Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

04 - 06 Септември Докси, Чехия


Rapid

Recommended Posts

Колеги има ли желаещи тази година да отидем до Чехия на туниг събора в Докси ?

От колеги които са били там знам че това си е най-якото шкода събиране. Още има време да се организираме. До колкото знам спането е на палатки, но май има и други опции.

Пътя от София е 1300 км (ако се мине през Сърбия) от които 1000км са магистрали.

Така че моля, който има желание да сподели.

Ето линк с карта http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Itineraires?strStartLocid=31MzU1bzExY05ESXVOamszTmpNPWNNak11TXpJeU1qVT0=&strDestLocid=31NHN6bGkxMGNOVEF1TVRFNU5EZz1jTVRRdU1EUTNNVEU9strStartLocid=31MzU1bzExY05ESXVOamszTmpNPWNNak11TXpJeU1qVT0=&strDestLocid=31NHN6bGkxMGNOVEF1TVRFNU5EZz1jTVRRdU1EUTNNVEU9&empriseW=315&empriseH=275&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=17/08/2009&indemnite=&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спането може да е на палатки.

Другите опции са:

На 500м от парка (в Докси) има къщи,които се дават под наем (етаж).

Аз,BOZZI и един авер спахме там за 30евро на човек (за 3те вечери- 10евро на вечер).

Имахме абсолютно всичко необходимо. (само сателита беше повреден и не гледахме висшата лига-а там в техния спорт бар им викаме: Ливърпул,Челси-те ни правят [-X Слован,Слован Либерец :).

 

Но това беше преди 2 години,сега да е около 20евро на вече (предвид,че е криза).

Хубаво би било да се отиде и тази година. Има идея,има ентусиасти,но ..........

 

Ако имат възможност,съветвам колегите да отидат-тъй като англичаните се събират през година и те.

2007 бяха,сега 2009 пак ще са там.А те ,заедно с чехите са манияци относно силов и оптичен тунинг и идват само с РСки.

Но най-хубавите коли са разбира се на чехите-като оптика и като силов тунинг (на Чачичек РСа 4х4 и на Ханц Октавията от Турбо Девилс).

 

Но все ми се мисля,че доста сме закъснели с темата- като организация,стиковане и тн.

Дане казвам,че през 2007 след като Миро пусна темата-всички се юрнаха:Айде, а после отидохме 10 човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък ще правим ли? smile035

Ами меже да направим.

1. За сега сме Аз и брат ми с 1 кола(Рапид-а)

 

Ами да доста закъсняхме, но време има все пак с по-новите коли 1000км по магистрали нищо не са , колко му се се иде за 2-3 дена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя цялата работа е около седмица.

2дни нататък-2дни назад (при минаване през Румъниеще :) ) и 2-3 дни там.

Ей ти я цяла седмица.

Все пак трябва да се планира и отпуска.

Трябва да се търси и другарче-да си делнете и нафталина/бензина.

2007 ни излезе по 200-250лв пътя някъде+спането още 60лв за 3 дни + около 50-100лв за манджа.

В Докси като нападнахме ЛИДЛа-от всичко си пробвахме :) .

Ако ще се минава през Сърбия е ОК- за тези които имат паспорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да съм в Бг по това време, освен това моят син тази година е първолак и ще има нужда от приготовления.

 

За догодина планирам да посетя "Спартакиада" в Чехия през август с Квета :lol: За Докси не съм мислил, но дотогава има доста време.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, ако имаш свободни места в Рапида може да се замисля - тъкмо ще ви помогна за горивото. Но да видим все пак и други коли ще се включат ли, понеже само с едно ретро на толкова дълъг път си е малко рисковано...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, ти през това време разработвай усилено новия мотор, за да няма изненади по пътя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, имаш адаш в близко до Докси градче. Петър е родом от В.Търново, но живее дълго време в Бела под Бездезем - на 8км. от Докси. Имам му телефона, той може да ви помогне с предварителната резервация и мястото в къмпинга. Също така може да ви посрещне в Млада Болеслав и да ви ескортира.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не чудете ами пускайте отпуска.

Тази седмица имам едно обикаляне из стараната, та на шкодака ще напрвя 1000км за тест.

Ами понеже не съм ходил до сега и не знам трябва ли някава преварителна резервация ?

Мислим да сме палаткаджии. Или местата в къмпинга са ограничени ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо да се чуете предварително с Петьо. Той е приятел с Дейвид - организатора на Докси тунинг шоуто, и ще го предупреди за пристигането ви. Пък и вие можете да му свършите някоя транспортна услуга на някоя друга бутилка ракия например.

 

Тел.: +420602951471 - Петър Петров, гр. Бела под Бездезем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще сте на палатки и ще пестите (по 10евро на вечер) един съвет от мен.

 

Прибирайте всичко-документи,ключове под възглавницата или в джобове със зипове,че да не стане Докси БГ 2 и да не може да се върнете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще сте на палатки и ще пестите (по 10евро на вечер) един съвет от мен.

 

Прибирайте всичко-документи,ключове под възглавницата или в джобове със зипове,че да не стане Докси БГ 2 и да не може да се върнете.

Благодаря за съветите, чувал съм историята от предния път. Явно навсякъде има боклуци, нищо че тяхните държави се водят за по-развити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боклуци има навсякъде! И колкото по-развита държавата толкова по на едро се краде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига ве!Направо ще ме отчаете! smile012

 

За справка - единствената държава от Европа в която са ме спирали и са ми взели пари, при това без нарушение, е Чехия! Сам си прави сметката.

 

PS: Стига с off-topic-а, че омазахме темата на хората ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига ве!Направо ще ме отчаете! smile012

 

За справка - единствената държава от Европа в която са ме спирали и са ми взели пари, при това без нарушение, е Чехия! Сам си прави сметката.

 

PS: Стига с off-topic-а, че омазахме темата на хората ....

Да точно така,и в Унгария е същата простотия..........много ги намразих унгарците,опитваш с немски,английски,няма..........ония си приказва на унгарски и даже ми се кара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно кой ще ходи?

Ами ние (1 кола) и ти :)

Айде мислете си 2 дена, че в понеделник ще се обаждам на човека в Чехия да кажа колко човека смятаме да ходим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, значи интерес нулев. Никой не потвътди че идва.

Живот и здраве на 04.09.2009 в раните часаве ние(1 кола) тръгваме. Ако до тогава някой се смисли да заповяда.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде младежи още имате шанс за тунинг феста. Сега говорих с колетата от там(Петър) и човека е запазаил най-хубавите места в Докси. Не му мислете, ами стягайте палатките :) Цената е символична 300 крони (20- тина лева. )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.