Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Здравейте колеги, мисля че дойде време за една есенна Варненска среща. Предлагам другата събота или неделя 11 или 12 октомври на Рапонги от 16 часа. При лошо време ще променим мястото на Гранд Мол .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направим срещата на 12.10 от 16 часа на Рапонги.Ако времето е кофти ще го мислим на място.

 

PS. По спешност се наложи да отскоча до Македония и се надявам за срещата да се върна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за двете дати съм ок.

За съжаление има промяна в плановете и няма да съм във Варна на 11 и 12 :(  Приятно изкарване на тези които ще се присъединят, още повече че и времето го дават да е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща се получи, поговорихме си за гуми и джанти. Поцъкахме пред самолета на Сами и пихме по едно кафе.20141012_180119.jpg

Редактирано от tonykrys
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно беше определено! Събрахме се приятна тайфа...... пък и учителката гледам се е справила с фотоса. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учителката наистина добра снимка е изпраскала,ама добре че изчистих обектива на Тони :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За следващия път ще я изкараме да снима малко шкодилаците :)

 

Наистина приятна среща  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам... може и на по няколко, но и графичните програми на Тони няма да ни помогнат тогава... :lol:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснете малко снимки и на колите де...само мъже ли ще гледаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и жени, но в случая снимат. А коли не - повечето бяхме дошли с тролея - все пак е Skoda Solaris Blue Drive. :D/

Редактирано от Gerdjikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и жени, но в случая снимат. А коли не - повечето бяхме дошли с тролея - все пак е Skoda Solaris Blue Drive. :D/

 

Аз като гледам и главния механик на тролеите липсва от снимките явно  не е дошъл .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.