Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Ами какво ще кажете ако отидем на ралито сутринта в Бургас, и да направим срещата там.Може да отидем с 2 коли и да поделим горивото.Аз 99% ще ходя на ралито,ако има желаещи ,казвай те.Ако ли не,остава старата среща(17ч. -3та буна) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз за ралито мааи няма да ми се получат нещата, ама за срещата ще доида, че вече почнах да забравям как изглеждате :oops:

 

ПС: Нещо трябва ли да се носи? (гледам некви вина мезета...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки сигурно ще качат колегите ама голям срам брахме!!! Влизаме в кръчмето на 3-та буна и гледаме една маса с 10-15 човека от Форум Пежо, след малко влизат още 20-тина от рено форума на друга маса, а ние си седим тримата на една маса за четирима и си викаме по добре да не казваме че това е сбирка на Шкода Форум. Най-забавното беще че накрая една котка явно ни съжали и се настани на четвъртото свободно място на масата. Надявам се повече таквиз издънки да няма!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки сигурно ще качат колегите ама голям срам брахме!!! Влизаме в кръчмето на 3-та буна и гледаме една маса с 10-15 човека от Форум Пежо, след малко влизат още 20-тина от рено форума на друга маса, а ние си седим тримата на една маса за четирима и си викаме по добре да не казваме че това е сбирка на Шкода Форум. Най-забавното беще че накрая една котка явно ни съжали и се настани на четвъртото свободно място на масата. Надявам се повече таквиз издънки да няма!!!!

 

Ми те не подбират клиентелата от форума. Важен е мерака на момчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам къде да пусна темата,защото днес имах 2 шкода срещи(Бургаска и Варненска).

Сутринта със сина направихме една скоростна отсечка до Бургас да наблюдаваме ''Писта Бургас'' последен кръг от пистовия шампионат на БГ.

Там естественно се видяхме с колегите Valdo и Филип Каролев и заедно гледахме гонките.След края на състезанието просто нямаше как да не опитаме прословутата шкембе чорба на Karolev.Няма да казвам колко лъжици червен пипер и люти чушки сложи в чорбата си Каролев :oops: smile012 Не можах да снимам,щото на телефона обектива му се изпоти стъклото smile091 .''Филипе, извинявай брато ама не можах да не те издам''

След светкавичното изгълтване на чорбата се метнахме на ''Пенсионираната бегачка"и с мръсна газ потеглихме за другата среща във Варна.

По пътя имах чувството че участваме в филма "Бързи и яростни",защото се засякохме с групичка GOLF-ри(стари приятели), и не усетих 130-те километра до Варна.

Както вече сте разбрали,Варненската групичка беше много малко(3 -ма колеги)+нов колега който дойде само да се запознаем и си тръгна поради уважителна причина.

В заведението наистина щях да потъна в земята :oops: (случайно и в двете групи на Пежо и Рено) се видях с познати,та се чудих какво да ги лъжа(отностно бройката ни).Ама после стана весело,имаше : -Нащата маса поздравява вашата.И найстина по едно време една котка взе че се намести на 4-тия стол на масата ни.Тя от по-рано се увърташе около колата на банкера.......http://www.snimka.bg/?album;aid=436108

Утре ще кача другите снимки,че тука ме чака една ''шопска салатка'' с няколко ракйики. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път присъствах на шкода сбирка, за мое съжаление не беше най-многобройната...

Но все пак се запознах с нови (пекани) хора, и с удоволствие ще дойда на следващата,където се надявам да сме на 4-ма :D

Ето малко снимки и от мен, съжалявам за лошото качество, но телефона ми не прави супер снимки през ноща smile001

 

phpGNeb0pPM1.jpg

phpLG4KqUPM2.jpg

phpUsnFZ1PM3.jpg

phpbDazRAPM4.jpg

phpEEpyZ8PM4.jpg

phpOc81ksPM5.jpg

Верно котето ни съжали и се присъеди към нас, но за кратко.Впоследствие беше изхвърлено от "управата" на заведението smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

phpOc81ksPM5.jpg

 

smile091 smile091 smile091

 

 

Ако ние в Сф. пускаме такива снимки от нощните кафета по OMV-тата трябва надписите да са следните:

- SKODA CLUB

- ГЕЛЕ (кротък клошар, спящ в OMV)

- Шаро, Балкан, Буби и Лайка (кастрирани койоти)

smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, явно момента за среща се оказа неподходящ! Повечето шкодомани бяхме заети, а имахме и трима гости съфорумци от софия, та и на тях трябваше да отдадем нужното внимание. Имах желание да дойда, но нямах възможноста. smile190 Банкерчето даже ни завари в сервиза връщайки се от срещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и обещаните снимки,малко лошо е качеството,ама ще ни познаете smile049

http://micyri.snimka.bg/automobiles/nay ... 2.15626760

а това са колегите от Пежо клуб и Рено клуб който се оказаха и познати.

http://micyri.snimka.bg/automobiles/nay ... 2.15626760

Между другото що не организираме срещите си примерно всяка последна неделя на месеца.

Така всеки ще си прави от по-рано сметките за идването си.

Че много се изложихме този път. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.