновен гата :lol:

004982032.jpg

004982048.jpg

004982050.jpg

никва козметика и галантност само малко сила одзаде

017476231.jpg

тва ще е след съборен проект етака за релакс покраи скарата със фенчетата smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 339
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • anastas

    103

  • Krankenstein

    49

  • Skoda_Estelle

    44

  • maxrpm

    14

Най-много писали в темата

Гледам, че си нямаш много работа, а аз с моята съвсем съм се забатачила - да ти я докарам за известно време на пролет да си запълниш свободното време, а? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maлий, поредният рат-род се очертава... а това черченичкото в бекграунда що е? Предполагам донор, муцуната му МБ, ама стъклото някак различно ми се чини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей,ти нямаш умаряне

Ами...

луд умора няма, само се поти :lol:

Ама в този форум сме доста smile004

Поздрави

 

П.П

Насе, нямаш ли някоя кутия от МБ с диф. 4.66 ? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maлий, поредният рат-род се очертава... а това черченичкото в бекграунда що е? Предполагам донор, муцуната му МБ, ама стъклото някак различно ми се чини...

бъдещия MBX

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ок, стига да не пипаш готиното червено МБ. То е моя господ

то стана като семеина реликва ,никакво пипане ....въпреки че са ми минавали такиква мислми smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да докараш добра реплика на МБХ ще е супер, че у нас май не е останало ни едно читаво в оригинал... или поне няма кой да ги възстанови. Чакаме с нетърпение развитието, само не цапай раздела с разни жълти мотори, маскирани в розово-зелено [-X :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, въобще има ли MBX наличен в България?

MBX съм виждал единствено в Чехия- невероятна гледка. Особено със спуснатите джамове smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, въобще има ли MBX наличен в България?

MBX съм виждал единствено в Чехия- невероятна гледка. Особено със спуснатите джамове smile035

 

Луканов е имал МВХ ако не греша. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луканов е имал МВХ ако не греша. :-k

За МВХ не знам, но Фаворит е имал със сигурност./спомням си едно интервю по ТВ/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не напраиш един лют прототип като ще го режеш ( най - малкото е по красив от МВХ -а според мен )

016598555.jpg smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не напраиш един лют прототип като ще го режеш ( най - малкото е по красив от МВХ -а според мен )

smile035

Като се замисля.... в нашия клуб май нито едно кабрио нямаме... :? :? :?

Срамота!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме бе, Голф 1 GTI :mrgreen: Също много отдавна бях чувал за някакъв пич - художник или склуптор с оld felicia от пловдив, ама те пловдивчани са люти, при тях хлабаво няма, за който и да се замисля дето познавам и дето не познавам, Шкодата му еее нема такава - като я видиш и ти идва дааа.... и смачкаш педала и да и изправиш ръчната :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мвх по нататака :) ся да направим ежедневка пък другото живот и здраве догодина (пази ги Ванка )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, въобще има ли MBX наличен в България?

MBX съм виждал единствено в Чехия- невероятна гледка. Особено със спуснатите джамове smile035

 

Луканов е имал МВХ ако не греша. :-k

 

Имаше една сива в кв. Изток /маалата на Луканов :) /, за последно я виждах към средата на 90-те, ама тогава вече я караше някакъв изпаднал тип... иначе съм чувал легенда за такава от Жоро на баня Мадара, а и в Русе има 1 в момента, доколкото знам от rsk. Пловдивската Фелиция кабрио, всъщност предния модел S450 не е на художник, а на собственик на верига автосервизи. Поддържах връзка с него, докато се занимавахме с идеята за Шкода ретро спорт клуб и човека беше поканен за почетен член.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да се стърпя да не ви покажа това:

http://folprecht.blog.idnes.cz/c/44185/ ... becka.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Брутално.

Просто не ми се искаше да повярвам, че мъркуча е къс :lol:

А и забележи колко сме изтрещяли- този мъркуч въобще не ни е трябвало да го връзваме отново там. При 120ките към блока има тапа и 4ти цилиндър не се охлажда въобще. Как не се сетих...

Удължението на мъркуча рулира обаче smile048 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.