Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Излиза ли Фабия вРС 2- вече е факт!


BlackPearl

Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    15

  • Biohazard

    14

  • bega4kata

    13

  • RETURN

    9

Най-много писали в темата

:-k Хмм.. нещо не ме грабва. Нито като дизайн, нито като интериор... :roll:

 

Но вече свикнах с идеята, че трябва да свиквам с новите дизайнерски линии на моделите на Шкода, така че... сигурно ще свикна и с този дизайн. Лошото е, че преди това не се налагаше и когато видех нов модел на марката си казвах: "Искам да го имам! И то на всяка цена!" Това лично на мен ми липсва...

 

Аз пък и за този модел си казвам: "Искам да го имам! И то на всяка цена!". Предишния вРС беше скрит фаворит, в което имаше някакъв чар. Сегашния за сметка на това е явен победител - техника на Поло ГТИ с по-ниска цена /надявам се/. Най-вероятно ще е по-подходящ за ежедневна употреба от Клио РС. Комбито даже става и за единствена кола в семейството.

И...не знам дали не ми се привижда поради прекаленото желание, но.... на едната интериорна снимка ми се стори, че зад волана има "перца".. :roll:

 

Колегата ме е изпреварил с няколко часа... а пък аз междувременно пуснах тема в раздел "Фабия" :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабичко. За съжаление. Не бих се ъпгрейднал с това. :smt018

 

Екстериорът е доста семпъл и почти неразпознаваем от обикновенна Фабиа. Има джанти и диоди от Илиенци! smile045

 

Интериорът е дооооста скучен - седалките са елементарни, пластмасата изглежда доста долно на тези снимки.

 

Наистина няма ръчка - това вече е под всякаква критика! Искам си съединителя, деба!

 

Разочарован съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не така с лошото, де....

Естествено, че ще има съединител, DSG е опция и то скъпичка.

Екстериора си е доста разпознаваем с черния покрив и големите джанти. Идеята на "горещите" Шкоди никога не е била да имат супер натрапващо се присъствие, дори напротив.

Досегашния опит ме е убедил, че интериора на Фабия 2 не е фотогеничен. В тестовете на Ауто билд интериора на версията "спорт" например ми изглеждаше ужасно постен, а на живо тапицерията беше толкова готина, че почти се пристрастих да я обарвам. smile048 Разликата с базовите версии беше огромна, а на снимки не изглеждаше никаква. Като знам как правят напоследък Шкодите отвътре /новата Октавия например/, предполагам, че интериора ще е с много високо качество.

И при всичките ми уважения към чудесния и безцеремонен с грубата си сила 1.9 ТДИ, все пак си мисля че 1.4 twincharged е ъпгрейд спрямо него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слабичко. За съжаление. Не бих се ъпгрейднал с това. :smt018

 

Екстериорът е доста семпъл и почти неразпознаваем от обикновенна Фабиа. Има джанти и диоди от Илиенци! smile045

 

Интериорът е дооооста скучен - седалките са елементарни, пластмасата изглежда доста долно на тези снимки.

 

Наистина няма ръчка - това вече е под всякаква критика! Искам си съединителя, деба!

 

Разочарован съм.

 

Аз съм на абсолютно същото мнение. Слабо. И да добавя за пореден път уникално грозния волан...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много е грозен волана, сигурно на сегашната RS-ka волана, дето го има на 35678 модела коли на ваг е по хубав... Мен това, което ме дразни, но то е като цяло за Фабиа 2 е, че е тясна и висока, а не ниска и широка :mrgreen: Трябва в боди кит и окачване да се инвестира 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа,височка е,но си знаех ,че ще е с черен таван smile035 ,а е и НАЙ ХУБАВИЯ ЦВЯТ-ЗЕЛЕНА smile152

ХАЛЕСВА МИ

Може,може да се разкраси и вманиачи.С едно окачване и едни по-жироки джанти 8J и с по-малко ЕТ,ще стане тачка бонбон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа,височка е,но си знаех ,че ще е с черен таван smile035 ,а е и НАЙ ХУБАВИЯ ЦВЯТ-ЗЕЛЕНА smile152

ХАЛЕСВА МИ

Може,може да се разкраси и вманиачи.С едно окачване и едни по-жироки джанти 8J и с по-малко ЕТ,ще стане тачка бонбон

 

:smt017 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа,височка е,но си знаех ,че ще е с черен таван smile035 ,а е и НАЙ ХУБАВИЯ ЦВЯТ-ЗЕЛЕНА smile152

ХАЛЕСВА МИ

Може,може да се разкраси и вманиачи.С едно окачване и едни по-жироки джанти 8J и с по-малко ЕТ,ще стане тачка бонбон

 

:smt017 smile027

и огледалата са черен лак-яко smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

тук има още малко снимки:

http://www.auto-motor-und-sport.bg/?act ... t&rec=7775

 

изглежда яка тупалка =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде висока и грозна ,само зеленото и е убаво представям си я черна ....ужас хич не ме кефи много ме е яд че хич неизглежда агресивна като такси в което се качваш и шич непоглеждаш кво е (от навите там кия мия логан ) Тавана и стъклата напомнят на мини купара долу е като новата дачия smile150

0054.jpg

skoda-fabia-vrs-fabia-combi-vrs-suggested-in-geneva-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.