Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 100 / 110 стана на 40 години


rsk

Recommended Posts

тази кола не я спират-пукват я от каране

често я засичам някъде

нооо-Голям кенефффффф е

 

Щом е очукана, но върви на пушка, значи е истинска бегачка, а не манекен smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и няколко снимки на колегата "kristiqn" :arrow:

post-436-13845311255_thumb.jpg

post-436-138453112604_thumb.jpg

post-436-138453112613_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и няколко снимки на колегата "kristiqn" :arrow:

Аз ли съм недоскив, или е играл фотошопа на тия снимки :-k. Емблемата и предните калници в частта си под бронята нещо много странно ми изглеждат с тези отсечени краища smile048.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не го разбрах - по твоята логика сигурно и Фердинанд Порше е трябвало да се обеси :-k

 

Просто Сашо май (отново) е в период, в който мрази Шкода smile049. Аз поне така го разбирам...

Правилно си разбрал. Още ми държи влага от миналата неделя, когато установих че бендикса се е прецакал от седене, но ще ми мине

Поршето е душата на умряла шкода, а шкодата си е шкода.

Едното е made in Germany by високо платени инжинери, а другото е made in Czechoslovakia by затворници на режима, опитващи се да си намалят присъдите, без никаква инжинерна мисъл. По някакво странно чудо, второто се е оказало доста бърз автомобил, със спортен характер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и няколко снимки на колегата "kristiqn" :arrow:

Аз ли съм недоскив, или е играл фотошопа на тия снимки...

 

Според мен тенекеджията си е поиграл ;)

 

.... а другото е made in Czechoslovakia by затворници на режима, опитващи се да си намалят присъдите, без никаква инжинерна мисъл. По някакво странно чудо, второто се е оказало доста бърз автомобил, със спортен характер

smile091 е т'ва уби всичко детско в мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

.... а другото е made in Czechoslovakia by затворници на режима, опитващи се да си намалят присъдите, без никаква инжинерна мисъл. По някакво странно чудо, второто се е оказало доста бърз автомобил, със спортен характер

smile091 е т'ва уби всичко детско в мен!

 

И не само в теб smile048. Това си е направо за "Златния фонд" - да се пази за бъдещите поколения Шкодаджии smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.