Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Списък с телефони


PRR

Recommended Posts

 

Жоро приемам поправката прав си, да не кажа че сега е инж. Георги Минчев

 

Да, щото Вилхелм Пик е комунист! ;)

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...
  • Отговори 147
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    18

  • C2H5OH

    6

  • maxrpm

    5

  • beer_champion

    5

Казвам се Иван Рабаджийски. От Карлово съм. Интересът ми към форума е поради факта, че баща ми и дядо ми навремето имаха шкоди. Завършил съм магистратура "транспортна техника" във Висшето транспортно училище - София. Карам задочно второ висше - в Лесотехническия университет, "горско стопанство". Работя във Вазовските машиностроителни заводи - Сопот, площадка Иганово, длъжност - монтажник сложни изделия. Това е десетата ми месторабота. Телефон :

 0898 919951.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя, че от ноември 2016 г. насам съм млад писател - издадох първата си книга, романче, казва се "Да поиграем на войници".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Име: Милен; местоживеене: Пловдив. Отскоро собственик на Шкода, потребител на форума и член на клуба. Занимавам се с картинки за каталози за резервни части. Потребявам успешно Photoshop, InDesing, Illustrator и др. Не се плаша от фотоапарат. Тел.: 0879 69 41 61.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте. Казвам се Цветомир. Живея и работя в Австрия по точно Горна Австрия. Ако мога да съм полезен на някой. 0896 5933оо и 067761704272. Работя в хотел-ресторант. Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Доколкото хората са ми писали, било на лично, било тук - да, актуална е информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Многократно ме е спасявал този списък, когато ми е трябвал телефона на някого :) 

 

Моите данни са се променили от: Лозенец, Овча Купел, Лъвов Мост  

 

Тоест, само Овча Купел е актуалното към момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Михаил Петков:гр. Варна :

работи в сервиз за металорежещи машини имаме си и наши машини(универсални и програмни):Преди като имах време много съм се ровил по вагове,винаги бих помогнал на колега в беда,дано не се налага.

тел: 0888771437

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

До "PRR" - Привет, Моля за малко корекции в моя ред :) В графа "Work" да пише само: "Всичко свързано с Компютри" и в графа "Phone": +359897696967. Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Пропуснал съм тази тема през годините. Казвам се Иво, живея и работя в гр. София, занимавам се с търговия на черни метали, изработка на метални конструкции, навеси, козирки, огради, врати и подобни. Също така с търговия на профили и елементи за парапети и прегради. Производство и монтаж на парапети от алуминий, от неръждаема стомана /AISI 304 и 316/ и стъкло /изцяло стъклени парапети от закалени триплексни стъкла/. Тел. 089883IIII

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз не съм се отбелязал. Казвам се Ивайло, от гр. Пловдив. Занимавам се с изработка на изделия от неръждаема стомана, главно за хранително-вкусовата промишленост. Разполагаме и с металорежещи машини - универсални стругове и фрези, чиято главна цел е да подсигуряват нужни детайли за изделията ни, но изпълняваме и външни поръчки. Тел.: 0887944838

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линка в първия пост е актуализиран. Проверил съм, доколкото е възможно, актуалността на списъка. Ако някой има коментари, моля да ми пусне едно лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, PRR написа:

Линка в първия пост е актуализиран. Проверил съм, доколкото е възможно, актуалността на списъка. Ако някой има коментари, моля да ми пусне едно лично съобщение.

 

 

Редактирай текста така -  Само аз ли съм пенсионер? От София съм, зимата съм на топло  в апартамента , през лятото съм в село до София, ремонтирам и възстановявам велосипеди. Тел 0878569885 Тошо.

 

Не можах да се сетя как се пише л.с. , затова  го написах като отговор.

Редактирано от shotik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...
  • 1 година по-късно...
Преди 15 часа, C2H5OH написа:

Пепи редактирай и моите плийз.

0998 741094

+44 7438 625876

Телефоните са оправени, само дето нито живееш в Люлин, нито работиш в Карфур, нито ... Важното е да сме здрави :D 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, PRR написа:

Телефоните са оправени, само дето нито живееш в Люлин, нито работиш в Карфур, нито ... Важното е да сме здрави :D 

Ми....ше бръкна да го променя бре, ама къде, щот не видях?!? А и има ли някой да работи в Карфур в България ?
И съм си сбъркал телефона. Правилният е 0988 741094

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мише, Карфур го няма от 20 години (май) в България, но ти от тогава не си си оправял данните ;)

Телефона е променен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, PRR написа:

Мише, Карфур го няма от 20 години (май) в България, но ти от тогава не си си оправял данните ;)

Телефона е променен.

Това се опитвам да ти кажа. Не намирам къде да направя промяната. Не си виждам детайлите. Или по-скоро не знам къде да бръкна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, C2H5OH написа:

Това се опитвам да ти кажа. Не намирам къде да направя промяната. Не си виждам детайлите. Или по-скоро не знам къде да бръкна.

Линка в първия пост ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.