Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Срещи във Варна


micyri

Recommended Posts

  • Отговори 1.1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    180

  • micyri

    157

  • BlackPearl

    66

  • mihailstoianov

    65

Най-много писали в темата

А не е ли по-добре ,да го направим в събота около 14ч.,така ще можем да вкараме и по някоя друга бира с барбекюто,а и после да караме.

А и в събота съм на работа до към 13.30ч.,Самито в петък вечер е до 18ч. в гаража и за него е по-удобно за събота.

Желаещите за гостуване на BlackPearl,да изкажат мнение.

А домакина да се стяга с барбекюто smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи от събота или неделя и аз може да доида да се запознаем и да ре разходим до добрич, и според мен някоя кръчмичка приветлива ще е добре да намерим =)) надявам се да мога да доида =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде в събота 14ч. на метро.Ако някой има други предложения има още някои ден за промени :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и аз да дойда,но не обещавам щото нямам настроение за веселби нещо

мисля че е по добре на някое заведение -за да не притесняваме Ися

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че е по добре на някое заведение -за да не притесняваме Ися

 

 

и аз така мисля

 

 

 

може и аз да дойда,но не обещавам щото нямам настроение за веселби нещо

 

 

не се притеснявай,няма да се веселим,а ще пием по бира и ще разменим по някоя приказка

 

п.п.като ти разкажа за моето колче и туртинетката ще видиш,че ще ти стане по-спокойно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз само бъзикам Искрен за барбекюто,където кажете.Той Искрен ще ни заведе на някое от любимите му кръчмички.Опа ,ама той дали ще може да събере "черната перла" до събота? smile091 ,с тез червени домати,грешка маркучи. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те събера аз. Тъкмо звъннах на тренера да видя кога имам мач- в неделя е.

 

Събота съм свободен като волна пеперуда :) .

 

Където предпочетете,там ще ви закарам.

Иначе не ми е проблем да запаля барбекюто и да ударим мезето.

След като искате на кръчме-няма проблеми.

 

В момента даже в градската на кортовете има турнир по тенис. Може там да отидем на ресторанта- ще ядем и пием и ще гледаме тенис :) ,ако не -другате ще ви закарам-няма ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,защо -обаче при аматьорите.

Нямам време да се занимавам-преди играех във В група (Албена и Орловец). Този сезон пак ме искаха-но нямах възможност-тренировки, пътувания за мачовете (заминава ти уикенда).

Играя си в селата.

Ето нещо смешно + прецедент.

Миналия сезон ме трансферираха от Дропла (балчишка област-там бях последен защитник,капитан и биех дуспите) в стария ми отбор (в който съм играл и във В група)Орловец (село Победа-Добричко-като поради некадърност на вратаря и контузия-пак си минах на вратата-сега ни съм капитан, ни дуспи бия :( -само се карам).

Преговорите бяха на високо ниво :) едните казаха-даваме го за 200лв.... В крайна сметка ме спазариха за 100лв и банкет.

Всички ми се хилят и ми викат най-скъпият трансфер в историята на селския футбол :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве аз сериозно те попитах,нали знаеш че съм бивш спортист.Сега и аз ритам за удоволствие с бивши футболистчета от Тича(Черноморе),а иначе имам колега от Г.Тошево се работи във Варна добър футболист бил в тамошния отбор,а колегите ми в София те всички футболисти,половината играят по селата ,другите в работнич.първенство в отбора на "Интерлогистика" smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взехме да развоняваме темата :)

viewtopic.php?f=1&t=14411&hilit=%D0%A8%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%BE%D0%BD+%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8

 

После ще трия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е гпс координати на мястото за среща, малко по-подробни обяснения и тел. номер на домакина, ...може би ще успея да дойда за срещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиваш до паркинга на метро кам 14.00 и гледаш каде са се сабрали няколко шкоди и да знаеш че сме там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 шкоди се събраха, даже и мойта барака се завлече и прибрах приза за най-дърта кошница с общ резултат повече от всички други взети заедно smile168 smile091 smile035

Аз и пет пъти да питам се тая, пак обърках мястото за среща и зех да търся МЕТРО в Добрич, то нямало и ме гледат като изкопаемо от марс...та се сгрявам че става дума за метро във Варна и кръгом обратно. По пътя да земат да застанат двойка куки на пусия с радар на изхода на Аксаково гледам святкат ми, намалям, подминавам...гас и оп се натресох на следващите. Викат акт ще пишем, туи онуй няма smile048 , възражения - ми няма :evil: , честито заминавай [-X :smt034

Втори оскар взех за най-мръсна и очукана талига след близка среща с едно дърво :!: smile040 . Даже кората му не можах да обеля :?

Като се окичих с медалите се разделих с компанията :( , мойта разходка до Добрич вече си я бях взел, а и след обилното каране от Търговище през Пловдив до Варна, Добрич, Варна нещо зе да ми се доспива и не бях точно в настроение да дръпна Октавиите. Размина им се тоя път, ама като ги сбарам пак няма да ги пожаля smile096 smile117 :smt019 smile131 smile050 smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напривих ме си хубава среща на гости в Добрич на колегата Искрен( BlackPearl).Само времето не беше с нас и провали запалването на барбекюто,но мероприятието се проведе в градската градина в много готино ресторантче. :smt017

На дълго и на широко бе дискотирано проишествието на bega4kata и проекта на BlackPearl.Найстина черната перла изглежда супер и труда на Искрен заслужава адмирации.Интересното беше ,че BlackPearl имал и друго "хоби", което се беше скрило под задните стелки в купето. smile001

Ето и малко снимки : http://micyri.snimka.bg/automobiles/dob ... 5.15214948

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.