Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Летни гуми - какви ?


Recommended Posts

Здравейте колеги,предполагам всички вече сменихте зимните гуми,та кой на какво се спрял,аз лично намерих доста изгодно Dunlop Sport 01 и монтирах такива,досега не съм карал Dulop виждат ми се надеждни,някакви мнения по въпроса???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • sauber

    127

  • niki

    56

  • Izolini

    53

  • The Best Forman

    41

Kleber Dynaxer HP2 - доволен съм.

Ами Dunlopa бяха оферта на седмицата за 46 паунда за бройка и ги взех иначе съм превърженик на Continentala

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Октавията - 195/65 Р15 конти премиум контакт 2 136 лв/бр. без отстъпката от 5 % - колата седи залепена на асфалта на сухо, на мокро все още не знам :D

 

на Реното - 175/70 Р13 бриджстоун Б250 (произведени в турция smile088 ) 88 лв/бр без отстъпката от 5 % - Перфектни!!! Просто съм изумен от гумите както на сухо така и на мокро. Колата няма АБС, а на мокри павета направо кове на място. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MICHELIN ENEGRY 195/65/15- 4 БР. Двете са на ІІ-ра година, двете нови.

Много ме кефят.

Да Micheline са си добри,но забелязвам че Dunlopa се държи прекрасно на пътя даже при мокра настилка и каране дори малко екстремно,Micheline съм карал но бяха Pilote,много добри бяха,добър избор
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MICHELIN ENEGRY 195/65/15- 4 БР. Двете са на ІІ-ра година, двете нови.

Много ме кефят.

Да Micheline са си добри,но забелязвам че Dunlopa се държи прекрасно на пътя даже при мокра настилка и каране дори малко екстремно,Micheline съм карал но бяха Pilote,много добри бяха,добър избор

 

 

Няма спор-DUNLOP е супер марка! И аз бих те поздравил за успешния избор! =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си с оригиналните дето взех колата миналата пролет 205/55/R16 91V. Гумите са BRIDGESTONE Turanza ER300.

Миналата година минах 6000км. с тях и после ноември сложих зимни. И сега от месец и нещо пак съм с летните, така че има още доста да търкалят живот и здраве. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2007-ма моята октавия дойде с Dunlop Sport 01 205/60/R15. Много съм доволен от гумите. Имат страхотно поведение както на суха така и на мокра настилка. Препоръчвам ги с 2 ръце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите са BRIDGESTONE Turanza

 

Мда.

И аз съм с такива. Едни от доста квалитетните гуми ,с които съм шофирал.

Макар ,че са все още "нови".. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ласса импетус спорт-ами никой не можа да ми вземе старта на Междене с тях smile004

 

Щот не се пуснА с мен smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Good Year Excellence 195/65/15. Асиметрични, разбира се.

Много сигурни, много тихи, изключително сигурно спиране и завиване на мокро, с много дебели канали за вода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2007-ма моята октавия дойде с Dunlop Sport 01 205/60/R15. Много съм доволен от гумите. Имат страхотно поведение както на суха така и на мокра настилка. Препоръчвам ги с 2 ръце.

:smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен с гумите се получи така ,че докато бях с колата в ЕТ по друг въпрос,реших да сменя зимните с летни,та си поръчах Continental,но се оказа,че са свършили пред мен, та сложих Barum Bravuris 2 за 97лв.бр.Вече месец ги карам и мисля че си заслужават. :smt030

 

П.П.Оригиналните и зимни гуми също бяха Барум,Поларис,също останах доволен от тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен с гумите се получи така ,че докато бях с колата в ЕТ по друг въпрос,реших да сменя зимните с летни,та си поръчах Continental,но се оказа,че са свършили пред мен, та сложих Barum Bravuris 2 за 97лв.бр.Вече месец ги карам и мисля че си заслужават. :smt030

 

П.П.Оригиналните и зимни гуми също бяха Барум,Поларис,също останах доволен от тях!

Ще ме убиеш човек!!!Как може да си земеш BARUM?!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,нямам в предвид за бакшишите.Точно за тях не са много подходящи,защото са меки и бързо се износват.Но мнооого държат.Аз на Опела съм с такива в момента,след доста проби.Тези гуми държат почти като слик при първите 5000 км.На първо място бяха класирани като устойчивост при тестове на Автобилд преди няколко години.Ако намеря списанието,ще снимам и ще пусна статията.Аз за това и си купих такива,защото тогава всяка вечер ходих да се гоня с червената пожарна.И много доволен останах.Имам приятели професионални автомобилни състезатели,мокрите им гуми са именно такива :!: :!: :!: :!:

Ако на другия събор дойда с пожарната,ще видите как се изстрелва на Междене smile068

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Valdo,не знам какви Барум си карал,ама аз съм супер доволен от тях,три години карах оригиналните зимни и след това ги смених с Гудиар ултра грип7,та поради тази причина реших да пробвам и летния модел на Барум за тази година.Не става дума за пари,бях приготвил по 150лв.за гума! [-X

Иначе, Сами добре е изтъкнал предимствата на тези гуми! smile159

 

П.П.Да не ги бъркаш с Матадор? smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да не ги сравняваме с Good Year!Все едно маратонки ромика и Адидас! smile092 BARUM Briliantis - брилянтни галоши!Заминаха за нула време,износват се несиметрично и станаха толкова меки,че камъчетата се забиват в тях и трудно се махат.Накрая когато спешно ми трябваше колата дори се откъсна част от протектора,все едно си го срязал с нож!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,нямам в предвид за бакшишите.Точно за тях не са много подходящи,защото са меки и бързо се износват.Но мнооого държат.Аз на Опела съм с такива в момента,след доста проби.Тези гуми държат почти като слик при първите 5000 км.На първо място бяха класирани като устойчивост при тестове на Автобилд преди няколко години.Ако намеря списанието,ще снимам и ще пусна статията.Аз за това и си купих такива,защото тогава всяка вечер ходих да се гоня с червената пожарна.И много доволен останах.Имам приятели професионални автомобилни състезатели,мокрите им гуми са именно такива :!: :!: :!: :!:

Ако на другия събор дойда с пожарната,ще видите как се изстрелва на Междене smile068

 

A на мокро пробвал ли си ги?

 

Иначе карах едни Барумки още на Vectra-та и .... не държаха на мокро, заминаха за 20к км, много меки за тежкото купе. Иначе на сухо бяха приемливи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.