Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща на Немска земя.


Recommended Posts

Колко малък е света,така с колегата Peshu който живее в Германия се видяхме и му разказвах на дълго и широко за нашия клуб и колегите с който поне аз се познавам.

Момчето е много точно,тъй като свърши голяма услуга на друг наш колега(той да не се скатава).

Ето и малко снимков материал:post-3740-138453184578_thumb.jpg[attapost-3740-138453184628_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път тръгваш с пачка стикери и лепиш наред ! Разпръснали сме се из цяла Европа. Важното е да поддържаме връзки помежду си.Браво !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Както бях обещал,стигна се до нова среща с колегата Peshu за да му сложим стикер.
Сега вече ще го разпознават из пътищата на Европа.post-3740-138453250945_thumb.jpgpost-3740-138453250983_thumb.jpgpost-3740-138453250987_thumb.jpgpost-3740-138453250989_thumb.jpgpost-3740-138453250992_thumb.jpg
След кратка раздумка на по чаша кафе ,трябваше да тръгвам, защото имах доста километри до Холандия,а там имах среща с друг шкодаджия(flexos).
Снимки от другата среша в Холандската тема ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Както се вижда от вчера и аз имам стикер на задното стъкло! :) Лятото търсих във Варна,но нямаше никъде,но благодарение на bega4kata i micyri моета мечта стана реалност! Благодаря ви момчета!  :eusa_clap: След кратка дискусия с Цецо,решихме да го лепнем отзад и долу до чистачката - и смятам,че стана добре! Не ме дразни,когато ползвам средното огледало,големината на стикера е оптимална,а и се вижда добре отвън,дори през тонираните стъкла! Поздрави на всички.

п.с. Искаше ми се когато правихме снимките колата да не е толкова мръсна,ама тука вали на всеки 2 часа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Ето поредната среща на която си поговорихме с Peshu ,разказах му за събора ,дискутирахме някой роботи ,пихме по кафе.

Срещата трябваше да е 3 в 1(както е модерно да се казва сега),Аз, Peshu и esto,но и това ще стане другия път.

Групата в Германия се увеличава,май ще стават 3-ма: 2 комбита и едно друго шкоде....ама още се пече работата.

Ето фото:post-3740-138453309001_thumb.jpgpost-3740-138453309047_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Ето една дълго очаквана среща с колега,който вече кара друг автомобил от VAG групата ,но с шкодови джанти.
Това е той,малко променен ,малко позабравен,но все така готин и отзивчив.
post-3740-138453420558_thumb.jpg
Помните ли го? Момчето с наи-красивото комби!
Човека който не хабеше сили,пари и нерви за колата си.
Та побъбрех ме си на дълго и широко за някой работи ,пихме по кафе и всеки пое по своя път.
post-3740-138453420618_thumb.jpg
Срещата щеше да стане и по-многобройна, ако по-рано бях се разбрал с Peshu за мястото и часът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.