Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

Мерси, Мишо.

 

Но заслугата е (сега като си гледах Мод панела) на колегата Хашек. Той е главен заподозрян в това дело.

 

Незнам,но на мен само в този раздел и само в тази тема не ми излизат опциите на МОД да променям тема като важна/съобщение и тн..... smile021

 

 

ами пак добре че си се сетил да пробваш да го направиш след като те мрънкаме от половин година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

Разделът има 2-ма модератори, аз ЛС за закачане на тема не съм получавал. Снощи я качих по собствена инициатива (все пак съм от Вн), както бях направил със софийските и бургаските срещи след получени ЛС от съответните колеги.

 

И между другото не е лошо по пример на столичани да си забием точни дни от седмицата и точни часове, за да не става темата чат :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз бях предложил 1-ва и 3-та неделя на месеца да има срещи!

Мястото е известно,за часът мисля че трябва да го корегираме защото почнаха жегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако никой няма нищо напротив, правя темата всяка 1-ва и 3-та неделя от месеца с час според конкретната уговорка.

 

А, и още нещо, може да я позачистя, сиреч да започнем то нулата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той докато дойде с тази "бърза" кола....... бая бутане ще падне :mrgreen: (нищо лично Влади)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех ма майко формула има.Сами ще си взема телевизора и ще те пусна да я гледаш на съраунд в моята кола

 

 

еми предложете друг час то и бес това се стъмва към 20.00 така че все ще измислим нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз сега трябва да изляза и няма да има откъде да проверя форума така че като се разбере в колко часа е уговорката моля някои да ми прати едно смс-че на номер 0884 779 866 благодаря предварително =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм в Австрия,ще присъствам виртуално на срещата.

Сипъл съм си една ракиика(разградска гроздова) и чакам снимки. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.