Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

Това съм го изпуснал, но съм на линия - няма да имам време за кафе, но ще дойда да се видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Добра среща се получи. Побъбрихме, пихме по кафе и се посмяхме много благодарение на Искрен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност днес открихме 2015 г. със среща в Гранд Мол - Варна (ниво -2 паркинг/2 пред Subway).

 

Обсъдихме консервантите и оцветителите в храните, скоростните кутии и съединителите.

 

А ето и една снимка на действащите лица, доволно погълнали своята доза Е-та :)

 

post-14330-0-08375400-1422822374_thumb.jpg

 

Закъснелите бяха назначени за фотографи, а и този път нямаше любезни каки да ни снимат заедно.

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

Не е точно Варна, но събота и неделя мисля да съм на Каварна Рок, та ако има някой в района с желание за обедно-следобедна бира да звънка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, да ми нагледаш къщичката, и да и кажеш, че Август идвам.

Единствената , със знамена на Община Каварна, ЕС И РБ...

В ресторанта на хотел "Соленков", всичко е вкусно и прясно! - има/няма, 50 метра преди фамилната къщурка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги,

От около седмица съм горд собственик на Skoda и се чудех дали скоро ще има среща, да дойда да се похваля, да получа някой съвет и да се порадваме на колите си. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл.

Ще има среща на 11-ти.Тоест тази Събота.Сборен пункт широките парк места след топлата вода посока заведенията. 19:00 часа старт на събитието. Програма
1. Сладки приказки
2. Пробване на студената бира на някое заведение. ( едно от заведенията има и детски кът ако има деца може да се ориентираме там )

Ще се радваме да се запознаем и да ни се похвалиш с новата Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,да.

Чакаме те.

Днес къде беше тръгнал пеш?

Отсреща, ходих до Орекса за едни ВиК материали. В събота съм там. Имам да слагам някои нови неща по колата и ако успея ще се видят. Дано си сложил металните пластини по дръжките на вратите, че искам да видя как стоят. Имам и забележка относно стрелата, ама ще кажа там на място ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм нов във форума и на 11-ти бих се присъединил към вас, за по бира :)

Ще мина със Сюпърба , дано да се намерим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.