Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Аз мога и в неделя да кажат и другите кога им е удобно.
Ако искате часа на срещата да е 18:00.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има два вариянта:

1- събота 26.07 от 18:00ч. на последния открит етаж на Гранд Мол

2- неделя 27.07 от 18:00ч. на същото място.

Моля колегите които възнамеряват да присъстват да пишат кой вариянт предпочитат ( може и двата ) събралият повече гласове вариант до 12:00ч. на 26.07 събота остава като дата за сбирката.

 

1 и 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се вижда от големият интерес срещата остава за неделя 27.07.2014 от 18:00 часа на последния открит етаж на паркинга на Гранд Мол.

Надявам се да не сме само трима, но и така да е ще си прекараме добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Добро утро,

Засега не съм идвал на срещи на клуба, но идеята ми е ако искате да направим една гора с BBQ и ледена бира тази неделя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, ще се радвам да се запознаем. Идеята ти е добра. Аз тази седмица съм извън Варна, но ви пожелавам приятно изкарване ако се събирате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колегата Alpinjuga си направихме приятна среща.Цецо е много готин,откарахме до 11часа в приказки.

post-1700-0-96690900-1407310085_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че намери време да се видим и следващите пъти пак надявам се, на мен ми беше приятно :) А стрелата на живо изглежда още по-добре отколкото на снимките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво изглеждат бяло и черно ... :doubleup: , а фона на снимката е супер :sunny: , очакваме още подобни снимки от срещи на такива места :sorry:

П.С. Сами , на снимката почти си закачил караваната за колата ... :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.