Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Списък с телефони


PRR

Recommended Posts

Добре де, защо чакахте до сега? Нарочно не обновявах списъка за да си губя времето непрекъснато и хоп - пак ](*,)

 

Ще извиняваш, но просто темата я видях малко преди да пусна мнението! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 147
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    18

  • C2H5OH

    6

  • maxrpm

    5

  • beer_champion

    5

Колега, PRR,Видях, още не си ме добавил към списъл и да направя една последна корекция.

 

Казвам се Станислав. Студент съм в УНСС (Застраховане и социално дело)

Работодател ми е: Изи КРЕДИТ (Easy Credit)

Длъжност: Мениджър Развитие.

Телефон: 0898 509 130

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам се Добромир Николов.

град Добрич, Силистра

Завършил съм бакалавър "Стопанско управление"в РУ "А.Кънчев" и магистър "Валутен и митнически контрол" СА "Д.А.Ценов" Свищов.

Работя в Община Добричка. Работата ми е свързана с писането, управлението и изпълнението на проекти финансирани от Европейските структурни и кохезионни фондове.

В свободното си време се хващам "на частно" с дребни ремонти на автомобили и ремонти на жилища.

тел. 0898 543054

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами докато Пепката още не е обновил списъка да мина метър покрай другите smile001 Пепи ще ме извиняваш много, въпреки, че всеки ден преглеждам форума по 3 пъти, тази тема за сефте я виждам.

Та Казвам се Жоро, от София кв. Подуене, следвам Бизнес Администрация, работя..... това напоследък е нещо много преходно, но в скоро време (може би 1-2 месеца) ще отварям кетъринг фирма , ако някой има нужда цените наистина са, като да си свършите работата и всички да са доволни. В свободното време.... чопличкам или мойто Оки (повечето са запознати с проектчетата ми) или се пипа нещо на частно. Тук бих могъл да бъда полезен отностно колиците ви с много неща, а ако аз не мога да ви свърша работа бих могъл да ви насоча на някъде. Години работих като монтажник и производител на дограма. Занимавах се с ремонтни дейности (ламинат, шпакловка и т.н.), но тук имам жокер - тъст ми :) Той си е баш майстора :D

Тел : 0895/786483

 

Айде Поздрави smile159

 

ПС: Пепи не ме мрази много smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, аз пък все забравям да се драсна тук.

Казвам се Симеон Дренков, уча БИН (Библиотечно информационно науки) в СУ и работя (с интернет, сайтове и т.н). Живея в ж.к Надежда 2. Телефон 0888 02 74 51. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооох, много станахме закъснелите -:((

Навеждам смирено главица и ....пиша:

Наско от Пловдив

0886 799 472

счетоводна кантора

riator.eood@gmail.com

/варненски възпитаник.....винсаджийче/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що видях темата -

Име: Петров. Адвокат съм от 11 години, преди това работех за държавата - пак в правосъдната система. тел. 0887 890 788, Кантора в София - Лозенец

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен...

Хари Ангелов,авиотехник,София/Манастирски ливади/

0889665279

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

:oops:

Ирина, машинен инженер ( smile035 :smt017 ) от 6 години конструктор на колесни багери ( smile150 ) .

Пловдив, 0886721080

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Нови Т.Т. данни за мен.

Работя в Карфур - Цариградско шосе, продавам бяла техника.

тел: 088 / 6259986

098 / 8741094

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

да се запиша и аз като най-новото попълнение във форума за момента

име: Николай - викат ми Никалас

местоживеене - Поморие

месторабота - Бургас

професия по съдба - сладоледаджия

тел. 0888 391550 и 0899 807507

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, Пепи обръщам се и към двамата защото не съм сигурен към кого конкретно да се обърна за да направи една корекция! Телефонът, който съм дал за контакт 0898 509 130, вече не е валиден. Телефоните, на които мога да бъда открит са:

 

0894 8888 02 % 0878 8888 02

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.