Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgtransexpert

Rapid

04 - 06 Септември Докси, Чехия

Recommended Posts

Rapid

Колеги има ли желаещи тази година да отидем до Чехия на туниг събора в Докси ?

От колеги които са били там знам че това си е най-якото шкода събиране. Още има време да се организираме. До колкото знам спането е на палатки, но май има и други опции.

Пътя от София е 1300 км (ако се мине през Сърбия) от които 1000км са магистрали.

Така че моля, който има желание да сподели.

Ето линк с карта http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Itineraires?strStartLocid=31MzU1bzExY05ESXVOamszTmpNPWNNak11TXpJeU1qVT0=&strDestLocid=31NHN6bGkxMGNOVEF1TVRFNU5EZz1jTVRRdU1EUTNNVEU9strStartLocid=31MzU1bzExY05ESXVOamszTmpNPWNNak11TXpJeU1qVT0=&strDestLocid=31NHN6bGkxMGNOVEF1TVRFNU5EZz1jTVRRdU1EUTNNVEU9&empriseW=315&empriseH=275&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=17/08/2009&indemnite=&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl

Спането може да е на палатки.

Другите опции са:

На 500м от парка (в Докси) има къщи,които се дават под наем (етаж).

Аз,BOZZI и един авер спахме там за 30евро на човек (за 3те вечери- 10евро на вечер).

Имахме абсолютно всичко необходимо. (само сателита беше повреден и не гледахме висшата лига-а там в техния спорт бар им викаме: Ливърпул,Челси-те ни правят [-X Слован,Слован Либерец :).

Но това беше преди 2 години,сега да е около 20евро на вече (предвид,че е криза).

Хубаво би било да се отиде и тази година. Има идея,има ентусиасти,но ..........

Ако имат възможност,съветвам колегите да отидат-тъй като англичаните се събират през година и те.

2007 бяха,сега 2009 пак ще са там.А те ,заедно с чехите са манияци относно силов и оптичен тунинг и идват само с РСки.

Но най-хубавите коли са разбира се на чехите-като оптика и като силов тунинг (на Чачичек РСа 4х4 и на Ханц Октавията от Турбо Девилс).

Но все ми се мисля,че доста сме закъснели с темата- като организация,стиковане и тн.

Дане казвам,че през 2007 след като Миро пусна темата-всички се юрнаха:Айде, а после отидохме 10 човека.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
VALDO

Списък ще правим ли? smile035

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Rapid
Списък ще правим ли? smile035

Ами меже да направим.

1. За сега сме Аз и брат ми с 1 кола(Рапид-а)

Ами да доста закъсняхме, но време има все пак с по-новите коли 1000км по магистрали нищо не са , колко му се се иде за 2-3 дена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl

Тя цялата работа е около седмица.

2дни нататък-2дни назад (при минаване през Румъниеще :) ) и 2-3 дни там.

Ей ти я цяла седмица.

Все пак трябва да се планира и отпуска.

Трябва да се търси и другарче-да си делнете и нафталина/бензина.

2007 ни излезе по 200-250лв пътя някъде+спането още 60лв за 3 дни + около 50-100лв за манджа.

В Докси като нападнахме ЛИДЛа-от всичко си пробвахме :) .

Ако ще се минава през Сърбия е ОК- за тези които имат паспорт.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хашек

Аз няма да съм в Бг по това време, освен това моят син тази година е първолак и ще има нужда от приготовления.

За догодина планирам да посетя "Спартакиада" в Чехия през август с Квета :lol: За Докси не съм мислил, но дотогава има доста време.

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Krankenstein

Пепи, ако имаш свободни места в Рапида може да се замисля - тъкмо ще ви помогна за горивото. Но да видим все пак и други коли ще се включат ли, понеже само с едно ретро на толкова дълъг път си е малко рисковано...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Rapid

Ами и аз това чакам да видя има ли други желаещи. Иначе мисля че ще има едно местенце за теб. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Krankenstein

Ок, ти през това време разработвай усилено новия мотор, за да няма изненади по пътя ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хашек

Пепи, имаш адаш в близко до Докси градче. Петър е родом от В.Търново, но живее дълго време в Бела под Бездезем - на 8км. от Докси. Имам му телефона, той може да ви помогне с предварителната резервация и мястото в къмпинга. Също така може да ви посрещне в Млада Болеслав и да ви ескортира.

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vankovarnata

Ако има повечко желаещи може да се включа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
driver

:-k

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Rapid

Айде не чудете ами пускайте отпуска.

Тази седмица имам едно обикаляне из стараната, та на шкодака ще напрвя 1000км за тест.

Ами понеже не съм ходил до сега и не знам трябва ли някава преварителна резервация ?

Мислим да сме палаткаджии. Или местата в къмпинга са ограничени ??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хашек

Не е лошо да се чуете предварително с Петьо. Той е приятел с Дейвид - организатора на Докси тунинг шоуто, и ще го предупреди за пристигането ви. Пък и вие можете да му свършите някоя транспортна услуга на някоя друга бутилка ракия например.

Тел.: +420602951471 - Петър Петров, гр. Бела под Бездезем

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl

Ако ще сте на палатки и ще пестите (по 10евро на вечер) един съвет от мен.

Прибирайте всичко-документи,ключове под възглавницата или в джобове със зипове,че да не стане Докси БГ 2 и да не може да се върнете.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Rapid
Ако ще сте на палатки и ще пестите (по 10евро на вечер) един съвет от мен.

Прибирайте всичко-документи,ключове под възглавницата или в джобове със зипове,че да не стане Докси БГ 2 и да не може да се върнете.

Благодаря за съветите, чувал съм историята от предния път. Явно навсякъде има боклуци, нищо че тяхните държави се водят за по-развити.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PRR

Боклуци има навсякъде! И колкото по-развита държавата толкова по на едро се краде!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
VALDO

Стига ве!Направо ще ме отчаете! smile012

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PRR

За справка - единствената държава от Европа в която са ме спирали и са ми взели пари, при това без нарушение, е Чехия! Сам си прави сметката.

PS: Стига с off-topic-а, че омазахме темата на хората ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
micyri

За справка - единствената държава от Европа в която са ме спирали и са ми взели пари, при това без нарушение, е Чехия! Сам си прави сметката.

PS: Стига с off-topic-а, че омазахме темата на хората ....

Да точно така,и в Унгария е същата простотия..........много ги намразих унгарците,опитваш с немски,английски,няма..........ония си приказва на унгарски и даже ми се кара.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
VALDO

Последно кой ще ходи?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Rapid
Последно кой ще ходи?

Ами ние (1 кола) и ти :)

Айде мислете си 2 дена, че в понеделник ще се обаждам на човека в Чехия да кажа колко човека смятаме да ходим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
biser.or

Обадете се на всяка цена ако минавате през ферибот Оряхово.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Rapid

Така, значи интерес нулев. Никой не потвътди че идва.

Живот и здраве на 04.09.2009 в раните часаве ние(1 кола) тръгваме. Ако до тогава някой се смисли да заповяда.

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Rapid

Айде младежи още имате шанс за тунинг феста. Сега говорих с колетата от там(Петър) и човека е запазаил най-хубавите места в Докси. Не му мислете, ами стягайте палатките :) Цената е символична 300 крони (20- тина лева. )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.