Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Летни гуми - какви ?


Recommended Posts

  • Отговори 1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • sauber

    130

  • niki

    56

  • Izolini

    55

  • The Best Forman

    41

Въпроса вече не е актуален. Поръчах си 4 като сегашните ми DUNLOP SP MAXX RT. Просто беше предложение, на което не можах да откажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата изведнъж рязко се флуудна, да я върна към основата - кой беше сложил UNIROYAL RAINSPORT и какво е мнението за тях?

За тази гума до тук съм чувал че е:

- много шумна

- много тиха - може би има разлика в различните размери

- с много меки бордове

- много бързо свършва

- много добре държи на мокро 

- бързо се напуква - от Интерпан ми го казаха

 

Като цяло ако мислиш да я караш 3 сезона е добро решение.

Карал съм с предишния модел Рейн спорт и съм много доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.............

 

Като цяло ако мислиш да я караш 3 сезона е добро решение.

..............

Аз до сега на Октавията не съм карал летни гуми повече от 2 сезона. До година ще ми е седмо лято, съответно четвърти комплект гуми. Първите два комплекта не изглеждаха износени, но спряха да държат.  Но от този Дънлоп съм изключително доволен, нищо че той пък за две години и 28 000 км се износи почти до ограничител, все още се държи като нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, за какво са ти летни гуми през Октомври?

 

Щото е тъп и купува, когато са на промоция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро някой му е направил услуга, в което няма нищо лошо. Аз следя за такива промоции и все не ги намирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм забелязал някаква драстична разлика в цените на гумите извън сезона. И зимни и летни за моя размер, варират 60-70лв на брой без значение дали са в сезон или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро някой му е направил услуга, в което няма нищо лошо. Аз следя за такива промоции и все не ги намирам.

Не, просто следих сайта на фирмата, от която купувам гуми по принцип. Моя размер 255/55/16 излезе за 108 лева с ДДС, доставка 3 седмици от Холандия, та скочих с двата крака.

За сравнение - в Медина Мед са 136 лева (за толкова взех моите преди 2 години с 25% отстъпка), в Маргел, след като приключи прИмоцията която аз хванах, са 172 лв, в гуми7 ги има на моята цена от 108 левчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де изреди сума фирми , а не каза кой е тоя таен сайт :)

 

Отделно Ваше ниско Височество имате нужда от нови очила - 255 в размер 16" няма , а цената в един друг таен сайт е 208 , а не 108 ... дезинформатор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, 205/55/16, объркал съм цифричките.

И ако четеш внимателно ще разбереш, че сайта е на Маргел

... в Маргел, след като приключи прИмоцията която аз хванах, са 172 лв, ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе искал е да каже 205/55/16 първо. Второ, има ги на 108 лева:

https://bg.avtogumi.bg/oscommerce/letni-gumi/dunlop/sport-maxx-20555-p-232799.html

 

ПП: не видях, че си отговорил, Ице...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе искал е да каже 205/55/16 първо. Второ, има ги на 108 лева:

https://bg.avtogumi.bg/oscommerce/letni-gumi/dunlop/sport-maxx-20555-p-232799.html

 

ПП: не видях, че си отговорил, Ице...

-Абе Венци , ти знеш , че Пешо от ваше село спечелил Москвич от лотарията?

-То е така , ама не е баш тъй , щот не е Пешо , ми е Гошо и не е от нащо , ми от съседното село и не е Москвич , ми е Волга ине го спечели , ми го прегази :)

 

П.П. ХАХАХА , Ице минал си се ... аз гледах 225 , а в 205 в тайния сайт , без примосия са 107.99 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи дон Чичи! Не знам защо така сте се захапал за моята не до там скромна личност. Може би, защото ако Ви вляза в тона шъ ма баннитье? Или сте спокоен, защото ако аз Ви захапя ще попадна само на рагу и зъби?

Относно линка пуснат от Венци - сори, ама аз обувките не си ги купувам онлайн. Същото важи и за обувките на колата. От 22 години си взимам гуми само от един и същи човек, независимо къде работи в този момент, защото му имам доверие.

И за да не допусна скъпия дон Чичи да ме хване пак в грешка - преди 6 години по изключение си купих комплект зимни гуми от Еуратек, а не от този човек.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

ИзСвинявам са ако се чувствате ухапан , но не можах да пропусна очеизваждащите Ви фактологически грешки , както пропуснах дребната Ви правописна грешка "оправдана" от спел чека ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето хубава цена за 205/55/16. Един приятел кара с такива зимни и е много доволен. Каза че след 1 зима още са мекички и спират добре. За тази зима мисли да си шибне 2 летни за задни , пак от тези GoodRide https://www.olx.bg/ad/goodride-novi-zimni-gumi-vnos-ot-angliya-CID360-ID7CnYe.html#6c55a6c123

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Goodyear с китайски акцент ли е? Да е здрав приятеля ти и дано не се срещаме по пътищата, щом кара с две летни зимата при тия убийствени цени на зимните :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка е решил човека , така си кара. Той няма катастрофи, обикновено само него го удрят, така че аз съм спокоен. А за гумите тествани са , знаем че са ОК и да , китайски са. Ама той и Косьо караше Хюндайчето с китайски и си каза че до последно са си били ок.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Кога се очаква да започнат да поръчват летни гуми за новия сезон българските дистрибутори? Диана, Маргел, Примекс... Има ли вариант в момента да си купя летни гуми с дот - края на 2018 или 99% ще са от миналото лято/пролет?

Редактирано от stanley
грешно изразяване
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, stanley написа:

Кога се очаква да започнат да поръчват летни гуми за новия сезон българските дистрибутори? Диана, Маргел, Примекс... Има ли вариант в момента да си купя летни гуми с дот - края на 2018 или 99% ще са от миналото лято/пролет?

 

Според мен най-рано от 1ви Март можеш да се надяваш на нещо такова. Другият вариант е да пробваш авгогуми бг-то. Там връщат инфо за дот при запитване и понякога пазаруват от чужди складове. Заради цените ли си се разбързал? Защото според мен между сега и като почне активният сезон няма разлика. Не че съм сравнявал всичко де... Ако си ок да караш Континентал или Барум, най-добре зачакай офертите на Еура Тек. Цените са много, ама много топ! Аз докато не отидох, платих, видях и натоварих гумите не ми се вярваше.

Миналата година взех Премиум Контакт 6 за...не помня точно колко, но масово с 30% отстъпка (както се продава навсякъде) беше около 19x лв. парчето. в ЕТ беше 16x. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, има разлика. Аз съм купувал гуми през Февруари, началото, и бяха на една седмица от производството. Цената им беше с близо 54лв/гума надолу. Като влезе сезона изчезнаха и после станаха на “хубавата“ цена с минус два-три лева. Според мен трябва да се дебне и да се ковнат навреме, ако не се ходи в ЕТ, разбира се. В първите десет дни на Февруари може да се намери нещо чисто прясно на добра цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "sauber" - По-ниските Цени на Гуми в "Еура Тек" само за Летни Гуми ли се отнасят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.